Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Плаж "Water" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Плаж "Water" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Плаж "Water" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Плаж "Water" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Плаж "Water" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Плаж "Water" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Плаж "Water" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Плаж "Water" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Плаж "Water" - Page 2 3186694B Плаж "Water" - Page 2 3429734T Плаж "Water" - Page 2 2378429t Плаж "Water" - Page 2 Wienrpg Плаж "Water" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Плаж "Water" - Page 2 3469647F Плаж "Water" - Page 2 3540976g Плаж "Water" - Page 2 Adewc7 Плаж "Water" - Page 2 3541731b Плаж "Water" - Page 2 3568923w Плаж "Water" - Page 2 3793886b

 

 Плаж "Water"

Go down 
+4
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
Деймън Салваторе
Джен Линд
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Елена Неърс
Werewolve
Werewolve
Елена Неърс


Брой мнения : 14
Join date : 24.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 5:39 am

Най после дойде пълнолунието и станах вълк. Трябваше да си отмъстя на онази глупачка която ме изрита от къщата. Нямаше да й се размине толкова лесно. След дълго търсене я намерих, беше на плажа с още едно момиче и две момчета. Отидох при тях и застанах срещу Джен. След няколко минути скочих върху нея и й ухапах ръката. След това избягах.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 5:42 am

От някъде изкочи Елена и ме ухапа. Знаех си че някога ще стане това но не мислех че ще е точно днес. Видях раната която с всяка минута ставаше все по зле.
- Ухапа ме! - викнах. За втори път в живота ми ме хапеше върколак и един път се спасих но този път нямаше да успея, бях сигурна.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 5:43 am

- Джен - извиках и изтичах при нея.
- Добре ли си? - попитах заинтересовано. Имаш ли нужда от помощ? - попитах и си помислих, че тя е силен вампир, но може би има нужда да и помогна.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 5:53 am

- Шегуваш ли се?! Аз съм обречена! Ухапването от върколак е фатално за вампир! Никой не може да ми помогне! - се развиках. Не исках да изживявам това което бях преживяла преди 305 години но.. Облегнах се на една скала, загледах небето и започнах да си мисля. Може би ми беше дошло времето да умра все пак живеех 678 години, не бяха малко. Видях близо до мен един кол. Взех го и го подадох на Петя която беше до мен.
- Искаш да ми помогнеш? Тогава забий този кол в сърцето ми. - казах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 5:57 am

- Няма да го направя! - изкрещях и. какво трябва да направя, за да ти помогна поне малко? Ако трябва да ти дам от кръвта си, ще го направя! - казах и погледах към Крис, след това погледнах морето и отново се обърнах към Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 6:01 am

- Не можеш да ми помагаш! Единствено Клаус може.. Или по скоро можеше. Той е най стария вампир в историята и не е само вампир. Той е и върколак и вампир. Само неговата кръв може да ми помогне но няма да се върна при него! - извиках. Наистина ли си мислеше че може да ми помогне?
- Единственото лекарство е някой да ми забие кол в сърцето. Поне няма да се мъча - погледнах Петя, след това и Деймън който беше застинал и нищо не казваше после и момчето с което беше дошла Петя.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 6:09 am

- Дай ми кола! - казах на Петя и го грабнах от ръцете и. Тръгнах да го забивам в сърцето на Джен, но Петя ме спря.
- Какво правиш нали тя иска да не се мъчи повече? - отговорих и погледнах Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 6:16 am

- Остави я - казах му. - щом казва, че ще се оправи ако Клаус и помогне...
- Джен къде да го намерим...- попитах я.. - Скоро разбрах, че мога да се телепортирам и няма да е много трудно да го намеря само кажи къде е...
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyНед Юли 03, 2011 6:19 am

- О, моля те. Клаус никога не дава без да взима. Преди 305 години ме беше ухапал върколак и потърсих помощ при него. Даде ми кръвта си и се оправих но в замяна трябваше да остана при него завинаги и да прави с мен каквото си иска. Приех и щом се оправих избягах. Той и до ден днешен ме преследва а ти искаш да отида при него. Предпочитам да умра и без това достатъчно живях. - казах спокойно и тихо.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 1:29 am

Погледнах объркано. Може би сестра й можеше да й помогне, все пак й е двойничка.
- Сега се връщам. - казах и изтичах към дома на сестра й. Съмнявах се, че ще иска да помогне на Джен, но все пак са сестри, колкото и да не се понасят може би имаше малко любов между тях, ако мога ката да го нарека.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:10 am

Момчето ни отведе при Джен. Приближих се до нея и й подадох китката си.
- Пий! - казах заповеднически. Беше ми странно именно аз да й помагам, съмнявам се, че тя би го направила за мен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:14 am

Изведнъж смотаната ми сестра дойде и ми даде китката си да пия от нея. Станах от мястото си и я погледнах безразлично.
- Няма да пия от теб. Предпочитам да умра отколкото да ти дължа живота си! А ти защо я викна? Кой ти е казвал че искам помощ? - погледнах Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:20 am

- Щом искаш да загубиш живота си..добре! - казах и се отдръпнах от нея, седнах на пясъка.
- Няма да ти предлагам помоща си ако ти не я искаш. - казах ядосано и се отдръпнах още, всички ме гледаха странно. Сигурно очакваха на сила да й дам от кръвта си, е ..сега въобще нямаше да го направя.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:28 am

- Еми да ще умра! Стига ми толкова живот! А и всички вампири някога умират! - викнах ядосано и тръгнах из плажа. Не исках да гледам лицата на всички насъбрали се. Не исках да гледат как умирам. След като се отдалечих достатъчно седнах на пясъка и загледах морето. Всичко беше толкова тихо..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:37 am

Отидох до Джен.
- Спри да се инатиш! Тя иска да ти помогне, да умреш ли искаш? Няма да го позволя! - викнах ядосано. Като се познамисля самия аз не бих приел помоща на брат си, едва ли някога щеше да ми я предложи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:43 am

- Защо не отидеш да харесваш Кати? Еднакви сме, няма голяма разлика между нас. Не виждаш ли че съм обречена? - казах тихо и погледнах раната си която беше станала още по зле от преди. Облякох си якето, беше ми неприятно да гледам ужасната си рана.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:50 am

- Да, обречена си, защото самата ти не искаш да се оправиш. И аз не бих приел помощта на брат си, но..няма значение! Ако не пренебрегнеш гордостта си наистина ще умреш! - викнах. Тя наистина си играеше с живота си.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:55 am

- Спокойно голямо момиче съм и знам какво правя. Но добре - станах и тръгнах обратно докато не стигнах до мястото на което беше сестра ми. Хванах китката й и пих от нея. След това повдигнах ръкава си и видях че от раната нямаше и следа. Обърнах се към Деймън, той беше зад мен.
- Доволен!? - викнах. Всъщност не знам защо го направих. Никога нямаше да пия от сестра си.. Какво ми ставаше.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 2:59 am

- Крис, хайде да си вървим...- казах и наведох глава. Чувствах се ужасно...не исках да повярвам, че Джен ще умре..тогава не знам какво щях да направя. Отидохме и облякохме дрехите си. Взех чантата си и тръгнахме към близкият ресторант.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 3:04 am

- Да - казах със самодоволна усмивка и седнах на пясъка, загледах се в морето сякаш нищо не беше станало. Всъщност не очаквах, че Джен ще пие от сестра си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 3:08 am

След като Джен пи от мен се чувствах толкова отслабнала, и то само заради неблагодарната ми сестра.
- Аз се махам от тук - казах и станах от пясъка, погледа ми обиколи всички наоколо, спря се върху Майк.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 3:18 am

- Да махай се. И да не се връщаш, толкова плажове има няма нужда да идваш точно тук - викнах за да я издразня.
- И аз се махам. Не искам повече върколаци стига ми един - казах на Деймън и тръгнах на някъде...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 3:21 am

- Ще дойда с теб - казах на Кат и я хванах за ръката. Изглеждаше изморена.
- Да те изпратя ли до къщата ти? Изглеждаш изморена - казах и я погледнах. Днес бяха станали много неща първо смъртта на майка й после сестра й..
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 3:28 am

- Да - отговорих кратко, опитах се да се усмихнах но май не се получи. Двамата тръгнахме към къщата ми. Май започвах да го харесвам, но все още не бях сигурна в това.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 EmptyВто Юли 19, 2011 2:55 am

С Крис и Каролайн дойдохме на плажа. Беше много хубаво времето. Водата беше топла и беше перфектно. Влязох до кръста не по навътре. След това излязох и седнах на плажа. Пясъка беше топъл.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Плаж "Water" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Плаж "Water"   Плаж "Water" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Плаж "Water"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Плаж "Рай"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Моретата, скалите и островите-
Идете на: