Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Хотела в който отсядат туристите Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Хотела в който отсядат туристите EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Хотела в който отсядат туристите EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Хотела в който отсядат туристите EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Хотела в който отсядат туристите EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Хотела в който отсядат туристите 3186694B Хотела в който отсядат туристите 3429734T Хотела в който отсядат туристите 2378429t Хотела в който отсядат туристите Wienrpg Хотела в който отсядат туристите Ea58ec93058a4818 Хотела в който отсядат туристите 3469647F Хотела в който отсядат туристите 3540976g Хотела в който отсядат туристите Adewc7 Хотела в който отсядат туристите 3541731b Хотела в който отсядат туристите 3568923w Хотела в който отсядат туристите 3793886b

 

 Хотела в който отсядат туристите

Go down 
+10
Иън Фелтън
Емили Смит
Стивън Милър
Катрин Дейвис
Майк Мейсън
Джейкъб Салваторе
Александра Сейм
Симон Питърсан
Деймън Салваторе
Джен Линд
14 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyВто Юли 26, 2011 8:35 am

Хотелът:
Хотела в който отсядат туристите 367,L

Рецепцията:

Хотела в който отсядат туристите Office%20Reception%20Desk

Стаите:
Стаята на Джен и Деймън --> Хотела в който отсядат туристите Spalnia-panorama-14

Стаята на Симон и Стивън --> Хотела в който отсядат туристите Spalnia-panorama-1

Стаята на Александра --> Хотела в който отсядат туристите Spalnia-panorama-2

Стаята на Джейкъб --> Хотела в който отсядат туристите Spalnia-panorama-6

Стаята на Катерина и Майк --> Хотела в който отсядат туристите Spalnia-panorama-17

Стаята на Емили -->Хотела в който отсядат туристите Spalnia-panorama-12

Стаята на Иън -->
Хотела в който отсядат туристите Tusan-hotel-room-albatros

Стаята на Лиса и Аврил -->
Хотела в който отсядат туристите 2546702V[/center]


Последната промяна е направена от Джен Линд на Чет Юли 28, 2011 4:43 am; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 2:09 am

Озовахме се пред един голям и луксозен хотел. Влязохме вътре и отидохме на рецепцията. Попитах за свободни стаи, но жената на рецепцията каза, че има само една свободна стая, която е с едно легло. Усмихнах се почти незабележимо и платих за стаята, взех ключа. Стаята беше на третия етаж и се наложи да използваме асансьора. Стигнахме до стаята, отключих вратата и останах изненадан. Беше много уютно, леглото беше голямо, имаше телевизор. Оставих куфара си до една от стените и погледнах към Джен.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 2:28 am

Оставих куфарите на земята и побързах да изляза на терасата. Гледката беше просто невероятна. Следобедния ветрец духаше и беше направо страхотно. Стаята беше голяма и хубава но имаше само едно легло. Е, какво пък ние щяхме само да спим така че не беше проблем. Влязох отново в стаята изпразних куфара и започнах да си редя багажа в гардероба който също беше доста голям. След като свърших погледнах към Деймън сякаш казвах "Сега какво ще правим?"
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 4:30 am

- Искаш ли да отидем на плажа? - казах след малко и погледнах през прозореца. Времето беше хубаво, грееше слънце, нямаше нито един облак в небето. Всъщност се учудих, че Джен се съгласи да дойдем тук..
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 5:02 am

Усмихнах се.
- Добре - казах и си облякох банския. При други обстоятелства бих се телепортирала направо на плажа но исках да разгледам острова за това тръгнахме да излизаме от хотела.. Честно казано нямаше да се учудя ако видя Джейкъб и тук той беше способен дори да следи Деймън.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 5:04 am

Попитах едни туристи дали наоколо има хотел, те ме упътиха към един, който не беше никак далеч от летището. Беше много голям и луксозен, но едва ли имаше свободна стая. Влязох в хотела и отидох на рецепцията. Попитах са свободна стая и за мое щастие имаше такава. Платих за стаята, дадоха ми ключа. Стаята беше чак на..третия етаж, качих се с асансьора. Влязох в стаята и се изненадах. Беше голяма и..уютна. Оставих куфарите до леглото и излязох на терасата. Гледката беше страхотна.
Върнете се в началото Go down
Александра Сейм
Vampire
Vampire
Александра Сейм


Брой мнения : 80
Join date : 20.06.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 5:17 am

Бях идвала на острова и преди, последният път бях отседнала в един хотел на близо. Тръгнах към него и не след дълго стигнах до хотела. Отидох до рецепцията и попитах за свободна стая, противната жена на рецепцията ми даде ключ за една от стайте, платих за нея и влязох в асансьора. Стигнах до стаята и отключих вратата. Оставих си куфара на пода и седнах на леглото, което беше много голямо.
Върнете се в началото Go down
Джейкъб Салваторе
Vampire
Vampire
Джейкъб Салваторе


Брой мнения : 58
Join date : 30.06.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 5:43 am

Не беше особено трудно да намеря хотела който не беше далеч от летището. Жената която беше на рецепцията ми каза, че има още няколко свободни стаи. Даде ми ключ за една от тях и след това я платих. Качих се горе, стаята беше на втори етаж. Не беше кой знае какво, честно казано не очаквах нищо по-малко от такъв луксозен хотел. Оставих куфара на земята и излязох от хотела, нямах намерение да седя затворен в някаква си стая..
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 5:50 am

Бързо намерихме с Кати един хотел не много далеч от летището. Влязохме в него той беше доста луксозен. От рецепцията ни казаха че има само една свободна стая. Платих я и жената ми даде ключ към нея. С Кати се качихме на втори етаж, там беше стаята. Оставих куфара си на земята и огледах стаята. Наистина беше много хубава. Излязох на терасата. Гледката беше страхотна.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyСря Юли 27, 2011 6:05 am

Оставих си куфара на пода и огледах стаята, наистина беше много хубава, но имаше само едно легло, е..какво пък, нали щяхме само да спим.
- Искаш ли да отидем на плажа.. - казах след като Майк се върна в стаята, той се съгласи и извадих един бански от куфара си. Отидох в банята и го облякох. Тръгнахме към плажа.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 2:37 am

Качих се в стаята си. Оставих куфарите си, но видях, че има и чужди. Зачудих се...може би са сбъркали стаята, но какво може да е някое хубаво момиче, защото имаше женски дрехи. Преоблякох се и излязох на балкона.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 3:11 am

Върнах се в хотела и тръгнах към стаята си, исках да се преоблека. Влязох вътре, в стаята беше Стивън, погледнах учудено.
- Ти пък какво правиш тук? - викнах. Само дано не са го настанили в моята стая..- помислих си.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 3:14 am

- Ти какво правиш в стаята ми?? - попитах зачудено. - Тази стая ми дадоха от рецепцията. - казах и. Оправих си багажа и поканих Симон да отидем на някой ресторант...хм тук май нямаше много, но пак ще има някой свестен..
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 3:35 am

- А не, тази стая ми я дадоха на мен! - предполагам беше станало някакво объркване, но не можех да бъда в една стая с него.
- Никъде няма да ходя с теб.. - казах след като той ми предложи да отидем на ресторант. Покрай всичко това забравих, че съм по..бански. Бързо извадих някакви дрехи и отидох в банята, за да ги облека.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 3:45 am

През целия път не казах нищо просто си вървях. Не бях сърдита на Деймън но леко ме раздразни това, че ми няма доверие или поне така си мислех.. След като влязох в хотела веднага отидох в стаята. Влязох в банята и си облякох някакви дрехи, бях по бански. В стаята беше пуснат климатика и беше хладно за щастие, защото навън беше доста горещо въпреки че беше вечер. Излязох на терасата наслаждавайки се на гледката..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 3:50 am

Излязох на балкона. Морето беше красиво. Симон излезе от банята. Вече се беше облякла. Започна да си оправя багажа. Влязох в стаята и подредих моите дрехи. Тя ме гледаше ядосано, но пък дори и от малко да я познавах знам, че няма да е ядосана още дълго.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 3:59 am

След като подредих дрехите си в гардероба се спънах и паднах върху Стивън.
- Съжалявам. - казах набързо и се изправих. Веднага излязох на терасата, гледката беше удивителна. Върнах се в стаята и взех един бански, в хотела ми беше скучно. Облякох банският в банята и тръгнах към плажа.


Последната промяна е направена от Симон Питърсан на Чет Юли 28, 2011 12:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 4:40 am

Влязох в хотела. Беше много луксозно. Взех ключовете от стаята си и се качих. Подредих багажа си и излязох на балкона. Погледнах на дясно и кого да видя..Стивън гаджето ми или може би по точно бившето...
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 4:45 am

Излязох на терасата, при Джен. Всъщност бях малко гладен, е..сигурно щеше да е нахално да пия от Джен, но какво пък.. Преди да я захапя за врата я попитах. Не пих много, но достатъчно. Избързах лицето си от останалата кръв по него.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 4:53 am

След малко раната зарастна. Не ми пречеше че Деймън пи от мен, дължах му го нали все пак и аз бях пила от него преди време.
- Хайде ставай. Дошли сме на почивка няма да скучаем - казах изведнъж и задърпах Деймън на някъде. Не знаех точно къде, но знаех че ще е някъде където ще се забавляваме.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 4:55 am

Огледах се наоколо и погледа ми попадна върху Емили, която беше на един балкон. Щом я видях се телепортирах при нея, а тя влезе в стаята, сякаш дори и не ме забелязва. Тръгнах след нея.
- Искаш да ме целунеш. - внуших й и тя ме целуна.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 5:16 am

След като го целунах му ударих шамар и бързо сложих гривната си, в която имаше върбинка. Вече не можеше да ми повлияе по никакъв начин.
- Да видим сега какво е направиш..вече имам върбинка..и защо не отидеш при момичето, с което беше през цялото време? - попитах го и седнах на леглото. Опитвах се да не го забелязвам.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 5:25 am

- Не те разбирам..не съм бил с никоя. - приближих се към нея и я целунах, тя разбира се ме удари още веднъж.
- О, стига, знам, че още искаш да си с мен. - казах и погледнах през прозореца.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 5:33 am

- И защо мислиш, че искам да съм с тебе? - попитах и го погледнах. Ти като си с онова момиче...не знам как се казва. Дето бяхте заедно на сватбата на сестра ми. Е не ме интересува..бъде с която си иска..всъщност мисля да отида долу, разбрах, че има хубави момчета. - казах му за да го подразня.
Върнете се в началото Go down
Стивън Милър
Vampire
Vampire
Стивън Милър


Брой мнения : 79
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите EmptyЧет Юли 28, 2011 5:43 am

- Не съм бил с нея, срещнахме се случайно. - казах, а тя тръгна да излиза от стаята. Хванах ръката й и я дръпнах към себе си. Целунах я, тя отвърна на целувката, от което не бях никак учуден.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотела в който отсядат туристите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хотела в който отсядат туристите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Търся някой, който да убия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: