Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Гората с реката - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Гората с реката - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Гората с реката - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Гората с реката - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Гората с реката - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Гората с реката - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Гората с реката - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Гората с реката - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Гората с реката - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Гората с реката - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Гората с реката - Page 2 3186694B Гората с реката - Page 2 3429734T Гората с реката - Page 2 2378429t Гората с реката - Page 2 Wienrpg Гората с реката - Page 2 Ea58ec93058a4818 Гората с реката - Page 2 3469647F Гората с реката - Page 2 3540976g Гората с реката - Page 2 Adewc7 Гората с реката - Page 2 3541731b Гората с реката - Page 2 3568923w Гората с реката - Page 2 3793886b

 

 Гората с реката

Go down 
+3
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
Джен Линд
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 11:11 am

- Няма да я използвам. - казах и я погледнах. Тя си лежеше на тревата. Отместих погледа си от нея. Загледах водата. На места дъното ѝ не се виждаше. Влязох във водата и поплувах малко. След това излязох на брега и се изсуших. Седнах отново на тревата.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 11:16 am

- Хубаво, ще я копирам от някой друг. И спри да ми отнемаш дарбите, защото и аз мога това. - погледнах го, а после се загледах в небето. Слънцето грееше силно, очите ме заболяха и се загледах в дърветата, чийто клони се клатеха от лекия ветрец, който духаше.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:06 am

- Тук е приятно, но и малко скучно, не мислиш ли? - казах и я погледнах. Тя ме изгледа странно. Явно на нея ѝ харесваше тука. - Аз ще се махна от тук. - казах и станах от тревата. Тя май не искаше много да си тръгвам.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:12 am

Погледнах часовника си. 9 часа? Господи, съвсем бях забравила за сватбата на Петя и онзи..Крис. Какво му харесваше не знам, както й да е, това си е нейна работа, но бях обещала да бъда там. Станах от тревата.
- Трябва да тръгвам.. - казах и бързо тръгнах към вкъщи. Трябваше да се облека, да си направя прическа, да оправя грима си..а имах само един час да свърша всичко това.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyСря Юли 27, 2011 1:02 pm

Реших да дойда в парка.Там беше празно с изключение на едно момиче.Доближих се до нея и й се представах.Тя изглеждаше много мила.Леко си измрънках под носа:
-Дано да не е като Джен. - тя ме погледна странно аз малко се стреснах.Запознахме се.Нейното има беше Лиса:
- Много хубаво име! - възкликнах аз.Наистина ми харесваше.Седнахме на една пейка.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyСря Юли 27, 2011 11:37 pm

Седнях си гората загледана в нищото или по-точно реката.Беше почти празно,но това не ми пречише.Аз доста често оставах сама.Към мен се приближи едно момиче.Изгледах я с преценяващ поглед.Тя си измрънка под носа "Дано да не е като Джен" и веднага свързах името със съквартирантката ми която още в първия ден щом прекрачих прага на къщата метна дивана на горния етаж.Усмихнах се на русокоската която ми се беше представила като Аврил и на свой ред и аз казах името си.
-Много хубаво име!-възкликна тя.Тя седна до мен на пейката.Малко ми беше чудно какво ще си кажем.Все пак аз не бях кой знае колко по запознанствата.А и ще е цяло чудо да не ме е виждала в някое списание или по телевизията с огромен надпис "Непълнолетната танцьорка Лиса Евънс..."
-И името Аврил е доста хубаво.Даже ми звучи познато.-усмихнах и се,но усмивката и не беше кой знае колко искрена.Просто не ми беше до усмивки,но се замислих за името и.Наистина ми звучеше доста познато.Подуха лек ветрец който разроши косите ни,а аз се засмях.Мразех като става така,но пък обичах вятърът и бурите.Обичах да се разхождам под дъждът.
-Аз съм на седемнадесет,а ти?-попитах накрая русокоската седяща до мен.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyЧет Юли 28, 2011 1:44 am

Лиса мислеше името ми за доста познато аз се учудих,че някой в този град ме познава.Погледнах я й и казах:
- Ами всъщност там откъдето идвам бях доста известна певица,но тук съм просто едно момиче.Това не ми пречи даже ми харесва,защото не съм затрупана от собствените си фенове. - и започнах да се смея.Лиса каза,че е на седемнадесет и ме попита за моите години разбира се аз и отговорих:
- Аз съм на 19! - усмихнах се и се загледах в небето.Сякаш щеше да вали,но по-скоро щеше да е само облачно.Шумът на реката ме разсея.Беше толкова приятно.Лиса наистина изглеждаше мило момиче.Може би с нея щяхме да станем добри приятелки.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyЧет Юли 28, 2011 5:14 am

Известна певица?Може и от там да ми е позната.
-Дяволски си права за това за феновете.Мразя като видя някое заглавие с името си...-оплаках се аз на Аврил.Значи на деветнадесет-хубаво.Може би щяхме да влезнем в някой бар...и да се напием ако тя поиска,а и мен ме вкарваха навсякъде тъйкат ме знаеха щом ме видят.Реката беше плитка и се стичаше към нещо като езеро.Усмихнах се дяволите.Обичах да правя неща без да мисля.Станах от пейката и отидох до мястото където беше повечето вода.
-Ела...-подканих аз Аврил.Мислех първо да се позабавляваме,а после да отидем в някой бар.Затворих очи и част от водата стана твърд лед.Стъпих върхо него и направих няколко танцови стъпки.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 EmptyЧет Юли 28, 2011 11:49 am

Искаш да отидем в някой бар?Добре!Лиса ме погледна странно.Погледнах я й и казах:
- Мога да чета мисли. - Тя отида до реката и започна да я замразява.Стъпи на леда и започна да танцува.Погледна ме така сякаш ме подканва и аз да танцувам.Престъпих напред и скочих на леда направих няколко стъпки.Захилих се и казах:
- Хайде ще тръваме ли в бара да се напиваме? - продължих да се хиля така сякаш вече бях пяна - Е в кой бар искаш да отидем?Ти водиш! - подканих я.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Гората с реката - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Гората с реката   Гората с реката - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Гората с реката
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Реката Сена
» Гората с конете
» Езерото в гората
» Водопада в гората

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: