Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Дискотека "Plaza" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Дискотека "Plaza" - Page 2 3186694B Дискотека "Plaza" - Page 2 3429734T Дискотека "Plaza" - Page 2 2378429t Дискотека "Plaza" - Page 2 Wienrpg Дискотека "Plaza" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Дискотека "Plaza" - Page 2 3469647F Дискотека "Plaza" - Page 2 3540976g Дискотека "Plaza" - Page 2 Adewc7 Дискотека "Plaza" - Page 2 3541731b Дискотека "Plaza" - Page 2 3568923w Дискотека "Plaza" - Page 2 3793886b

 

 Дискотека "Plaza"

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСря Юни 01, 2011 3:27 am

- Колко пъти трябва да ти кажа че няма да стане? - му казах.
- Хайде тръгвай с мен до къщата, искам да се преоблека. Топло е. - казах и тръгнах към къщата той тръгна след мен.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 2:34 am

Симон ме доведе в тази дискотека. Щом собственика ни видя и ни огледа добре от всички страни се усмихна.
- Вземам ви. И двете. Мона дай им униформите и им обясни какво трябва да правят. Момичета, започвате още сега, барът отваря след няколко минути за това бързо се приготвяйте. - каза той и тръгна да си върши някаква работа. Момичето наричащо се Мона, ни даде униформите. Деймън 100% щеше да има претенции но какво да се прави.. Със Симон се спогледахме. И двете не очаквахме такива униформи.
- Може ли без шапка? - обърнах се към Мона.
- Да, шапката и без това не е задължителна но другите дрехи са. Хайде побързайте след 5 минути отваряме - каза тя и си тръгна. Симон и аз се облякохме. Точно тогава барът отвори и започнаха да навлизат клиентите. Повечето бяха мъже, ето защо имаше само сервитьорки. Отначало ми беше трудно да сервирам но после успях да се ориентирам и да се справям.

Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 2:46 am

Дойдох в някаква дискотека и седнах на един от столовете на бара.
- Уиски. - казах на бармана, след около минута чашата беше пред мен. Отпих от нея и се огледах наоколо. Една от масите обслужваше..Джен? Сервитьорка? Всъщност повече ме притесняваха дрехите, които носеше. Сигурно това беше униформата, и другите сервитьорки бяха облечени така. Допих си уискито и станах от стола си, приближих се към масата, която Джен обслужваше.
- Джен? - казах и тя се обърна към мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 2:56 am

Знаех си че ще стане нещо подобно.. Ъх. Но все пак докато бях на работа Деймън би трябвало да е за мен просто един клиент.
- Ще желаете ли още нещо? - попитах мъжа когото обслужвах.
- Не, благодаря но бих искал ти да ме обслужваш за напред. А и.. Дрехите ти отиват - каза той. Не обърнах внимание на думите му, той беше поредния пияница за мен. Дори и не погледнах към Деймън, надявах се сам да разбере че в момента съм на работа и не би било желателно да се караме точно сега. Не исках да ме изгонят преди още да съм започнала. Тръгнах към следващата маса.
- Какво ще желаете?
- Ооо виждам че си нова. Дай една бира - каза той и ме огледа от глава до пети. След това прошепна нещо на мъжа до него. И отново не обърнах внимание тръгнах, да изпълня поръчката.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 4:49 am

Явно щеше да се прави, че не ме забелязва. Седнах на съседната маса от тази, която обслужваше. След няколко минути се върна с алкохола, който тези на съседната маса бяха поръчали. Тръгна да обслужва друга маса, като мен ме подмина.
- А мен няма ли да ме обслужиш? - доволна усмивка се появи на лицето ми. Не, не ревнувах от някакви пияници, макар, че идеята да я оглеждат облечена така и да й подсвиркват не ми допадаше особено.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 6:55 am

Дадоха ни униформите, не очаквах да са такива.. С Джен ги облякохме, барът отвори, беше ми малко трудно в началото, не бях правила това до сега. Дискотеката се напълни с хора, предимно мъже. Тръгнах към една от масите, изчаквайки поръчката на мъжа, кого трябваше да обслужа. Той каза, че иска нещо силно без значени какво. Тръгнах да изпълня поръчката, след няколко минути занесох алкохол на мъжа, когато обслужвах. Насочих се към друга маса, докато собственика наблюдаваше как с Джен си вършим работата. Около масата седяха няколко момчета наоколо 19-20 години. Поръчаха много алкохол и докато аз мъчех да запомня всичко един по един ме огледаха от глава до пети. Не обърнах внимание, а тръгнах да изпълня поръчката. Върнах се при тях след няколко минути с алкохола, който бяха поръчали. Тръгнах към друга маса.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 7:26 am

Отидох на масата на която седеше Деймън.
- Деймън, работя в момента. Казвай какво искаш бързо - казах. Той ме гледаше без да говори. Няколко от клиентите започнаха да се оплакват че няма кой да ги обслужи.
- Казвай! Да ме изгонят ли искаш?! - викнах тихо така че да ме чуе само той. Накрая се изнервих и тръгнах към друга маса. Не ми беше особено приятно че ме оглеждаха но все пак бях просто сервитьорка. Шефът беше седнал на една маса от която се виждаше всичко и наблюдаваше мен и Симон. Това ме изнервяше още повече. Изведнъж той ме повика. Тръгнах натам.
- Какво ще желаете? - казах колкото можех по-спокойно.
- Донеси ми едно мартини - каза той. Не можех да разбера какво става, него го обслужваше Мона или това беше някакъв тест.. Е, ще видим. Отидох за мартинито. Ръцете ми трепереха и беше цяло чудо че не изпуснах подноса. Оставих мартинито на масата и се усмихнах. След това тръгнах да обслужвам друга маса. Нещо стана, не знам точно какво и двама мъже започнаха да се бият, май беше за една от сервитьорките. Бях я виждала преди и тя се държеше по-особено с клиентите. Сядаше до тях, говореше им дори я бях видяла преди около час да се целува с един от тях. Докато те се биеха, тя беше усмихната до уши. Двама едри мъже с черни костюми се появиха и изведоха биещите се извън дискотеката. След това всичко си продължи по старо му сякаш нищо не се беше случило. Не отричам, че се учудих но.. Тръгнах към следващата маса. След като донесох алкохола на момчето (защото честно казано изглеждаше на около 25-26 години) ми прошепна:
- Искаш ли като свършиш да се видим някъде.. Насаме - каза той.
- Съжалявам но гаджето ми е тук и той ще ме придружи до вкъщи- казах, след това отново си лепнах една усмивка на лицето и тръгнах към следващата маса. След като обслужих и нея отидох до тази на Деймън.
- Та реши ли какво искаш? - погледнах го. Поръча си уиски. Донесох му го и продължих да работя. Когато всички си тръгнаха беше 5 сутринта. Направо едвам стоях на краката си от умора. Съблякох униформата и си облякох дрехите. След това излязох от дискотеката и тръгнах към къщи. Дори не изчаках Симон, сега единственото нещо за което мислех бе, как ще стигна по-бързо до вкъщи.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 6:39 am

Не изчаках Джен, а направо тръгнах от дискотеката, в която бяхме. Вече закъснявах, а трябваше да отида до къщата и да се преоблека. Отидох до къщата, цялата бях мокра, грима ми се беше разтекъл. Бързо се качих в банята и си изсуших косата със сешоара, придадох и някаква форма. Бързо си оправих грима и си облякох униформата. Взех си якето и го наметнах. Не можех да отида пеша до дискотеката, отново щях да се намокря и гримами щеше да заприлича на нищо. Нито можех да се телепортирам там, беше пълно с хора и си беше рисковано. Взех един чадър и чантата си. Излязох от къщата и разтворих чадъра. Краката ми се измокриха, тръгнах към улицата и се огледах за някое такси. На тази улица често имаше, в далечината забелязах кола, която ми заприлича на такси, бях права. Качих се в него.
- За къде? - каза шофьора, след като ме огледа в огледалото за задно виждане.
- Към дискотека "Plaza". - казах, той кимна и потегли.
- Не може ли да караш по-бързо? - казах след няколко минути. Щях да закъснея за работа, определено щях да закъснея. Той усили скоростта и след по малко от 20 минути стигнахме до дискотеката. Платих му и слязох от таксито, като разтворих чадъра си. Чудесно, закъснях още втория ден. Бързо изтичах до входа на дискотеката, затворих чадъра си и влязох вътре. Съблякох си якето, собственика на дискотеката седеше да една маса. Тръгнах към него.
- Съжалявам, че закъснях, заради времето не можех да дойда навреме, няма да се повтори. - измрънках нервно. Той каза, че това е едва вторият ми ден и няма да предприема някакви по-сериозни мерки, но да не се повтаря. Попита ме за Джен.
- Джен ли? Мислех, че е дола. - огледах се наоколо, явно не беше. Собственика на дискотеката каза да си оставя нещата в една стая, посочи ми вратата. Тръгнах на там, отворих вратата и светнах лампата, беше тъмно. Оставих се чадъра, чантата и якето на един стол. Изгасих лампата и се върнах в дискотеката. Тръгнах към съседната маса от тази на собственика.
- Какво ще желаете? - попитах момчето, седящо на един от столовете около масата. Той поръча водка, тръгнах да изпълня поръчката. След няколко минути се върнах при масата му с поднос, върху който чаша водка. Оставих чашата пред него и тръгнах към следващата маса. Обслужих хората на нея и се зачудих къде е Джен. Мислех да й се обадя, но после се сетих, тя ми беше казала, че телефона й е счупен. Тръгнах да обслужа следващата маса.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 7:52 am

След като се върнах и малко постоях в къщата където нямаше жива душа реших да се поразходя.Мислех да звънна на някой от дружките с които се запознах по-рано днес,но те бяха хора.Сигорно бяха доста изморени след патуването...нека да си починат.Не исках да ги мъча с пиянски вечери.И като казахме пиянски...реших да отида в една дискотека която беше на близко.Еее не много наблизко,но както и да е.Намиаше се в тъмната част на една уличка.Пред вратата стоеше висок мусколест мъж."Ама чакай?Какво правя?Вземам му мерки за костюм?" - казах си и пристъпих напред.Усмихнах се чаровно точно като някое малко ангелче.Понякога се дразнех,че хората знаеха коя съм.Идеше ми да разцелувам първия който не ме познае.
- Лиса... - изече мъжът учудено.Не разбирах защо се учудва.Не случайно повечето зъглавия пишеше "НЕПЪЛНОЛЕТНАТА....СЕ НАПИ" и най-различни други глупости.Дрън,дрън.Въздъхнах и извъртях очи.
- Същата... - промрънках.Той се усмихна.Платих си входа като всички нормални хора и влезнах вътре.Веднага ме лъхна миризмата на алкохол и цигарен дим и на още нещо.Бях облякла прилепнало потниче,прилепнала пола и обувки на ток.И естествено черни.Гримът ми беше леко "тежък" и нищо чудно няокой да ме помисли за смъртта.Все пак репликите "Да умреш красиво,чувал ли си,че смъртта е красива" и подобни не са дошли тукотака.Повечето хора все бъркат Смъртта със Сатаната и пична с косата и черната роба.И аз много не разбирам разликата,но познавах един жътвар на души.Той горе доло ми обесни разликата...не,че го слушах.Беше супер секси и повече се любувах на него.Усмихнах се на тези си мисли и пристъпих към бара.Като се замисля...този път просто ще седна послушно на някоя маса ще си поръчам руска водка...и това да е.Няма да правя проблеми...може би малко...
Запътих се и седнах на едно диванче в края на заведението къде беше по-тъмно.Не обичах сънцето и светлината,а и не знаех някой вампир да ги обича.Огледах се за сервитьортка или нещо подобно.Знаех,че тук има.Или поне последния път имаше.Вниманието ми обаче беше привлечено от нещо друго.Дете.Дете?В дискотека?Погледнах учудено.Преди да попитам нещо от сорта на "Ей хлапе къде е майка ти?" го огледах.Беше дух...ммм да естествено.Погледна ме с очи които бяха зачервени.Духовете с такива очи направо ме караха да настръхвам.Това дете беше преживяло нещо лошо...,но сега не ми се занимаваше с призрази.Да отидат при Мелинда...тъкмно малко нови сери на "Шепот от отвъдното" или да пуснат някоя друга реклама във весника или в интернет ,че си търсят някой който владее некросила или жътвар,че да ги прати отвъд.Детето ме погледна сякаш прочело мислите ми и изчезна.Покрай мен мина сервитьортката.
- О хъм...ъъ извнинете.... - започнах аз.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 8:10 am

Приближих се към една от масите в края на дискотеката, мъжете на нея ме бяха повикали. Поогледах ги отдалеч, стари, сбръчкани пияници, но трябваше да отида. Въздъхнах отидох до тях. Те само ме зяпаха в продължение на няколко минути, накрая вече започнах да се вбесявам.
- Какво, няма ли да поръчате нещо? - казах леко заядливо. Двама от тях поръчаха уиски, а останалите трима водка. Тръгнах към бара, взех два чаши с уиски и три с водка върху подноса. Занесох им ги и сложих по една чаша пред всеки. Така като се замисля тази работа не ми харесваше много, бих започнала работа като сервитьорка в някое кафене там поне униформите не са толкова разголени, а в повечето дори и нямаше униформи. Ако в дискотеката имаше повече млади хора, а не някакви си старци може би работата щеше да ми хареса повече. С тези мисли и една дълбока въздишка тръгнах към една маса, минавайки покрай масата с една млада, русокоска, усещах, че е вампир. "О хъм...ъъ извнинете" подвикна ме тя. Реших да обслужа първо нея. Върнах се и застанах пред масата й.
- Какво да ви донеса? - казах преди да я погледна по-добре.
- Лиса? - казах изненадано. С нея не се бяхме виждали няколко години, не знаех, че е в града. През това време момчето от масата към, която се бях насочила преди това ме повика.
- Ще изчакаш малко. - изсъсках, като използвах внушение в думите си.
- Не знаех, че си в града. - обърнах се към Лиса.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 8:22 am

Жената застана пред мен.Отне ми по-малко от минутка да осъзная,че това е Симон - моя стара приятелка.Така де...познавахме се от много години.Да не си помислите,че е стара на около деведесет.Тя също беше вампир и на хиляда да беше пак щеше да си е като сега-секси и хубава.
- Сиси... - изрекох и се изкикотих.Беше по-логично даи казваме - Мони,Мона,Сими,Си,Симо и така нататък,но не...аз бях гадна и и казвах Сиси.Малко сладко прякорче което и бях измислила преди...цяла вечност.Тя изсъска на един тип да чака и в думите и имаше внушение."Давай сестро!Само така!" - помислих си с дяволита усмивка на лице.Тя зададе въпрос на който не бях отговорила...да въпроса.
- О!Да...хъм...живея тук с Джен Линд и Деймън Салваторе.. - казах и с умисква.Малко ми беше чудно някой да не ги познава те двамата.Особено Джен...още първия ми ден тук метна тавана на втория етаж на къщата."Боже опази!" - помислих си и погледнах към тавана на дискотеката.
- Не знаех,че и ти си тук...
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 8:50 am

Живее с Джен Линд и Деймън Салваторе? Дали си мислехме за една и съща Джен.. Чакай..мисля, че Джен каза, че гаджето й се казва Деймън.
- Да..от скоро съм тук, Лулу. - преди много години си бяхме измислили пракорчета.. Сиси и Лулу, звучи сладко.
- Живеех в самостоятелна къща, но после Джен.. не знам дали говорим за една и съща.. Се премести в новата си къща и ми предложи да живея с нея..и понеже съм мрънкало и не мога сутрин да не кажа няколко думи на някого.. - засмях се, докато още едно момче не ме повика да го обслужа. Извъртях очи и тръгнах към масата му. Той поръча водка, след по малко от минута му я отнесох и оставих чашата пред него. Той я изпи на екс и поръча още, извъртях очи.
- Направо кажи колко бутилки да ти донеса, а не ме разигравай така! - викнах така, че само той да ме чуе. След малко му донесох една бутилка, така де..той пожела. Върнах се при Лулу.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyПон Авг 22, 2011 9:11 am

Джен се е изнесла?Ококорих очи насеща и.Еее не беше сигорно дали говорихме за една и съща Джен.Но колко вампирки може да се казват Джен.
- Джен..вампирка...една такава...средно висока.С кафява коса...кафеви очи...и може да ти изкара акъла ако поиска? - запитах я аз.Защо пък по дяволите Джен ще се изнася?И аз си имах отделна къща където можех да живея сама ама не ми се живееше сама.
- Сиси ще те убия!Знай го!Можеше да живееш при мен... - изрекох и се намусих когато тя се върна.Не обича хда живея сама,но....явно щях да си живея сама.Кой ли въобще е останал да живее в онази къща?Мухите?
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 2:10 am

- Същата. - засмях се.
- Ей, не знаех, че си в града! - оправдах се и се огледах наоколо. Собственика на дискотеката седеше на една маса и ме гледаше как си говоря с Лулу. "Ох..няма да се задържа дълго тук." - с тези мисли се приближих към съседната маса, от тази на която беше Лулу.
- Време беше! От 10 минути чакам някой да ме обслужи! - каза мъжа.
- И аз какво да направя? Да не би да чета мисли? Трябваше да ме повикате. - изсъсках така, че само той да ме чуе. Е, четях мисли, но това си беше отделен въпрос. Взех поръчката му и с бърза скорост тръгнах да я изпълня. След по-малко от минута стоях пред мъжа с поднос в ръка, върху който чаша с поръчания от него алкохол. Оставих чашата пред него и се върнах при Лулу. Погледнах часовника си, беше 3 часа. "Ох..само още два часа" - помислих си, докато шефа отново ме гледаше. В този момент се сетих за Джен, помислих, че ще закъснее, но явно изобщо нямаше да идва..
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 2:47 am

Сиси обслужи още няколко клиенти и пак се върна при мен.Въздъхнах.
- Ти поне си си намерила мястото тук.Мен никой не ме желае никъде.Гаджето ми или Бог да го знае какъв ми е потъна в дън земя.Джен и Деймън не съм ги виждала от...буквало месеци.Не познавам почти никой...дори не знам какво правя тук... - излях си душата пред Сиси.Познавахме се от доста време и тя беше свикнала да и рева на рамото.Е не буквално де.Аз рядко плачех,а ако това станеше гледах да няма свидетели.Иначе щеше да се наложи да ги убия.
- Както и да е.Не ми обръщай внимание... - заявих и поклатих глава.Тя ми беше донесла руската водка и аз надигнах бутилката и изпих доста голямо количество.Добре,че съм вампир...ако не бях и пиех толкова щях да умра и черния ми дроб въобще нямаше да съществува.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 2:59 am

Отдавна не бях идвал в барове или в дискотеки. Седнах а една маса. Забелязах...моля? Симон е сервитьорка..не вярвах някой да я приеме с този характер..е може да се е и променила. Дойде при мен с такова не желание...
- Една водка и едно момиче са компания..желателно е да си ти. - казах и пуснах чара си в действие.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 3:05 am

Прочетох мислите му, случайно.
- О, нищо му няма на характера ми. - опитах да съм колкото се може по-дружелюбна. Тръгнах да изпълня поръчката му. След малко бях пред него с чаша водка на подноса. Оставих я пред него.
- Ще се задоволиш само с водката. - усмихнах се доволно.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 3:18 am

Някакъв мъж повика Сиси и тя ме заряза зареди него.Почнаха да ис говоря нещичко.Намусих се.Доизпих водката си.
- Сиси!Наистина ще те убия...,но сега се чувствам ужасно...такаче тръгвам...обичам те...ще те убия...може би след седем дена...да изтрезнея тотално,че после да има защо да пия... - изрънках и и дадох парите за водката като минавах покрай тях.Дарих мъжът с усмивка.
- Здрасти и чао.Внимавай с нея... - казах му и излезнах от бара.Ноща беше студена и аз загърнах палтото си повече към тялото."Е сега на къде?" - запитах се и тръгнах на някъде без конкретна посока.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 6:34 am

- Еее аз мисля, че няма да се задоволя само с нея. - казах. Всъщност тя май ме отбягва...ако е така поне да каже.
- добре приятно ли ти е с мен? - ако не ти е кажи...и ще те оставя веднъж за винаги.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 6:42 am

Замислих се..всъщност не ми беше толкова неприятно с него, но.. Не знаех какво да кажа, а той ме гледаше и очакваше отговор. В този момент едно момче ме повика да го обслужа. "О, благодаря ти!" - казах си умствено и тръгнах към масата му. Той поръча водка, тръгнах към бара, за да му я отнеса. След малко бях пред него, държейки поднос с чаша водка. Оставих я пред него и се огледах за друга маса, която да обслужа, за да избегна въпроса на Стивън.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 6:45 am

Явно бях прав, че не съм и приятен..оставих парите за водката на масата и станах от масата. Погледнах я..тя явно търсеше хора за обслужване..тръгнах към изхода. Преди това отидох до тоалетната и си измих ръцете. Излязох и си тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyВто Авг 23, 2011 6:56 am

Стивън си тръгна. Е, какво да се прави..не можех да му кажа "Да,да..разбира се, че ми е приятно с теб"..просто не мога да казвам такива неща.
- Уф.. - въздъхнах и погледнах часовника си, оставаха ми още 10 минути. Обслужих още няколко маси, докато дискотеката затвори. Отидох в онази стая, в която си бях оставила нещата. Взех си чантата и якето, тръгнах към къщата.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 4:10 pm

Минах през къщата, за да си облека униформата, след това направо тръгнах към дискотеката, в която работех. Влязох вътре, беше пълно с хора. Погледнах часовника си, бях закъсняла с повече от 30 минути. "Е сега ще ме уволни!" - казах си умствено, когато видях 'шефа да идва към мен. Развика ми се, предишната вечер също бях закъсняла.
- Айде да се успокоиш малко, а? - казах несъзнателно, а той се ядоса още повече.
- Уволнена си! Кажи и на приятелката ти, че вече не искам да я виждам тук! Теб също! - развика се той, а това ме вбеси. Е, можех да му внуша да не ме уволнява, но тази работа определено не беше за мен, щях да си потърся нова. Тъкмо се канех да забия зъбки във врата му, осъзнах се и се огледах наоколо. Имаше много хора, не можех да го разкъсам пред всички. Поех дълбоко въздух и тръгнах към изхода. Опитвах се да си сдържа нервите, но.. Как можеше да ми крещи така? 30 минути закъснение..да не съм убила човек? "да не съм убила човек"? Веднага щом си помислих това зъбите ми се показаха ей така. Върнах се при собственика на дискотеката, който стоеше до вратата на една стая, отворих вратата и го дръпнах вътре.
- Много си вкусен. - усмихнах се подло, а той ме гледаше странно. Зъбите ми "изкочиха" просто така и го закапах за врата. Не мислех да го убивам, пих от него..но му оставих кръв, за да оживее някак си.. Избързах кръвта по лицето си и излязох от дискотеката. Май не трябваше да го правя, но той ме предизвика, да не ми е крещял така..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дискотека "Plaza"   Дискотека "Plaza" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Дискотека "Plaza"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Дискотека "Fun all day"
» Дискотека "Dance"
»  Дискотека "Nice"
» Дискотека "Nuit"
» Дискотека "Dancing"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: