Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Море  "Ηeaven" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Море  "Ηeaven" - Page 2 3186694B Море  "Ηeaven" - Page 2 3429734T Море  "Ηeaven" - Page 2 2378429t Море  "Ηeaven" - Page 2 Wienrpg Море  "Ηeaven" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Море  "Ηeaven" - Page 2 3469647F Море  "Ηeaven" - Page 2 3540976g Море  "Ηeaven" - Page 2 Adewc7 Море  "Ηeaven" - Page 2 3541731b Море  "Ηeaven" - Page 2 3568923w Море  "Ηeaven" - Page 2 3793886b

 

 Море "Ηeaven"

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 12:28 am

Станах почти веднага щом паднах в снега. Хванах Кати за гушата и я хвърлих дълбоко в морето. Започнах да се смея силно и злобно. Знаех много добре че там където я хвърлих има акули но изобщо не ми пукаше. Дори се надявах да я нападнат. След няколко минути зърнах близо до Катерина 3 акули. Седнах на пясъка и се наслаждавах на прекрасната гледка.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 12:32 am

- Джен, Джен..отново се изложи. - казах и се изсмях. След няколко секунди акулите станаха на парчета, разхвърчаха се из морето. Изплувах на брега, отидох при Джен.
- Както казах "мила сестричке"-чао - тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 6:24 am

Върнах се до морето. За щастие Джен не беше тук. Седнах на пясъка, гледайки морето и наслаждавайки се тишината.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 6:28 am

Отидох пак до морето. Вечер беше най доброто време за разходка край морето. Там беше пак Кати. Вече ме изнервяше, как може навсякъде където ходя да я намирам? Приближих се до нея ядосана.
- Влизай в морето и се удави но не умирай! - заповядах ядосано и тя навлезе в морето. Видях как стигна на дълбоко и се остави морето да я погълне.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 6:33 am

Добре, че можех да плувам, да си призная беше ми приятно във водата. Към мен се приближаваше една голяма акула, след няколко секунди стана на малки парченца, мисля, че Джен видя това.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 6:35 am

Смеех се силно.
- Колко е забавно! Ако те накарам да се хвърлиш от моста сигурно ще го направиш! - казах през смеха си. Беше толкова забавно всичко това.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 6:45 am

- Супер! Сега докато Джен не се махне от тук ще си вися във водата! - измрънках на себе си. Появиха се още няколко акули, те също станаха на парченца. Водата беше леко студена, затова я затоплих малко. Джен се смееше толкова силно, че я чувах и навътре в морето.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юни 21, 2011 7:47 am

Нямах никакво намерение да се махам исках да гледам как се измъчва. Беше станало студено особено водата беше ледена. Аз носех един черен суичър и студа не ми пречеше. От далече не можех да видя дали на Кати й е студено но така предполагах. Накрая реших че ми е скучно тук и тръгнах на някъде.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyЧет Юни 23, 2011 1:17 am

След като Джен си тръгна изплувах на брега Изсуших се и седнах за малко на пясъка. Реших да отида някъде, станах от пясъка и си тръгнах от морето.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 7:46 am

След като си тръгнах ядосан от къщата на Джен отидох на морето. Използвах лечебните си сили върху мен и си излекувах раните. Обидих се на Джен която ме изгони но сигурно имаше чувства към брат ми ако това изобщо беше възможно. В противен случай щеше да ни изгони и двамата. Беше пълнолуние и имах някакво странно усещане, нещо ставаше тази нощ.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 6:39 am

Реших да се поразходя видях едно момче на плажа отидох до него и му се представих:
- Здравей!Аз съм Аврил!Ами твоето име? - седнах до него най-нахално,погледнах го и се усмихнах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 6:07 am

След като изчистих дрехите си тръгнах към морето, стигнах там и се изненадах кого видях, брат си - Джейкъб. Лицето му се беше оправило, но повече сее изненадах с кого го видях - някакво момиче, поредната глупачка навила се да излезе с него. Приближих се към тях.
- О, братле, изглеждаш сравнително по-добре. - казах с лек присмех в гласа си.
- Деймън, брат на призрака - казах на момичето и подадох ръката си.
- Виждали ли сме се някъде? - казах по-скоро, за да подразня брат си, но наистина тя ми изглеждаше позната.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 8:10 am

- Нямам никакво намерение да се занимавам с глупаци като теб - казах и станах от пясъка. Преди да си тръгна бутнах Деймън в морето и се усмихнах доволно след като видях ядосаното му изражение.
- Май ще трябва да си смениш дрехите, струват ми се прекалено... Мокри - казах иронично.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 8:15 am

Излязох от морето и изсуших дрехите си.
- Братле, излагаш се. - казах с дразнеща усмивка и погледнах към момичето.
- Не искам да те излагам пред приятелката ти, затова се махам. - казах и си тръгнах, но когато минах покрай Джейкъб го бутнах на пясъка.
- Внимавай. - изсъсках и се махнах от там.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 8:20 am

- Смотания ми брат - обърнах се към момичето което се представи за Аврил.
- Аз се махам от тук, чао - казах студено и огледах наоколо. Имаше много гадно слънце за това побързах да тръгна на някъде..
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyСря Юли 06, 2011 1:28 am

Към нас се приближи едно момче.Не изглеждаше дружелюбно.Той ми подаде ръка и ми се представи аз също протегнах ръката си хванах неговата:
- Аврил - казах леко ядосано.После те двамата се сбиха явно не се харесваха.Май се намирах на средата на битка.Деймън бутна брат с в пясъка.Момчето искаше да си ходи и аз го спрях и му казах:
- Ти си вампир нали? - казах съвсем тихо на ухото му.Започнах да ходя след него чакайки отговор - Не се страхувай да ми кажеш.Мога да ти прочета мислите.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyЧет Юли 07, 2011 12:41 am

- Не ме е страх да казвам, особено пък на фея или там каквото си. Знам че не си вампир - казах студено и продължих да вървя. Деймън успя да ми развали настроението за още един път. Защо трябваше да имам такъв ужасен брат? Постоянно се питах. Някой ден обаче щях да му отмъстя, това беше сигурно. В този момент заваля.
- Страхотно! - викнах раздразнено.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyПет Юли 08, 2011 12:19 am

- МОЖЕ ПОНЕ ДА НЕ МЕ ОБИЖДАШ. - креснах и тръгнах към него - Това,че брат ти те ядосва не значи,че може да си го изкарваш на мен просто защо не го набиеш нали имаш магически сили. - В този момент използваш вятър, за да издухам облаците и спря да вали.
- ЗНАЕШ ЛИ КАКВО ЩЕШЕ ДА Е ХУБАВО? - отново се развиках - ЗНАЕШ ЛИ?ПОНЕ АЗ ДА НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНАТА БЕЗ ПРИЯТЕЛ В ТОЗИ ГРАД.ТИ ПРОСТО СЕ ДЪРЖИШ С МЕН ВСЕ ЕДНО СЪМ ТИ НЯКАКВА ИГРАЧКА.НЕ НЕ СЪМ ТИ.ТОВА,ЧЕ СЪМ ФЕЯ НЕ ОЗНАЧАВА,ЧЕ МОЖЕ ДА МЕ ОБИЖДАШ!
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 EmptyПет Юли 08, 2011 8:38 am

- Това е абсурдно - измърморих и тръгнах на някъде. Това момиче наистина ми лазеше по нервите, а после се сетих и за брат си. Кой ли е най-добрия начин да му отмъстя. Джен? Да, точно така, Джен!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Море "Ηeaven"   Море  "Ηeaven" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Море "Ηeaven"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Тъмното море

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Моретата, скалите и островите-
Идете на: