Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парк "Spring" - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парк "Spring" - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парк "Spring" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парк "Spring" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парк "Spring" - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парк "Spring" - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парк "Spring" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парк "Spring" - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парк "Spring" - Page 2 3186694B Парк "Spring" - Page 2 3429734T Парк "Spring" - Page 2 2378429t Парк "Spring" - Page 2 Wienrpg Парк "Spring" - Page 2 Ea58ec93058a4818 Парк "Spring" - Page 2 3469647F Парк "Spring" - Page 2 3540976g Парк "Spring" - Page 2 Adewc7 Парк "Spring" - Page 2 3541731b Парк "Spring" - Page 2 3568923w Парк "Spring" - Page 2 3793886b

 

 Парк "Spring"

Go down 
+6
Катя Селфър
Никол Нюмуун
Ариана Шелски
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Никол Нюмуун
Vampire
Vampire
Никол Нюмуун


Брой мнения : 20
Join date : 27.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 6:38 am

-Да, но не съм единствена-казах аз
Чудех се дали е разбрала намека ми, ето че бях права.
-Ти приличаш на...русалка, видях, че цветът на ноктите ти се мени, не отричай.
-Не съм си и помисляла!-отвърна ми тя
Засмях се по-силно, в този миг зъбите ми изскочиха.Скрих ги с ръка, но беше късно
-Божичко!-стресна се тя
-Хей, не съм виновна, не ги контролирам аз!-потърках чело
-Значи си...
-Да, значи съм вампир.Но спокойно, не обичам да убивам без причина.Аз съм един тип...вегетарианец-усмихнах се, но не прикрих притеснението
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 6:42 am

- О да сякаш моята кръв ще ти се услади - казах и се засмях.
Шанса беше малък , все пак бях русалка.Сигурно ще имам вкус на суши.

ПП.Моля те не пиши от името на героя ми плс Neutral
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:09 am

Реших да се разходя малко. Беше слънчев и приятен ден, топъл,но подухваше лек ветрец. Обикаях около градинки от най различни цветя. Спрях се, за да видя как на едно дърво имаше едно гнездо с малки птички.
- оооо колко сте сладки. - казах с умивка и погледнах към езерото. Седнах на една пейка и се отпуснах наслаждавайки се на хубавия ден.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:15 am

Докато чаках Никол да отговори видях едно момиче да идва в парка.Изглеждаше толкова щастлива и мила.Не се сдържах и отидох при нея.
- Здрасти - поздравих.Бях се усмихнала широко и я гледах приятелски. - Аз съм Ариана.А ти си?
Погледът ми стана любопитен.
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:18 am

- Здрасти. - помахах и се усмихнах.
- Приятно ми е!! Аз съм Катя. - засмях се леко когато посочих към себе си. - Но можеш да ми викаш Кат. - побързах да добавя и се усмихнах. Дано тя да беше приятен човек а не като онези които са намръщени и не обичат да си говорят с теб. Кимнах усмихвайки се и се обърнах отново към водата.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:24 am

- Супер Кат - усмихнах й се.
Седнах до нея като си оправих роклята.Изглеждаше много положителен човек.Усещах нещо странно в нея , но го пренебрегнах.Погледнах към Никол.Тя ме гледаше учудено.Честно казано малко се стреснах след като разбрах ,че е вампир.Отново се обърнах към Кат.
- Е Кат как си?От кога си в града?
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:30 am

- Аз съм добре. - казах развълнувано и се засмях. - От съвсем скоро и не познавам много хора. - казах сериозно докато поклащах главата си,за да потвърдя това което казвам. Усмивката ми бързо се появи отново на лицете му.
- А ти как си? - усмихнах се широко. Харесваха ми хората които ме възприемаха такава каквато съм.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:35 am

-Ами добре съм -отвърнах на усмивката й.С нея щяхме да бъдем добри приятелки.Предусещах го.И аз бях лъчезарен човек и се радвах , когато намеря хора като мен.
- Аз съм от две години в града.Работя в местната книжарница.Моа да ти препоръчам няколко заглавия ако искаш?
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:41 am

- Не в момента неискам - намръщих се леко и поклатих глава. - но може някой път да посика. - посочих я с пръст и се усмихнах весело. Прокарах пръсти по връхчетата на косата си няколко пъти.Това много ми харесваше да го правя. Това момиче ми беше приятно макар и да се познаваме от няколко минути.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:45 am

- Добре - усмихнах й се и се облегнах назад.Извадих от чантичката си тефтерчето и отворих на страничката с автографите.Усмихнах се.Затворих го и го върнах в чантата.После изкарах огледалото, чиято повърснот беше украсена с всякакви морски неща, и отворих капачето.Погледнах се и си оправих косата.
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 8:48 am

- Леле това е много хубаво огледало. - изписках от радост и понечих да взема огледалото.
- Може ли да го видя? - усмихах се и тя ми го подаде.
- Харесва ми...- казах радостно и се огледах в него а после огледах и окрасата на него. Наистина ми харесваше с тез чудни морски орнаменти.
Върнете се в началото Go down
Ерик Сааде
Vampire
Vampire
Ерик Сааде


Брой мнения : 175
Join date : 27.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:13 am

- Благодаря! - казах на Деймън и с Лиса тръгнахме към къщи.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:15 am

- Няма проблем. Вече сте ми длъжници. - Казах им и седнах на една от пейките. Извадих една цигара и си дръпнах.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:24 am

Катя Селфър написа:
- Леле това е много хубаво огледало. - изписках от радост и понечих да взема огледалото.
- Може ли да го видя? - усмихах се и тя ми го подаде.
- Харесва ми...- казах радостно и се огледах в него а после огледах и окрасата на него. Наистина ми харесваше с тез чудни морски орнаменти.

Подадох й го и тя като малко дете започна да го разглежда от всички страни.
- Харесва ти - казах въодушевено и заплясках с ръце. - Огледалото беше без никаква украса , но аз му добавих.Лична изработка е, а мидите и рапаните са от владенията на баща ми.Опа..- спрях и изгледах притеснено.Как можах да се издам.Ноктите ан ръцете ми се промениха , но аз ги прикрих като стиснах ръце в юмруци.
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:27 am

- Това е много яко. - зарадвах се и и подадох огледалцето. - Но не разбирам как така от владенията на баща ти? - на лицето ми се появи объркано изражение. Май и тя беше нещо като мен,но тук май никой не казва какво е.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:32 am

Ами сега?Добре Ариана успокой се.Поех си въздух.
- Ами нищоо , забрави - усмихнах се все едно нищо не бях казала.
- Всъщност не - промених си решението. - Аз съм русалка .
Отметнах част от косата си с ръка и се усмихнах гордо.
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:34 am

- Но това е супер. - изписках аз радостно и подскочих леко на пейката.
- Аз съм зооморф. - казах още по радостно и и кимнах,за да потвърдя. Гледах я усмихнато...радвам се че имаше някой като мен.Е,не точно като мен,но такъв който е по различен от другите.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:37 am

Нямах повече нерви да слушам онази. Изнесох си от ония парк и дойдах в този. Видях Деймън да пуши на една пейка. Седнах до него и взех цигарата му като започнах да пуша.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
????
Гост




Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:39 am

- Квит сме! Аз ти изпих бирата. Сега допуши ми цигарата. - Казах й без да я поглеждам. Знаех си, че е тя. Само тя можеше да те изнерви така.
Върнете се в началото Go down
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:42 am

- Ти си зооморф.Това също е супер.
И аз на свой ред станах и пляснах радостно с ръце.Хванах Кат за ръце и заподскачахме в кръг като малките деца.ех най-накрая някой с моя акъл и различен като мен, но не опасен.
- И в какво се превръщаш - спрях да се въртя и я погледнах любопитно.
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 9:53 am

- Във рис. - казах радостно и подскочих няколко пъти като плясках. - Това е чудестно.-засмях се и се заиграх със пръстите си докато гледах усмихнато Ариана. Беше ми странно,но щях да свикна с това. Винаги съм свикавала
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 10:00 am

- Да така е - казах му. Май го бях ядосала. Беше кисел.
- Защо си такъв? - го питах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Ариана Шелски
Mermaid
Mermaid
Ариана Шелски


Брой мнения : 62
Join date : 28.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 10:12 am

Усмихнах се широко.
- Искаш ли да отидем на плажа? - предложих й.
- Мога да ти покажа опашката си , а ти да ми покажеш в какво се превръщаш.Искаш ли? - погледнах я очаквателно.
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 10:13 am

- Спокоен? Доволен? - Как така защо?! Защо съм спокоен?! Ама че тъп въпрос. - И да знаеш, че не нося повече цигари в себе си.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 EmptyНед Май 29, 2011 10:16 am

- Кой те е питал дали носиш цигари? - му казах. Поне се беше укротил и не ме целуваше вече което ме успокояваше.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Парк "Spring" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Spring"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Парк "Rest"
» Парк "Рath"
» Парк "Аutomne"
» Парк "London"
» Парк "Spaziergang"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: