Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Парк "Spring" - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Парк "Spring" - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Парк "Spring" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Парк "Spring" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Парк "Spring" - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Парк "Spring" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Парк "Spring" - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Парк "Spring" - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Парк "Spring" - Page 3 3186694B Парк "Spring" - Page 3 3429734T Парк "Spring" - Page 3 2378429t Парк "Spring" - Page 3 Wienrpg Парк "Spring" - Page 3 Ea58ec93058a4818 Парк "Spring" - Page 3 3469647F Парк "Spring" - Page 3 3540976g Парк "Spring" - Page 3 Adewc7 Парк "Spring" - Page 3 3541731b Парк "Spring" - Page 3 3568923w Парк "Spring" - Page 3 3793886b

 

 Парк "Spring"

Go down 
+6
Катя Селфър
Никол Нюмуун
Ариана Шелски
Лиса Евънс
Ерик Сааде
Джен Линд
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
????
Гост




Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 10:18 am

- Никой. Просто да не ме питаш, ако си редовен пушач. - Продължавах да гледам в небето и си мислех за нещо. Прииска ми се да я целуна, но ако го направех, нямаше да имам никакъв шанс с нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 10:23 am

- Не съм. Пуша само когато съм ядосана. Айде аз ще тръгвам вече. - казах. Той тръгна с мен.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Никол Нюмуун
Vampire
Vampire
Никол Нюмуун


Брой мнения : 20
Join date : 27.05.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 10:38 am

-Хахах, много смешно-засмях се аз
Около мен нямаше никого.Беше тъмно, валеше дъжд, цялата бях измокрена.Осъзнах, че съм седяла вцепенена цял ден.Тръгнах към дома, докато размишлявах за случилото се
Върнете се в началото Go down
Катя Селфър
Zoomorphic
Zoomorphic
Катя Селфър


Брой мнения : 15
Join date : 29.05.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyНед Май 29, 2011 11:02 am

Ариана Шелски написа:
Усмихнах се широко.
- Искаш ли да отидем на плажа? - предложих й.
- Мога да ти покажа опашката си , а ти да ми покажеш в какво се превръщаш.Искаш ли? - погледнах я очаквателно.

- С удоволствие. - радостно казах аз и се усмихнах. Беше все още слънчево и на мен хич не ми се прибираше. Пък и идеята беше чудясна. Вървяхме и си говорехме с Ариана.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 8:34 am

Петя трябваше да излиза на чист въздух, това щеше да се отрази много добре на бременността или поне така се надявах. Седнахме на една пейка и аз се огледах наоколо. Нямаше много хора даже можеше да се каже че няма никой.
- Хубаво е тук, нали? - обърнах се към Петя и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 9:01 am

- Да тук е прекрасно. - казах и се усмихнах. Приближих се и го целунах. - Какви ли ще са бебетата? - почудих се на глас. Крис ме погледна.
- После искаш ли да отидем на видим сестра ми? - попитах Крис.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 12:41 pm

- Да, но след като те заведа на едно място - казах и я целунах, тя ме погледна с любопитство.
- Как ще ги кръстим? - казах след малко и я погледнах. Когато разбрах за бебетата се стъписах, не мислех, че някога ще бъда баща, но вече съм живял 6 века, без никакво семейство, май е време да поправя това.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 12:44 pm

- Ами аз мисля понеже кръстниците ще са Джен и Деймън...ако искаш разбира се..момичето да се казва Дженичка, а момчето Деймънчо. - казах и се засмях. Малко странни имена, но какво да се прави..
- Та къде ще ме водиш? - казах и станах от пейката. Времето прекарано с него минаваше толкова бързо, че не усетих кога стана 4 часа след обяд.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 12:53 pm

- Искаш да кръстим детето на Деймън? Ъм..всъщност както решиш. - казах и се загледах в небето. Времето беше слънчево, нямаше и един облак на небето.
- Това е изненада. - целунах я, а след това се усмихнах на любопитното й лице.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyВто Юли 19, 2011 1:07 pm

- Хайде кажи..и бебетата искат да разберат. - казах и кимнах. - Ако искаш нещо против да се казва Деймънчо няма проблем ще сменя името. - казах и го дръпнах то пейката. Той стана и аз му казах. - Е Крис ти водиш. - и му пратих въздушна целувка.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Джеръми Дейвис


Брой мнения : 11
Join date : 07.08.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2011 12:56 am

Дойдох в един парк със скейборда си. Седнах на една от пейките и включих слушалките си в телефона. Нямаше никой познат. Само...ъъъ влюбени. И няколко майки с бебетата си. Май след малко ще звънна на някой приятел да дойде при мен.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2011 3:34 am

Реших да се разходя.Бях си взела ролерите и започнах да карам из парка.Бях твърде голям и някой хора ме заглеждаха.На една пейка седеше едно момче.Беше сладко,но изглеждаше твърде малък за мен.Застанах пред него и после седнах на пейката.
- Здравей! - опитах се да го заговоря и без това не познавах много хора тук.
- Как се казваш?- започнах да го разпитвам.Той си свали слушалките и се представи.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Джеръми Дейвис


Брой мнения : 11
Join date : 07.08.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2011 3:54 am

- Джеръми, но на галено Джер. - казах мило. Тя е симпачина.
- А твоето име..? - попитах я. Май е малко голяма като за мен, но нищо не се знае...може просто да е висока. Въпреки това е сладка...
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyСъб Авг 13, 2011 4:27 am

- Аврил! - усмихнах се.Нещо в него беше странно.Не усещах да е вампир нито някое друго магическо същество.Най-накрая се сетих той беше обикновен човек.Прочетох му мислите той мислеше за сладка.Започнах да се смея тихо тоя не забеляза.
- На колко си Джер? -продължих с разпитите.
Върнете се в началото Go down
Джеръми Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Джеръми Дейвис


Брой мнения : 11
Join date : 07.08.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 3:13 am

- На 14. - казах и се усмихнах. Тя май е по - голяма от мен...или поне така ми се струва.
- Ами ти на колко си ? - попитах съвсем мило. След малко погледнах часовника си. Мисля да пиша смс на някой приятел да дойде тук...но може и без тях.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 4:05 am

- 14?Леле!Не се обиждай просто не съм се запознавала с толкова млади досега! - започнах да мрънках опитвайки се да прикрия,че ми беше малко смешно.
- Аз съм на 19! - започнах да се хиля,а Джер ме изгледа странно!
- Кой са родителите ти?Петя и Крис? - започнах да се хиля още повече явно започвах да му досаждам!
- Извинявай лични проблеми!
Върнете се в началото Go down
Джеръми Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Джеръми Дейвис


Брой мнения : 11
Join date : 07.08.2011

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 12:01 pm

- Да майка ми е Петя, а баща ми Крис. - казах на Аврил. Сложих скейта си до крака ми и се загледах в небето. Имаше малки облачета, също така беше и приятно топло. Погледнах към Аврил. Тя гледаше на някъде. Явно приятелите няма да дойдат. Станах от пейката.
- Чао аз си тръгвам! - казах и си тръгнах. Мисля да отида в друг парк.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 12:49 pm

- Извинявай! - започнах да хленча - Просто съм си такава!
- Чао!- усмихнах се и тръгнах да карам ролери нанякъде!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Парк "Spring" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Парк "Spring"   Парк "Spring" - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Парк "Spring"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Парк "Rest"
» Парк "Рath"
» Парк "Аutomne"
» Парк "London"
» Парк "Spaziergang"

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Градът :: Парковете-
Идете на: