Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Кафене "Red" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Кафене "Red" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Кафене "Red" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Кафене "Red" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Кафене "Red" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Кафене "Red" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Кафене "Red" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Кафене "Red" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Кафене "Red" - Page 2 3186694B Кафене "Red" - Page 2 3429734T Кафене "Red" - Page 2 2378429t Кафене "Red" - Page 2 Wienrpg Кафене "Red" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Кафене "Red" - Page 2 3469647F Кафене "Red" - Page 2 3540976g Кафене "Red" - Page 2 Adewc7 Кафене "Red" - Page 2 3541731b Кафене "Red" - Page 2 3568923w Кафене "Red" - Page 2 3793886b

 

 Кафене "Red"

Go down 
+7
Симон Питърсан
Деймън Салваторе
Каролайн Форбс
Джейкъб Салваторе
Катрин Дейвис
Ерик Сааде
Джен Линд
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 11:37 pm

Мълчах, и накрая казах "Много съжалявам,истина е!" веднага платих сметката,взех си чантата,обляна във сълзи и потънала във срам излязох от кафенето.Изключих си телефона и се запътих във къщата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyНед Юли 17, 2011 11:42 pm

След като Каролайн си тръгна същото направих и аз. Предполагам щеше да се прибере в къщата. Излязох от кафенето и тръгнах на там. По пътя й се обадих, но телефона й беше изключен.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyПон Юли 18, 2011 10:05 am

Влязох и си поръчах един фреш от портокали.Чаках момчето което беше много яко.В кафенето имаше голям шум но скоро всички се разотиваха.Сервитьора ми донесе фреша и аз зачаках загадъчното момче.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyПон Юли 18, 2011 10:07 pm

Пристигнах в кафенето и огледах внимателно хората намиращи се в него. Усетих че момичето е русокосата красавица която седеше на една маса до прозореца. Усмихнах се и се запътих на там.
- Джейкъб Салваторе, приятно ми е - казах и седнах срещу нея. След като сервитьорката дойде си поръчах едно кафе и загледах момичето. Не знаех че брат ми е толкова добър че да ме запознае с такова момиче.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyПон Юли 18, 2011 10:52 pm

Скоро дойде момчето,каза ми името си и аз му казах "Аз съм Каролайн Форбс,но ми викат Кер,Кери или Кари." И се усмихнах на готиното момче,беше много сладък и ми допадаше.Допих си фреша и си поръчах сок от ягоди.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 12:59 am

- Какво ти е изглеждаш тъжна - казах на Каролайн когато видях тъжното й изражение. Може би бях прекалено любопитен но няма значение.
- Ако мога да ти помогна с нещо кажи и ще го направя - казах след като видях че не говори. Веднага щом сервитьорката ми донесе кафето отпих от него и загледах отново Каролайн..
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 1:13 am

Той ме попита защо съм тъжна и аз му казах "Всички си имат гадже,само аз не.Мислих си ако искаш.... " И си отклоних погледа към другите хора във кафенето и отпих от вкусният сок.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 2:38 pm

След като се телепортирах вкъщи взех душ, преоблякох се и се отбих в едно кафене. То беше претъпкано, имаше само една свободна маса, седнах на един от столовете около нея и поръчах едно кафе. Огледах хората в кафенето.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 2:42 pm

Влязох в едно кафене. Имаше само 1 свободна маса. Отидох и кого да видя? Симон..
- Няма отърваване от теб. - казах и се засмях. Обстановката беше приятна. Само дето беше претъпкано. Но беше хубаво там.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 2:46 pm

- И тук ли.. - извъртях очи. Не обърнах внимание на присъствието му, отпих от кафето си, сякаш дори и не го забелязвах. Извадих цигарите и запалката от чантата си и запалих една. Отпих още веднъж от кафето си и се загледах някъде другаде..
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:12 am

- Хайде да излезем после. - казах и прекъснах гледането ѝ. Тя не се обърна към мен за това реших да я подразня. Седнах до нея и си поръчах едно кафе с кола. След минута сервитьора донесе поръчката и аз му платих.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:19 am

За миг погледнах към Стивън, който нахално се беше настанил до мен. Да излезем..? Огледах се наоколо, всъщност днес нямах планове.
- Добре.. - отговорих и отместих погледа си от него. Отпих от кафето си, защо ли въобще се съгласих..
- Как можеш да пиеш това.. - казах без дори да го поглеждам.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:25 am

Изненадах се, че изобщо прие...е но за мен това е и по - добре.
- Не е казано, че ще изпия кафето заедно с колата. Първо ще изпия кафето, колата после - добавих и пийнах от кафето си.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:33 am

Огледах кафенето, една от масите се беше освободила.
- О, ето тази маса там вече е свободна. - усмихнах се злобно и посочих масата в другия край на кафенето. Беше толкова далеч от моята маса - идеално.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:39 am

- Не тук гледката е по-хубава, но щом настояваш няма проблем. - казах ѝ.
Изписах на бързо кафето и колата и станах. Излязох от кафето. Исках да видя реакцията ѝ. Не мисля, че ще ме догони, но кой знае...
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:49 am

Определено щеше да се върне, беше оставил телефона си на масата, чудех се кога ще забележи липсата му. Когато той влезе в кафенето не издържах и започнах да се смея. Преди това бях прочела мислите му, как може да мисли, че ще тръгна след него, абсурдно е.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:57 am

Върнах се и взех телефона си. Не казах нищо просто си взех телефона. Симон ме изгледа странно. Аз ѝ се усмихнах подло. Обърнах се и тръгнах към изхода. Чудех се къде да отида, за това тръгнах на някъде по улицата.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 1:03 am

Изпих кафето си и станах от мястото си. Щях да отида в някой тих парк, в който ще имам поне малко спокойствие. Излязох от кафенето и тръгнах към парка, който беше наблизо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:35 pm

С Петя влязохме в едно кафене, като държахме Деймънчо и Дженичка на ръце. Поръчах си едно кафе, Петя също. Естествено сервитьорката не пропусна да спомене колко сладки са децата. След малко ни донесе кафетата. Отпих от кафето си и се усмихнах на Петя.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:41 pm

Влязох в някакво кафене. Погледа ми попадна върху..бившия ми Крис? Приближих се към него.
- Здравей Крис.. Не сме се виждали от толкова време, как си? - усмихнах се злобно. След малко забелязах, че е с някакво момиче и две деца. Колко скучно, не мислех, че ще свърши така. По скоро си го представях на някой див купон..а не като скучно татенце.
- Александра, стара приятелка на Крис. - подадох ръката си на момичето и погледнах към Крис.
- Е, виждам не си особено очарован, че ме виждаш. - усмихнах се злобно и нахално се настаних на тяхната маса.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:41 pm

- Кафето тук е хубаво, нали. - попитах го. Той кимна. Каза, че отива до тоалетната. Аз погледнах децата. Много са сладки. Особено вчера на сватбата бяха много сладки, взех им по едно сокче. Вече бяха голями и можеха да пият сами от чашка.
- Здравей, Александра. - казах и се усмихнах. - Аз съм Петя. Съпруга на Крис. - казах и го погледнах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:48 pm

- Да запознахте се.. - казах и дръпнах Александра. - Какво искаш? - попитах я. - Знам, че искаш да провалиш всичко. - казах ѝ. Тя ме погледна злобно. Мисли си, че след като сме били заедно може да се държи зле с мен, Петя и децата..е няма да е така.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:53 pm

- Аз? Не..нищо особено. - казах безразлично и погледнах ръцете си. Имах нужда да отида на маникюр. Върнах се при жена му.
- Истински ангелчета. - погледнах към децата им, а след това към Крис, който ме гледаше ядосано. Е, сам го пожела. - помислих си,
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:57 pm

- Да и аз мисля, че са много сладки. - казах и се усмихнах. Крис изглеждаше ядосан. Явно са имали лошо минали. Няма да разпитвам Крис. - помислих си. Погледнах към Дженичка и Деймънчо. Бяха много сладки как пиеха сок.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:04 pm

- Сега се връщам. - казах и тръгнах към тоалетните. Александра ме беше ядосала, а май не трябваше да я оставям сама с Петя. Не ми се мислеше какви неща може да й каже..а късно се сетих, за жалост..
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кафене "Red" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кафене "Red"   Кафене "Red" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кафене "Red"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Кафене "Sweet"
» Кафене "Princess"
» Кафене "Express"
» Кафене "Glamour"
» Кафене "La Rotonde"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Кафенетата-
Идете на: