Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Плаж "Рай" Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Плаж "Рай" EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Плаж "Рай" EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Плаж "Рай" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Плаж "Рай" EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Плаж "Рай" EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Плаж "Рай" EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Плаж "Рай" EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Плаж "Рай" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Плаж "Рай" EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Плаж "Рай" 3186694B Плаж "Рай" 3429734T Плаж "Рай" 2378429t Плаж "Рай" Wienrpg Плаж "Рай" Ea58ec93058a4818 Плаж "Рай" 3469647F Плаж "Рай" 3540976g Плаж "Рай" Adewc7 Плаж "Рай" 3541731b Плаж "Рай" 3568923w Плаж "Рай" 3793886b

 

 Плаж "Рай"

Go down 
+4
Катрин Дейвис
Майк Мейсън
Деймън Салваторе
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyВто Юли 26, 2011 8:40 am

Плаж "Рай" Surin-beach-1
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСря Юли 27, 2011 5:10 am

Стигнахме до плажа. Времето беше хубаво и имаше много хора на плажа, което не ме учудваше. Повървяхме малко по брега, после Джен седна на пясъка, а аз направо се излегнах и се загледах в небето. Слънцето грееше силно, в този момент едни слънчеви очила биха ми се отразили добре.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСря Юли 27, 2011 5:17 am

Извадих една кърпа която бях взела от чантата си и седнах на нея. Изваадих също слънчевите си очила и си ги сложих, слънцето беше много силно. В един момент забелязах че Деймън беше отнесен на някъде. Станах от мястото си и го дръпнах така че да стане. След това го бутнах във водата.
- Стига си летял в облаците и се приземи на земята - казах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСря Юли 27, 2011 5:30 am

- Благодаря. - засмях се и хванах ръката й, дръпнах я във водата, а след това я издърпах в по-дълбокото. Продължихме да плуваме към по-дълбокото, от някъде се появиха две големи акули. Ако бях човек може би щях бързо да отплувам до брега. След малко водата около нас стана много гореща, прогони акулите, които се канеха да ни сдъвчат.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСря Юли 27, 2011 5:36 am

Отдалечих се малко от Деймън и влязох под водата. Докато той не можеше да ме види, изплувах зад него и го дръпнах под водата. Първоначално се стресна но след като се обърна и видя че съм аз му мина. Отивах все по-навътре и по-навътре и се чудех кой ще издържи най много без въздух. Аз не се предавах лесно така че..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСря Юли 27, 2011 5:50 am

По някое време вече не успявах да задържам въздуха си под водата. Вдигнах главата си извън водата и поех въздух, след малко Джен направи същото. Върнахме се на брега. Седнах на пясъка и се огледах наоколо, отново усещах други вампири около себе си, но не видях никой познат. Джен седна на кърпата.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСря Юли 27, 2011 6:48 am

С Кати пристигнахме на плажа. Видях сестра й и онова момче мисля че беше приятелят й.
- Ей виж сестра ти да идем при нея - казах напълно забравяйки че те се мразят и дръпнах Кати на там.
- Здравейте - казах глупаво. Гледах сестрата на Кати и самата Кати и не разбирах как е възможно.. Приликата беше толкова голяма почти не можеха да се различат една от друга. Добре че поне банските им бяха различни по това можехме да ги различим с момчето, Деймън мисля че се казваше..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСря Юли 27, 2011 6:57 am

От някъде се появи тъпата ми сестра и онова момче пред което се бях представила за сестра си. Признавам че не се зарадвах особено като ги видях. Момчето ни поздрави а аз просто приех раздразненото си изражение и се загледах на друго място. Изглежда момчето и Деймън бяха доволни, поне някой беше щастлив днес.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 12:11 am

Майк ме заведе при Джен и Деймън. Щом се приближихме Джен очевидно се раздразни и погледна на друго място. Аз най нахално седнах до нея, нямаше да я оставя така. Поне нямаше да си тръгна докато не я подразня малко.
- Вие как се озовахте тук? - попитах и се усмихнах безразлично.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 12:46 am

В хотелската стая беше токова скучно..Реших да се разходя по плажа. Облякох банския си и тръгнах към плажа. Имаше много хора, а мразех това. Усещах, че наоколо има и други вампири, огледах се наоколо. Видях няколко човека, които ми се сториха познати, после се сетих, че бяха на сватбата на Петя. Сложих кърпата на пясъка и легнах на нея, загледах се в небето. Слънцето беше много силно, сложих слънчевите си очила.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 12:50 am

Станах от кърпата и се отдалечих от тях. Не ми се стоеше със сестра ми, поне не исках да си развалям почивката. Тръгнах да се разхождам из плажа докато не минах покрай едно момиче което ми се стори познато от някъде. Чувствах също че е вампир. После се сетих че беше дошла на сватбата на Петя. В началото мислех да продължа да си вървя но после размислих..
- Ти.. Да не би да познаваш Петя Смит тоест Дейвис? - погледнах я.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 1:02 am

Към мен се приближи едно момиче, не обърнах внимание докато не ме попита дали познавам Петя.
- Да, познавам я. - отговорих безразлично и се изправих. Свалих слънчевите очила и я погледнах.
- Беше на сватбата, нали? - попитах със също така безразличен тон.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 1:07 am

- Да, бях - казах. Лека усмивка се появи на лицето ми едва забележима.
- Джен - реших да се представя. Това момиче ми харесваше. Огледах се наоколо, имаше доста хубави момчета.
- Ти сама ли си дошла? - попитах студено без дори да я поглеждам. Нямаше да повярвам че момиче като нея няма приятел.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 1:18 am

Момичето се представи като Джен.
- Симон. - също се представих, не харесвах особено името си, но какво да се прави..
- Всъщност да, сама съм. - отговорих и се загледах в морето. Момичето, представило се като Джен ми допадаше.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 1:25 am

Седнах до нея без да казвам нищо и се загледах в морето. Изобщо не усетих кога се беше стъмнило. Не исках да се връщам при сестра си и другите просто не ми беше приятно. В един момент станах.
- Искаш ли да отидем да пием по нещо? - казах на Симон.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyЧет Юли 28, 2011 1:04 pm

Върнах се на плажа и сложих кърпата си на пясъка. Случайно бях точно там, където бях по-рано днес. Сложих кърпата върху пясъка и легнах на нея. Сложих слънчевите си очила и се загледах в синьото небе, в което нямаше нито едно облаче. Слънцето грееше силно, обикновено това не ми допадаше, но точно в този момент се чувствах добре. Изправих се и се огледах наоколо. Имаше все така много хора както и по-рано същия ден, а хубавите момчета..също си бяха на мястото. Изведнъж ми стана много горещо и реших да вляза във водата за малко. Можех да плувам и това си беше в плюс. Гмурнах се под водата и започнах да плувам към по-дълбоките води, умеех да задържам въздуха си за повече време. В един момент не успях да задържа въздуха си повече и подадох глава извън водата. Поех дълбоко въздух и се огледах наоколо. Единственото, което виждах беше как две огромни акули ще приближаваха именно към мен. Някак успях да затопля водата около себе си, тя стана много гореща и акулите се махнаха. За щастие никой не видя това, спасителите само гледаха момичетата по бански, ами ако бях човек.. Добре, че често копирах чужди дарби, иначе щяха направо да ме разкъсат. Доплувах до брега и отново легнах на кърпата. Сложих слънчевите очила, чувствах се някак спокойна, което си беше учудващо. Кръвожадни акули за малко да ме направят на парченца, а аз се чувствах сякаш нищо не беше ставало, определено това беше странно. Понякога това са добрите страни да си вампир..или пък не. В, някои моменти самотата ми харесваше, а именно в, някои като този. Бях забравила за Джен и гаджето й..дано се разберат, хубава двойка са. - помислих си, макар, че не познавах момчето много..но ми изглеждаше свестен. Изправих се. Загледах се в морето, гледката беше неописуема, беше толкова..красиво. Трябваше по-често да си правя подобни почивки, определено ми се отразяваха доста добре. За миг погледнах към момчето и момичето, които по-рано същия ден бяха с Джен на плажа. Момичето ми заприлича досущ на самата Джен, или пък така ми се стори..бях далеч от тях и не можех да ги огледам добре. Приликата беше огромна, но това не беше моя работа. Загледах се отново в морето и започнах да мисля за куп различни неща, от които малко имаха значение. Отново се излегнах, леко затворих очи. Бях потънала в спокойствие, докато едно малко дете не се разкрещя за помощ. Няма и на спасител да се правя. - помислих си и си сложих очилата, а спасителят бездействаше. Не, че ми пукаше, но беше дразнещо.
- Хайде, направи нещо! - викнах на спасителя и отново си легнах на кърпата, този писък направо ме подлудяваше, ако не спреше най-накрая щях аз да скоча във водата да го спасявам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 12:38 am

Петя се върна в дискотеката. Аз слязох на плажа. Седнах на пясъка и загледах морето докато я чакам. Времето беше горещо. По едно време дойдоха някакви момичета и се опитаха да ме заговорят, но аз не им обръщах никакво внимание.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 12:47 am

Станах от пясъка и се огледах наоколо. Мислех да си тръгвам,но забелязах Крис, зарадвах се, че го видях, защото сигурно и Петя беше на острова. Тръгнах към него.
- Крис? - казах и той ме погледна.
- Не знаех, че си на острова..Петя с теб ли е? - загледах се на някъде. Мислех, че тук няма да има никого, когото да познавам, а беше точно обратното. Навсякъде виждах познати лица, а това не беше съвсем лошо..е, зависи за кого ставаше дума.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 1:57 am

- Да Петя е с мен. - казах. Загледах се в морето отново. Какво толкова прави Петя в дискотеката. Пясъка беше горещ..седнах на кърпата и погледнах Симон. Тя се усмихна.
- Сама ли си тук? - попитах я.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 2:05 am

- Да. - отговорих и го погледнах. Сложих кърпата си на пясъка и седнах на нея. Исках да се видя с Петя, не я бях виждала от..сватбата. А това ме подсеща за Джен..къде ли се изгуби. Загледах се в морето. Слънцето грееше силно, но подухваше лек ветрец, който правеше времето по-приятно. На плажа имаше много хора, и беше ужасно шумно. Идвах тук именно, за да получа малко спокойствие, а ми писваше от всички тези приказки.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 2:32 am

Излязох от дискотеката и тръгнах към плажа. Беше ужасно горещо, но поне подухваше лек вятър. Стигнах до плажа и с поглед намерих Крис. Отидох при него.
- Здравей, Симон. - казах и се усмихнах. Седнах до Крис.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 2:35 am

Усмихнах се и поздравих Петя.
- Е..аз ще ви оставя сами. - усмихнах се и станах от кърпата си. Сгънах я и тръгнах към хотела, за да се облека. Не ми се строеше в някаква си стая, щях да отида в някой бар или дискотека, тук бяха в изобилие.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 2:50 am

След като Симон си тръгна се приближих към Петя и я целунах, тя мен също. След малко тя легна върху кърпата си, загледах се в морето. Беше толкова..хм, скучно. В един момент взех Петя на ръцете и я повлякох към водата. Влязохме вътре, макар че Петя беше с дрехите си, а не по бански.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 2:55 am

- Ти добре ли си? - казах в докато се смеех силно. Около нас всички се смяха. Без да забележат направих голяма вълна и тя заля всичките. Тогава се засмях още по-силно. Крис продължаваше да влиза на вътре. Водата стигна до вратовете ни.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" EmptyСъб Юли 30, 2011 3:23 am

Петя плуваше зад мен и без да искам свалих полата й, май се скъса. Усмихнах се извинително. Е, все пак бяхме на блажа, всички бяха по бански. Малко по-късно, като плувахме под водата нещо стана с потника й, той също се скъса и отново беше мое дело.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плаж "Рай" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плаж "Рай"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Плаж "Water"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: