Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Плаж "Рай" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Плаж "Рай" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Плаж "Рай" - Page 2 3186694B Плаж "Рай" - Page 2 3429734T Плаж "Рай" - Page 2 2378429t Плаж "Рай" - Page 2 Wienrpg Плаж "Рай" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Плаж "Рай" - Page 2 3469647F Плаж "Рай" - Page 2 3540976g Плаж "Рай" - Page 2 Adewc7 Плаж "Рай" - Page 2 3541731b Плаж "Рай" - Page 2 3568923w Плаж "Рай" - Page 2 3793886b

 

 Плаж "Рай"

Go down 
+4
Катрин Дейвис
Майк Мейсън
Деймън Салваторе
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 3:33 am

Приближих се до Кати и я целунах. Тя мен също. След това аз я вдигнах бързо на ръце. Не можеше да мърда хвърлих я във водата и се засмях. Тя ме погледна ядосано и тръгна към мен. Аз бързо излязох от водата и седнах на кърпата докато се смеех силно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 3:55 am

Излязох от водата и седнах на кърпата, докато Майк продължаваше да се смее.
- Да, много смешно. - погледнах към морето, а след това към Майк, който прекъсна смеха си внезапно. Легнах на кърпата, а той ме гледаше. Слънцето грееше силно, в този момент добре щяха да ми се отразят чифт слънчеви очила, но не ги бях взела.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 4:26 am

След като Крис разпокъса дрехите ми излязох от водата. Взех кърпата му и я обвих около себе си. На Крис явно му беше забавно, че направи така с мен..е не отричам, че не беше забавно, но...След малко тръгнахме към хотела.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 5:12 am

Кати легна на кърпата. Аз я погледнах. Влязох във водата да поплувам. Гмурнах се на дълбоко. Кати усети, че не съм при нея. Стана и се огледа, но не ме видя. Стана от кърпата и започна пак да ме търси с поглед, но нямаше да ме види. Бях на дълбоко.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 5:32 am

Майк беше изчезнал някъде, изправих се и го потърсих с поглед, не го видях. Предположих, че е влязъл във водата и отново легнах на кърпата. Загледах се в небето. Както си лежах на кърпата покрай мина едно момче, което носеше няколко чаши с водка на поднос. Изля едната върху мен или по-точно върху горнището на банският ми.
- Беше без да искам.. - каза нахалника хилейки се, а също и глупаците с, които беше.
- А пък аз не мисля така. - станах от кърпата и оголих зъби. Те бяха хора и пребледяха..сякаш видяха призрак.
- На никого няма да кажете. - въздействах им и се усмихнах доволно. Изсуших банският си с една от дарбите си и се огледах наоколо. Легнах отново на кърпата, а момчетата се разбягаха.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 5:44 am

Хареса ми това, което Кат направи. Излязох от водата.
- Хайде да отидем до бара. - предложих и. Тя стана от кърпата и я взе. Тръгнахме на там. Вече едва ли онези момчета биха и направили нещо.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 1:42 am

Телепортирах се на плажа. имаше много хора. Едва ли някой видя, че се появих така. Съвсем забравих, че съм по сутиен и пола. Веднага при мен дойдоха някакви момчета..
- Ей маце...- казаха ми..
- Слушайте сега не ми е до вас. Ясно? - казах и загледах морето. Седнах на пясъка.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 2:13 am

Отидох на плажа и тръгнах към Петя, около която се бяха събрали група момчета. Нещо ми подсказваше, че не всички са хора, но не усещах присъствието на вампири, освен мен и Петя. Седнах до нея и се загледах в морето.
- Махайте се! - въздействах им след малко. Да, ревнив съм..какво да се прави.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 2:16 am

- Защо изгони момчетата? Бяха много мили! - казах и се усмихнах на момчетата гледащи на сам. Крис изгледа ядосано. Аз станах от пясъка и се изтупах. Погледнах към морето. Беше приятно топло днес. Крис стана от пясъка.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 10:09 am

- Да, много..- изръмжах и се загледах на някъде. На сам се приближиха няколко момичета. Те ми се усмихнаха, аз на тях също, като ги огледах една по една. Не, че това ми правеше удоволствие, просто исках Петя да ревнува..и май успях. Седнах отново на пясъка.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 10:18 am

Крис искаше да го ревнувам...е добре де малко го ревнувах...ох кого заблуждавам.. Отидох при пичовете, които ме заговориха..
- Здравейте, как сте? - попитах ги любезно и се усмихнах. Крис дойде и да не остане по назад..дойде при нас и ме прегърна. Хвана ме за кръста и ме вдигна на ръце. Заведе към мястото на което бяхме преди малко.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 10:33 am

Оставих я на пясъка и седнах до нея. Ревнувах я и тя го знаеше..правеше го точно заради това. Определено не ми беше приятно някакви глупаци да гледат Петя..по сутиен. Е, нямах в предвид да ходи облечена като монахиня, но.. Не казах нищо, просто я целунах.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 10:37 am

Не отговорих на целувката му. Загледах се в морето. Ако си мисли, че ще сваля мацки а аз само да стоя и да гледам..е няма да стане. Погледна ме съжаляващо. Усмихнах се подло. Станах от пясъка и влязох във водата до колената. Видях Крис са се съблича по бански..май кроеше нещо...дойде при мен..
- Крис, аз..искам развод. - казах тъжно..не можехме да сме заедно когато сме заобиколени от момичета и момчета, които оглеждат Крис..а момчетата оглеждат мен.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 11:16 am

Какво? Тя какво каза преди малко..? Прочетох мислите й..как можеше да иска развод за такива глупости.
- А не, няма да ти дам развод! - казах съвсем сериозно.
- Няма да позволя всичко между нас да свърши.. - хванах ръката й.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 11:24 am

Не го погледнах. Загледах се в морето. Излязох от водата, събух поличката си. Отново влязох във водата и заплувах. Крис доплува до мен. Гмурна се под водата и ме дръпна на долу. Целуна ме под водата. Аз него също...не знам защо, но го ревнувах от другите...май бяха по хубави от мен...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 11:49 am

Изплувахме на брега, седнах на пясъка, а Петя на кърпата си. Под водата бях прочел мислите й.
- Хм..грешиш. - казах след като излязохме от водата и се усмихнах. Загледах се в морето.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 2:53 am

Усмихнах се. Приближих се до Крис и го целунах. Той мен също. Легнах на кърпата и сложих слънчевите си очила. Загледах се в небето. Нямаше нито едно облаче. Момичетата минаха отново покрай нас и се усмихваха на Крис. Една дори му намигна. Идваше ми да стана и да и оскубя косата.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 3:19 am

Прочетох мислите й и се засмях, тя май разбра защо се смея. Погледнах към момичетата за миг, бяха с по два тона и грим и все още си бяха леко.. грозновати. Веднага извъртях поглед в друга посока, загледах се в небето, а след това погледнах към Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 3:29 am

Мислех да поспя малко. Затворих си очите. Надявах се Крис да не прави никакви глупости докато си подремна малко. Отворих едното си око...видях, че гледа към морето. Затворих го. Чух дразнещ смях отново...кога ли вече тия момиче ще спрат да минават от тук?...
- Хайде да отидем по нататък на плажа.. - казах на Крис.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 3:53 am

- Добре. - казах и и станах от пясъка. Започнахме да се разхождаме по брега. Погледнах към Петя и се доближих до нея, целунах я.
- Искаш ли да отидем в някой бар? - казах след няколко минути, тя се съгласи и тръгнахме към бара, който беше близо до плажа.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyВто Авг 02, 2011 6:09 am

Не отговорих на Крис. Направо дойдохме на плажа. В хотела бях си облякла банския а от горе роклята. Не исках да вляза веднага във водата, но Крис като малките деца настояваше. Влязох до колената и излязох да се пека на слънце.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyВто Авг 02, 2011 6:19 am

С Кат дойдохме, въпреки, че беше пияна. Леко залитна на пясъка, но аз я хванах и не можа да падне. Седнахме на пясъка и загледахме небето. Слънцето след малко щеше да залезе.
- Хайде да останем да гледаме залеза искаш ли? - предложих на Кат, която гледаше морето.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyВто Авг 02, 2011 6:19 am

Седнах на пясъка и се загледах в морето. След няколко минути покрай нас минаха онези момичета от вчера. Усмихнаха ми се, преместих поглед от тях, Петя пак щеше да ревнува. Една от тях дори и седна до мен.
- От кога жена ми е невидима? - изръмжах без дори и да я поглеждам.
- А сега се махай. - въздействах й.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyВто Авг 02, 2011 6:24 am

Отместих поглед от Крис. Загледах се в морето. Легнах на кърпата. Дори не си направих труда да си сваля роклята, но какво...защо всички като минат ме зяпат??? Няма пък да си сваля роклята. С нея ще си стоя. Крис отново искаше да влизаме във водата...защо всеки път готви план как да ме вкара във водата..е какво можех да направя...
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 EmptyВто Авг 02, 2011 6:26 am

- Да.. - отговорих кратко и се усмихнах. Загледах се в небето, беше толкова..красиво. Спомних си как като малка всяка нощ излизах навън, любувайки се на звездите. Не го бях правила отдавна. Несъзнателно се подпрях на Майк..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плаж "Рай" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Рай"   Плаж "Рай" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плаж "Рай"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Плаж "Water"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: