Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Бар "Stars" - Page 4 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Бар "Stars" - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Бар "Stars" - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Бар "Stars" - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Бар "Stars" - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Бар "Stars" - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Бар "Stars" - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Бар "Stars" - Page 4 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Бар "Stars" - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Бар "Stars" - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Бар "Stars" - Page 4 3186694B Бар "Stars" - Page 4 3429734T Бар "Stars" - Page 4 2378429t Бар "Stars" - Page 4 Wienrpg Бар "Stars" - Page 4 Ea58ec93058a4818 Бар "Stars" - Page 4 3469647F Бар "Stars" - Page 4 3540976g Бар "Stars" - Page 4 Adewc7 Бар "Stars" - Page 4 3541731b Бар "Stars" - Page 4 3568923w Бар "Stars" - Page 4 3793886b

 

 Бар "Stars"

Go down 
+4
Катрин Дейвис
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 4:05 am

С Петя искахме да отпразнуваме сватбата, но трябваше да оправи вкъщи. Отидох в един бар и я изчаках да дойде. Поръчах си нещо за пиене и се огледах. Беше приятно нямаше много хора. След секунда чашата беше пред мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 4:07 am

Влязох в бара в който бях дошла последния път. Изненадващо видях Крис. Отидох и седнах до него.
- Хей Крис. Как вървят подготовките за сватбата? - усмихнах се и го погледнах. Поръчах си направо една бутилка уиски и без това нямаше да ме хване а и нямаше каква глупост да направя повече за днес това че влязох в клетката с маймуните ми стигаше. След като изпразних съдържанието на бутилката си поръчах още една бутилка.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 4:10 am

- Ами оправяме се..ти внимавай да не се напиеш. - казах и се засмях тихо. Е защо ѝ го казах като и аз си поръчах една бутилка, но скоро няма да се напия...Изпих съдържанието и поръчах още. Изпих и втората бутилка.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 4:17 am

- Няма а и да се напия няма каква глупост да направя - усмихнах се. Трябваше да изпия много бутилки за да се напия. Понякога се чудех как може човек да пие толкова много и да не може да се напие, като мен например. Поръчах си още една бутилка и още една и така докато не изпих 4 бутилки. Изобщо не се бях напила все още, е, само малко де но какво пък нямаше да дойде и края на света ако се напия малко..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 4:21 am

Джен изпи 4 бутилки..изпи и 5,и 6, и започна 7. Аз вече бях изпил 7 бутилки и започнах 8. Бяхме "малко" пияни...само малко. Може би Петя щеше да се разсърди, но просто не знам какво правя...целунах Джен. Тя мен също.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 5:05 am

- Крис не! - викнах и го избутах. Може да бях пияна но все още знаех какво правя и се контролирах.
- Какво правиш?! Утре се жениш забрави ли? - викнах отново. Изглежда той беше много по пиян от мен. Докато още се контролирах нямах никакво намерение да правя това, което направиха Деймън и Петя.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 7:57 am

- Извинявай. Просто ми става нещо. - казах и станах от стола. Не бях на себе си и не исках да се прибирам пиян. Надявах се Петя да не разбере за това...иначе щеше да се разсърди. Платих сметката ми и излязох. Тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyПет Юли 22, 2011 8:01 am

Останах още малко. Не смятах да казвам на Деймън и се надявах и Крис да не си отвори устата иначе щях да му я затворя завинаги. Пих още малко и използвах внушение върху бармана за да не си харча парите. Станах и излязох от бара. Запътих се на някъде, незнайно къде все още..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyНед Авг 07, 2011 6:42 am

Телепортирах се в тоалетната на някакъв бар, там нямаше никого, за щастие..не можех да се телепортирам пред всички в бара. Отидох в бара и седнах на един стол.
- Нещо силно. - казах на бармана, след няколко минути той ми даде чаша с някакъв алкохол, изпих я на екс и поръчах още. Така още няколко пъти, докато не започна да ми се вие свят.
- Дай направо бутилка. - казах на бармана и той ми подаде бутилка със същия алкохол. Отпих от нея.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyНед Авг 07, 2011 6:46 am

Телепортирах се вкъщи след това в някакъв бар.
- Нещо силно. - казах на бармана. Той ми даде бутилка с някакъв алкохол. Изпих малко от него. След това се загледах на някъде. Огледах се наоколо. Усещах, че има и друг вампир. Видях Крис.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyНед Авг 07, 2011 8:36 am

Огледах се наоколо и забелязах Петя. Тя ме погледна, преместих погледа си от нея. Продължих да пия от бутилката, докато алкохола в нея не свърши.
- Още една бутилка от това! - казах на бармана, той ме изгледа странно и ми подаде бутилка с алкохол. Отпих от нея.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyНед Авг 07, 2011 8:40 am

Крис май мислеше да се напива. Станах то мястото си и взех бутилката с алкохол. Платих я и тръгнах към изхода. Децата трябва вече да са се прибрали. Джер предполагам кара скейт а Сю...прави нещо вкъщи или е излязла с приятелки.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 EmptyНед Авг 07, 2011 9:06 am

Допих алкохола в бутилката и вече си бях доста пиян..Успях да стана от стола си. Когато бях пиян не можех да контролирам вампирските си способности, не рискувах да се телепортирам вкъщи. Излязох от бара залитайки, повиках такси. Качих се в таксито, казах адреса си на шофьора, а той ме изгледа странно.
- Просто карай! - казах и се загледах някъде, макар, че виждах леко..размазано.
- Гледай пътя мамка му! - викнах след като този ненормалник щеше да удари друга кола. Този път се размина..но след няколко минути.. наистина удари една кола. Не бях си сложил колана и ударих главата си в предното стъкло, то се счупи.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бар "Stars" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бар "Stars"   Бар "Stars" - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бар "Stars"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Баровете и Дискотеките-
Идете на: