Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Гората с реката Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Гората с реката EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Гората с реката EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Гората с реката EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Гората с реката EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Гората с реката EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Гората с реката EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Гората с реката EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Гората с реката EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Гората с реката EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Гората с реката 3186694B Гората с реката 3429734T Гората с реката 2378429t Гората с реката Wienrpg Гората с реката Ea58ec93058a4818 Гората с реката 3469647F Гората с реката 3540976g Гората с реката Adewc7 Гората с реката 3541731b Гората с реката 3568923w Гората с реката 3793886b

 

 Гората с реката

Go down 
+3
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
Джен Линд
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Гората с реката   Гората с реката EmptyЧет Май 26, 2011 3:23 am

Гората с реката Forest
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 11:05 am

С Крис дойдохме в някаква гора..имаше една река..беше много красиво. - Тук е невероятно, нали Крис. - казах и се загледах във водата. - Красиво и приятно. - добавих. - Не мислих ли така. Той кимна и добави, че е също и много романтично.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 11:14 am

Седнахме под едно дърво. Хванах ръката й и й усмихнах. Много я харесвам и макар случилото се с Деймън искам да съм с нея, но трудно признавам такива неща. - помислих си. Не ме биваше в признанията, а в предлагането..да не говорим. Тя ме погледна изненадано, следващият път въобще нямаше да мисля. Пуснах ръката й, загледах се в течащата река, не исках да срещам погледа й.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 11:38 am

- Крис..и аз - казах и го целунах...той изгледа странно...хванах ръката му и легнах на рамото му. - Тук е прекрасно! Та то означава ли, че вече сме гаджета? - казах и го погледнах любопитно...хихи не знаех какъв ще е отговора, но предполагам, че щеше да е "да".
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 11:46 am

- Да. - отговорих кратко и започнах да я целувам. Притиснах я до дървото, като не спирах да я целувам. Сърцето ми биеше лудо, както и нейното. Не мога да обясня как се чувствах, но не исках този момент да свършва.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 11:50 am

Не мислех, че ме харесва толкова..та ние се познавахме една от няколко дни. Не знаех какво да правя..но това ми харесваше. Бях притисната до едно дърво и не можех да мърдам...не правех нищо само го целувах...докато той не започна да ме съблича...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 11:58 am

Бавно започнах да свалям потника й, след като го направих го хвърлих наблизо, за да може после да го намери. Тя започна да разкопчава ризата ми. Не спирах да я целувам, устните ми се плъзнаха по врата й, а след това се върнаха на устните й.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 12:07 pm

- Крис..да не се напихме? - казах и се засмях...не спирах да го целувам...свалих ризата му и дънките му..той остана по бельо...аз бях по сутиен и панталони...той се опита да свали сутиена ми, но аз малко се заинатих.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 12:14 pm

Успях да сваля сутиена й, за 689 години не се научих да свалям тия неща бързо. Хвърлих го на някъде и започнах да свалям дънките й, като не спирах да я целувам. След като ги свалих и тях ги хвърлих някъде.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 12:19 pm

- Спокойно, Крис ще има още много пъти...в които ще ми сваляш сутиена и ще се научиш. - казах и се засмях...представям си как изглеждахме от страни. Продължавах да го целувам..опита се да свали бельото ми...но аз не се давам толкова лесно... Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 12:27 pm

- Напомни ми следващия път да не мисля много. - казах и започнах целувам врата й, след това отново се върнах на устните й.Бавно свалих бельото й и го оставих наблизо. Преди да си помисля още нещо се спрях, колко хубаво само, гаджето ти да може да прочете всяка твоя мисъл..опа, пак започнах да мисля.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyНед Юли 17, 2011 12:33 pm

- Крис, Крис...стига и ти можеш да четеш мисли все пак...казах и започнах да го целувам повече от преди...прегърнах го..не исках да го пускам...не исках този момент да свършва...предполагам, че и той беше на същото мнение...не спираше да ме целува...и аз също..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПон Юли 18, 2011 3:17 am

Докато се целувахме усетих че нещо не е наред. Изведнъж на Петя май й стана лошо. - Добре ли си? - я попитах. - Да не си гладна? - щом казах това на нея й стана още по лошо може би не искаше да яде. След няколко минути припадна. Изплаших се да не й се е случило нещо. Опитах се да я свестя но не ставаше нищо.. Накрая реших да я заведа на лекар въпреки че е вампир. Хванах я на ръце но в този момент тя се съвзе. - Добре ли си? Какво ти стана? - започнах да разпитвам загрижено и разтревожено.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПон Юли 18, 2011 3:21 am

- Не знам. - казах и потърках главата си. Беше ми много лошо. Не бях гладна, но ми се виеше свят..не мислех че е от алкохола който изпихме..ние не бяхме се напили. Облякохме се и си тръгнахме. Крис настоя да отидем до болницата.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyСря Юли 20, 2011 1:32 pm

Дойдох в някаква гора, поне там имах спокойствие. В гората имаше малка, течаща река, листата на дърветата и тревата бяха толкова свежо зелени..Слънцето почти не се забелязваше, заради многото дървета. Седнах под едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 8:19 am

Дойдох в някаква гора. Беше спокойно. Имаше една река беше много приятно. Усещах, че има още някой. Дърветата бяха високи. От тях почти не се виждаше слънцето. Духаше лек вятър. Какво по хубаво и приятно от това. Видях някакво момиче. Изглеждаше ми познато.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 9:22 am

Усетих присъствието на вампир. Огледах се наоколо, в далечината забелязах момче, което ми приличаше на Стивън. Не може това да е той.. - помислих си, но не бях сигурна, той беше далече от мен и не можех да го видя добре.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 9:27 am

Приближих се към "мистериозното" момиче.
- Пак ли ти...май само ме срещаме не мислиш ли..? - погледнах я и вдигнах веждата си. Все пак тя беше чара ми.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 9:34 am

- Да.. - извъртях очи. Защо го виждах постоянно, беше абсурдно, на моменти мислех, че халюцинирам. След малко го погледнах, а той ме гледаше странно.
- И ако обичаш спри да ми четеш мислите. - погледнах в едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 9:41 am

Заглавие: Re: Гората с реката Today at 8:36 pm
- Да не би дървото да е по хубаво от мен? - казах и я погледнах. Идеше ми да се изсмея. След малко съблякох ризата си и отидох до реката. Върнах се при Симон. Сграбчих я така, че да не мърда и я хвърлих във водата.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 9:47 am

- Какво правиш бе идиот! - викнах и излязох от реката. Изсуших се с дарба, която бях копирала от някъде и се телепортирах зад него. Бутнах го във водата и се усмихнах доволно. Седнах до дървото, до което седях преди този глупак да ме хвърли в реката.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 9:51 am

Харесваше ми "играта", която играехме. Излязох от водата и се престорих, че си тръгвам. Като видях, че не ме гледа станах не видим и се телепортирах на дървото до което седеше. Мисля че имаше шишарки на него. Откъснах няколко. Хвърлих една на главата и..след това още една.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 9:54 am

- Оригинално - казах с ирония и станах невидима. Отдалечих се от дървото и чаках да се телепортира на земята и да стане видим.
- Надявам се да е удобно там горе. - казах и седнах до реката, като все още бях невидима.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 10:58 am

Слязох от дървото и станах видим. - Знам, че си тук. - казах и седнах на тревата до реката. Усещах, че е близо до мене. - Ако мислиш да правиш някой номер. Няма да стане. - казах съвсем спокойно и откраднах дарбата ѝ да е невидима.


Последната промяна е направена от Стивън Милър на Пет Юли 22, 2011 11:05 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката EmptyПет Юли 22, 2011 11:05 am

- Не, не смятам да ти правя номера, ти се държиш като дете, не означава, че и аз трябва да го правя. - усмихнах се злобно.
- Сега си ми върни дарбата.. - погледнах го, а той ме погледна сякаш казваше "Няма да стане".
- Добре, ще почакам да я използваш и ще я копирам. - казах и легнах на тревата.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората с реката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората с реката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Реката Сена
» Гората с конете
» Езерото в гората
» Водопада в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: