Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Бар "Stars" - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Бар "Stars" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Бар "Stars" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Бар "Stars" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Бар "Stars" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Бар "Stars" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Бар "Stars" - Page 3 3186694B Бар "Stars" - Page 3 3429734T Бар "Stars" - Page 3 2378429t Бар "Stars" - Page 3 Wienrpg Бар "Stars" - Page 3 Ea58ec93058a4818 Бар "Stars" - Page 3 3469647F Бар "Stars" - Page 3 3540976g Бар "Stars" - Page 3 Adewc7 Бар "Stars" - Page 3 3541731b Бар "Stars" - Page 3 3568923w Бар "Stars" - Page 3 3793886b

 

 Бар "Stars"

Go down 
+4
Катрин Дейвис
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyНед Юни 19, 2011 9:18 pm

- Ти си решаваш! - изкрещях и й дадох "скъпоценната" чаша.
- Още едно..- казах на бармана, подаде ми още една чаша, изпих я на екс.
- Още! - казах отново на бармана.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 2:09 am

Той ми даде чашата.Изпих съдаржанието.
-Добре,аз съм до тук..-изпуфтях.
-И ти също!Да се прибираме..-измеънках недоволно.Насторението ми се менеше много бързо и това беше един мой недостатък.Никога не знаеш кога ще съм весела и кога тъжна..,а ядосана..да ти се иска да не си на близо до мен..
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 2:13 am

- Ъъ..хайде - казах и станах от стола си. Платих сметката, която беше доста голяма. С Лиса излязохме от бара.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 5:54 am

С Майк влязохме в бара и седнахме на бара.
- Нещо силно - провикнах се на бармана, след малко чаша с алкохол цъфна пред мен.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 6:01 am

- От същото - посочих това което бармана донесе на Катерина.
- Може да те наричам Кат, нали? - погледнах я след като бармана ми донесе питието. Отпих от него и се оказа наистина доста силно но не трябваше да прекалявам с пиенето за това смятах да пия само 1 чаша.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 6:08 am

- Да - усмихнах се и отпих от питието си, наистина беше доста силно. След още няколко големи глътки ми се зави свят, чудех се какво ли имаше в чашата ми.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 6:15 am

- Добре ли си? - я питах след като я хванах за да не падне. Сигурно нещо имаше в питието й..
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 6:33 am

- Да..или поне така мисля - казах и извадих от чантата си кутия цигари, запалих една.
- Искаш ли? - казах на Майк, подавайки му кутията.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 8:16 am

- Не съм по пушенето - казах и си поръчах една бира. В бара беше доста шумно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 8:24 am

Прибрах цигарите.
- Една водка - извиках на бармана и блъснах чашата си настрани, този алкохол беше твърде силен за мен.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юни 28, 2011 1:30 am

- Искаш ли да те изпратя до къщата ти? - казах след като видях че започва да се напива.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юни 28, 2011 1:33 am

- Сега ли? - казах след като допих водката. Струваше ми се малко нервен.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Юни 29, 2011 2:35 am

- Да хайде - хванах я за ръката и тръгнахме към къщата й..
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юли 05, 2011 8:24 am

Исках да пийна нещо, изтичах до близкия бар. Странно, обикновено беше пълен, а сега имаше около десет човека. Седнах на един от столовете на бара.
- Нещо силно. - казах на бармана, след малко чаша с алкохол чакаше да отпия от нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юли 05, 2011 8:31 am

След като дъждът спря реших да отида да пия нещо или по скоро да се напия. Отидох в един бар. Седнах на единственото свободно място и си поръчах нещо много силно. За момент се обърнах и видях до мен Деймън.
- Оф и тук ли.. - измрънках и изпих съдържанието на току що донесената чаша след което си поръчах още.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юли 05, 2011 8:37 am

- Джен? - казах и на лицето ми се появи нахална усмивка. Изпих съдържанието на чашата пред мен и поръчах още.
- Значи и тук се срещаме..странно - отпих от алкохола в чашата си.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юли 05, 2011 8:43 am

- Жалко че нямам още торта да ти я хвърля в лицето - казах след като изпих и второто питие.
- Нямате ли нещо по силно? Това не струва - казах или по скоро викнах. Бутнах чашата настрани и взех тази която ми даде бармана. Отпих малко. Да, това вече беше доста силно както го исках. След като изпих и това питие си поръчах още от същото и така докато не започна да ми се върти главата.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юли 05, 2011 9:04 am

- Да, съсипа вкусната торта, която..ъъ..Петя направи. - казах и допих останалия в чашата алкохол. Поръчах още от това, изпих го на екс и така още няколко пъти.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyВто Юли 05, 2011 9:13 am

- Да бе много вкусна - казах иронично.
- Гладна съм, идвам след малко - казах и тръгнах към банята. В женската тоалетна имаше едно момиче.
- Няма да викаш - използвах внушението си върху нея. След това започнах да пия кръвта й. След като свърших оставих тялото на земята и се върнах на мястото си като първо изтрих кръвта от лицето си.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Юли 06, 2011 9:01 am

Огледах се наоколо. Имаше толкова обикновени хора..хм, огладнявах. Огледах бара, беше малко по-различен от последния път в, който бях тук. Изпих алкохола от чашата пред мен и поръчах още.
- Нещо по-силно! - казах след като изпих и това питие. Погледите ни с Джен се срещаха от време на време.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Юли 06, 2011 9:08 am

- Всъщност.. За това което ми каза на плажа.. Че ме харесваш..Ами мисля но не съм напълно сигурна все още.. - спрях. Дали да му кажа или не? Всъщност какво толкова.
- Добре де харесвам те - казах накрая. При други обстоятелства нямаше да го направя но сега бях и пияна. Поръчах си още една чаша и отпих от алкохола.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Юли 06, 2011 9:14 am

Първо не обърнах внимание на казаното от нея, а после погледнах учудено.
- Можеше да ми го кажеш още на плажа..е, ти си знаеш - казах и след като изпих току що налятата чаша поръчах още от същото. Всъщност не бях толкова учуден, но..Джен?
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Юли 06, 2011 9:20 am

- Тогава бях заета, мислех си за слънчеви очила - казах и допих алкохола.
- Май е време да спра да пия - казах и този път не поръчах нищо. Станах от стола но ми се завъртя главата и се наложи пак да седна.
- Прекалих - си казах и погледнах наоколо. Барът беше страшно претъпкан и беше много шумно, странно не го бях забелязала до сега..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Юли 06, 2011 9:30 am

- Да те изпратя до вкъщи? - казах и я погледнах, допих останалия алкохол в чашата си. Май изпих доста, но алкохола не ми влиаеше зле, напротив. Е, може би на сутринта нямаше да помня повечето моменти от тази вечер, но..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 EmptyСря Юли 06, 2011 9:33 am

- Да, не ми се спи в бара - казах и станах което не беше лесно. Тръгнах към вратата като от време на време се подпирах на масите. Накрая стигнах до изхода. Май наистина бях прекалила много с пиенето, от много време не се бях напивала така. Едва ли на сутринта щях да помня нещо от станалото тази вечер но какво пък.. Отворих вратата на бара и излязох навън след което зачаках Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Бар "Stars" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Stars"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: