Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Болницата... - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Болницата... - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Болницата... - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Болницата... - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Болницата... - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Болницата... - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Болницата... - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Болницата... - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Болницата... - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Болницата... - Page 2 3186694B Болницата... - Page 2 3429734T Болницата... - Page 2 2378429t Болницата... - Page 2 Wienrpg Болницата... - Page 2 Ea58ec93058a4818 Болницата... - Page 2 3469647F Болницата... - Page 2 3540976g Болницата... - Page 2 Adewc7 Болницата... - Page 2 3541731b Болницата... - Page 2 3568923w Болницата... - Page 2 3793886b

 

 Болницата...

Go down 
+4
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Кристиан Дейвис
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyПон Авг 15, 2011 3:38 am

Тя си беше спомнила, че е вампир, което беше добре..може би щеше да си спомни, че има семейство..някога.
- Да..права си. - казах тъжно и излязох от болницата, Петя също. Тя тръгна на някъде, станах невидим и започнах да я следвам. Можеше да й се случи нещо или..да избие всички хора в града, нямаше да го позволя.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 11:51 am

Стигнахме до болницата, но преди да влезем Петя припадна, отново. Успях да я занеса до кабинета на доктора. Тя бързо се свести, направиха й изследванията. След около час те вече бяха готови, с Петя седяхме в чакалнята, докато доктора не излезе от кабинета си, държайки изследванията в едната си ръка. Станах от стола си, Петя също. Доктора каза, че тя е ..бременна? О, Господи..
- Какво? - успях да кажа..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 11:55 am

- Моля? - извиках в коридора. Не ми пука, че имаше много хора.
- Не няма да го задържа...не знам и от кой е..може и от тебе да е. - казах и погледнах към Крис. Нали твърдеше, че ми е съпруг..
- Къде мога да махна...ъ бебето? - обърнах се към доктора.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 12:44 pm

Тя не искаше да задържи бебето, най-спокойно попита доктора къде може да го махне. Аз не бях съгласен с това.
- Не можеш да го направиш! - викнах. Как можеше да мисли за такива неща. Нямаше да позволя да го направи, сега не искаше бебето, но когато си върне паметта кой знае..може би щеше да съжалява.
- Чуй ме, няма да позволя да го направиш, сега не искаш бебето, нито да си с мен, но когато спомените ти се върнат може би..това ще се промени. - дрънках пълни глупости, трябваше да я разубедя някак..а не ме биваше в това.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 12:49 pm

- Какви ги говориш? Искаш да стана дебела така ли? Е аз не искам. - казах категорично. След всички разубеждения най - накрая се съгласих. Седнах сърдито на стола в коридора. Хм бебе..след като си помислих това се сетих за...Сю и Джер..
- Крис, какво става с мен? - попитах объркано...май вече си бях върнала спомените.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 12:57 pm

Успях да я разубедя, най сетне. Тя седна на един стол в чакалнята, нещо се случи с нея.
- Връщаш си спомените..предполагам. - седнах на стола до нея.
- Какво си спомняш? - казах след малко и я погледнах. Бях пропуснал да прочета мислите й, което не ставаше доста често..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 1:01 pm

- Хм..Джер и Сю..теб, Емили и Джен..помня почти всичко от преди. - казах му. Вече бях спокойна, че помня.
- Добре искам да се прибера вече. Уморена съм. - казах на Крис.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyВто Авг 16, 2011 1:05 pm

Петя искаше да се прибере, защото е уморена, станах от стола.
- Да, хайде. - казах и излязохме от болницата. Бях по-спокоен, че поне помнеше нещо.. Тръгнахме към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 3:28 am

Пристигнахме в болницата. Докторът след като прегледа Деймън каза, че бъбреците му са се повредили от удара.
- Трябва му спешно бъбрек - каза докторът като едновременно изтри с ръка челото си (беше потен).
- Аз ще дам бъбрека си - казах без да се замислям.
- Добре, елате да ви кажем какво трябва да направите - последваха 4 мъчителни часа докато операцията свърши. Успешно. Събудих се в една от стаите, бях под упойка през цялото време. Веднага станах от леглото и излязох от стаята. Потърсих лекаря и за щастие го намерих бързо.
- Докторе, как е той?Как мина операцията? - заразпитвах. Докторът каза че всичко е минало добре и че Деймън се възстановява изключително бързо. Разбира се, много се зарадвах и поисках да го видя. Пуснаха ме само за малко. Когато влязох Деймън беше в безсъзнание все още. Седнах до него.
- Докторът каза че трябва да останеш под наблюдение тази вечер и утре ще те изпишат. Всичко ще мине добре.. - започнах да му говоря, бях убедена че ме чува. Така се унесох че дори не забелязах кога започна да се пробужда..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 4:01 am

Събудих се в болницата, Джен седеше до мен. Бях толкова объркан, последното нещо, което помнех беше как един автобус връхлетя върху мен.
- Какво стана? - казах тихо, бях изтощен, дори и не можех да помръдна. Странното беше, че не чувствах никаква болка в този момент, но се чувствах доста странно. Изпитвах глад и още куп други неща, които дори и не мога да определя. Опитах се да се надигна от леглото, но просто не можех.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 4:26 am

- Стой мирно, освен ако не искаш да останеш тук следващите 10 дена. - в този момент влезе в стаята медицинската сестра, казвайки ми че е време да тръгвам вече. При други обстоятелства бих използвала внушение но не бях сигурна че ще подейства..
- Моля ви, още малко - казах.
- Но.. -
- Моля ви - повторих.
- Добре но само за 5 минути - казвайки това сестрата излезе.
- Мисля че ще се наложи да вечеряш нормално, имам впредвид без кръв и друг път се оглеждай като пресичаш улицата. Хайде аз ще тръгвам. И не убивай всичко живо тук - казах и излязох от стаята. Не можех да си тръгна. Седнах на един стол в коридора.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 4:52 am

Джен излезе от стаята. Никаква кръв? Ох, нямаше да издържа дълго. Като гледах медицинската сестра ми идеше да стана от леглото, въпреки, че не можех и да я захапя за врата. Тя влезе в стаята, отново.
- Кога ще ме изпишат? - попитах.
- Утре сутринта. - отговори медицинската сестра и излезе от стаята. Поне нямаше да се задържа дълго тук..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 4:56 am

С Крис дойдохме в болницата. Доктора ни познава за това ни прие бързо. Прегледа ме направи ми изследвания и каза да изчакаме в коридора. Седнахме отвън на столовете и зачакахме. След малко доктора излезе..като съм паднала съм се наранила и изгубихме бебето...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 5:04 am

Доктора каза, че Петя е изгубила бебето. Чувствах се ужасно, Петя също..поне по изражението й това личеше. Просто не знаех какво да кажа..Прегърнах я силно, сега имаше нужда от подкрепа.
- Хайде, да си тръгваме. - казах след няколко минути и излязохме от болницата.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 6:31 am

Неусетно бях заспала на стола. Когато се събудих вече беше тъмно и не ми отне много време за да се досетя че е нощ. Всичко беше толкова тихо.. Реших да мина през стаята на Деймън да видя как е. Беше тъмно и доста трудно я намерих. Това което ми направи впечатление бе, че докато минавах по коридора някои от вратите на стаите бяха отворени и.. Изобщо не усетих че искам кръв докато друг път винаги се случваше когато бях в болница да искам. Като се замисля.. Дори малко се отвръщавах от мисълта за кръв. Мисля че знаех какво става.. Може би започвах да се превръщам в човек.. С тези мисли пристигнах пред вратата на стаята в която беше Деймън. За миг размислих и реших да не влизам но.. Не можах да се сдържа. Влязох тихо така че да не го събудя в случай че спеше. Приближих се до леглото и застанах над Деймън. След няколко минути се преместих на един стол в стаята близо до прозореца..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyСря Авг 17, 2011 11:59 pm

Дори и не усетих кога заспах. Събудих се чак на сутринта, определено се чувствах по-добре, можех да..мърдам. Джен спеше на един стол до прозореца, в този момент влезе медицинската сестра. Не бях пил кръв от доста време..добре де, един ден, но глада се засилваше. Станах от леглото и отидох до медицинската сестра.
- Няма да викаш. - внуших й. Забих зъби във врата й, пих малко от нея, не трябваше да я убивам все пак.
- Забрави за това. - внуших й като преди това избързах останалата кръв по лицето си. Върнах се на леглото.
- Е, кога мога да си вървя? - попитах сякаш нищо не беше станало.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 12:24 am

Събудих се на стола за втори път от вчера. Говорих с доктора той каза че вече Деймън може да се прибира. Върнах се отново в стаята.
- Хайде ставай да си тръгваме - казах. Той влезе в банята и започна да се приготвя. Цял половин час чаках и накрая се ядосах.
- Какво правиш толкова време там? Да не би да те целуват по пътя. Стига си се контил, излизай - викнах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 12:37 am

Върнах се при Джен.
- О, не се знае, но ако ти ме целунеш.. - засмях се. Излязохме от стаята, най-после..мразех болниците, е..имаше много кръв, но когато трябваше да лежиш да болнично легло не беше толкова хубаво. Излязохме от болницата и тръгнахме към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 12:50 am

Помогнах на Деймън да се качи в колата въпреки че не беше нужно, той и сам се справяше отлично. Докато карах към вкъщи без да забележа блъснах един възрастен мъж. Веднага слязох от колата. Главата на мъжа беше ударена и течеше кръв. Бързо се насабраха хора които ме гледаха злобно.
- Ти си го убила! - ме нападна една бабка.
- Не съм! Все още диша, някой да повика линейка! - опитвах се да съм колкото се може по-спокойна. Малко след това дойде полицията. Казаха да ги последвам. Е, нямах друг избор, качих се в полицейската кола. След малко вкараха и Деймън в колата.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyПет Авг 19, 2011 11:33 am

Бързо отидохме в болницата. Напоследък често я посещавахме, а това не беше добре. Попитахме една от медицинските сестри в коя стая е Емили, тя ни упъти към стаята, но каза, че все още не можем да я видим. Петя не реагира на думите й, а направо тръгна към стаята, последвах я. От нея излизаше лекаря, каза, че Емили вече е в съзнание и е по-добре, но ще остане под наблюдение, както и останалите пътници в самолета. Той ни пусна в стаята, но за малко..за разлика от медицинската сестра. Влязохме в стаята.
- Как си? - казах след малко като погледнах към Емили.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyПет Авг 19, 2011 11:51 am

- По - добре. - казах и се изправих. Петя дойде и ме прегърна. С Крис седнаха на столовете до леглото. Използвах изцеление, след малко не чувствах болка. Раните бяха зараснали бързо. Станах от леглото. Доктора дойде и използвах внушение, за да ме пусне.
- На къде сме? - попитах на бързо.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 EmptyПет Авг 19, 2011 11:54 am

- Ние ще се прибираме. - казах на Емили и както винаги задърпах Крис. Едвам не скъсах ризата му..въпреки, че щеше да е по - добре без нея. Емили тръгна на някъде а ние с Крис тръгнахме към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Болницата... - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Болницата...   Болницата... - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Болницата...
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Сградите-
Идете на: