Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Хотела в който отсядат туристите - Page 2 3186694B Хотела в който отсядат туристите - Page 2 3429734T Хотела в който отсядат туристите - Page 2 2378429t Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Wienrpg Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Ea58ec93058a4818 Хотела в който отсядат туристите - Page 2 3469647F Хотела в който отсядат туристите - Page 2 3540976g Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Adewc7 Хотела в който отсядат туристите - Page 2 3541731b Хотела в който отсядат туристите - Page 2 3568923w Хотела в който отсядат туристите - Page 2 3793886b

 

 Хотела в който отсядат туристите

Go down 
+10
Иън Фелтън
Емили Смит
Стивън Милър
Катрин Дейвис
Майк Мейсън
Джейкъб Салваторе
Александра Сейм
Симон Питърсан
Деймън Салваторе
Джен Линд
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyЧет Юли 28, 2011 5:47 am

Боже какво ми става. Защо отвръщам на целувките му. Отдръпнах се. Легнах на леглото все едно нищо не е станало и зачетох книгата, която бях си купила преди да пристигна на острова. Беше интересна. Стивън седна до мен.
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПет Юли 29, 2011 7:32 am

Стигнах до един хотел и отидох на рецепцията. Имаше само една свободна стая, което не ме изненада. Взех ключовете за стаята и платих за нея. Тя беше на втория етаж, качих се по стълбите и отключих вратата. Оставих куфарите до огромното легло, което имаше в стаята и тръгнах на някъде. Не мислех да си губя времето в някаква хотелска стая.
Върнете се в началото Go down
Симон Питърсан
Vampire
Vampire
Симон Питърсан


Брой мнения : 117
Join date : 19.07.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 2:42 am

От плажа се телепортирах направо в стаята, нямах намерение отново да вървя по улиците по бански. Извадих едни черни, къси панталонки и розов потник от гардероба. Облякох ги и излязох от стаята. Тръгнах към бара наблизо. Нямаше да се напивам или поне така се надявах. Напивах се трудно, но ако изпия една бутилка алкохол не можех да спра.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 4:34 am

Стигнахме до хотела и се качихме в стаята. Отключих вратата и влязохме вътре. Петя взе една къса, черна пола и потник и отиде в банята да се облече. Седнах на леглото и я зачаках, докато се върне. Загледах се през прозореца, гледката беше невероятна. След малко Петя излезе от банята, вече се беше облякла. С тези дрехи беше много секси, но се стараех да не мисля за това, тъй като тя обичаше да чете мислите ми..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 5:29 am

Хихи прочетох мислите му...според него съм секси. Отидох до него и цунках. Той погледна доволно.
- Отивам до магазина. - казах и намигнах. Излязох от стаята и тръгнах към магазина. Купих сладолед и се върнах. По пътя момчетата само ме оглеждаха. Не са ли виждали момиче по пола...боже не мога да ги разбера. Стана ми много горещо за това съблякох потника си. Останах по сутиен и пола. Крис изглеждаше доволен.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 5:45 am

Отидох до Петя и започнах да я целувам. Целувките ставаха все по-страстни и точно тогава влезе една жена, която искаше да почисти стаята. Щом видя Петя по сутиен, как ме целува се изкикоти дразнещо и затвори вратата. Засмях се за кратко и продължих да целувам Петя. След малко я блъснах на леглото.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 11:28 am

Малко грубо беше да ме блъска на леглото, но обичах да е лош...тръгна да сваля сутиена ми..
- Не, не без това.. - казах му и се засмях.
- После пак трябва да си търся дрехите. - засмях се.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 11:38 am

Някак успях да сваля сутиена й, макар, че тя се дърпаше, продължавах да я целувам. След малко остана и без пола, а пък тя набързо свали тениската и дънките ми. "Случайно" прочетох мислите й, явно й харесваше да бъда лош.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 11:44 am

- Крис какво правим? Не може през ден да... - казах и го погледнах с лека невинна усмивка. Станах и сложих сутиена си. Излязох на балкона. От долу де чуваше подсвирквания на момчетата. Крис обу дънките си и излезе при мен. Бутна ме до станата.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 11:52 am

Излязох на балкона и притиснах Петя до стената, докато момчетата отдолу подсвиркваха аз ги карах да завиждат. Започнах да я целувам, а после я взех на ръце и влязохме в стаята, хвърлих я на леглото и след малко се озовах върху нея.
- Не ми пука, че е през деня.. - продължих да я целувам, а след малко свалих сутиена й..отново. Май бях достатъчно..хм, лош..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyСъб Юли 30, 2011 11:57 am

Крис наистина се държеше странно. Е сега ще го подредя. Докато го целувах прехапах устните му. Той се отдръпна.
- Защо се отдръпна.. - закикотих се. Той погледна странно и отново ме целуна. Бутнах го и аз легнах върху него. Започнах да го целувам. Опита се да свали бельото ми, но хванах ръцете му така че да не може да ги движи.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 1:01 am

Тя ме прехапа и аз се намусих.
- Защо се отдръпма... - закикоти се тя.Опитах се да сваля бельото и ,но без успех.Петя беше хванала ръцете ми така,че да не мога да мърдам.Засмях се.Бях по-силен от нея и тя го знаеше.
- Сладурче...пусни ме. - казах със спокоен глас и бързо се измъкнах от хватката и притискайки я към леглото.Хванах ръцете и с едната си ръка,а другата плъзнах по бедрото и,а после почна хда изхлузвам гащичките и.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 1:20 am

Дръпнах ръката му. И станах от леглото...сложих сутиена си и обух полата ми. Излязох на балкона отново. Момчетата отново подсвикваха..
- Какъв ви е проблема път на вас? - попитах ядосано. Не отговориха. Крис дойде...Телепортирах се на плажа.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 1:51 am

С Кат дойдохме в хотела. Качихме се в стаята.
- По-добре вземи един душ. Ще се почувстваш по-добре! - казах загрижено. Тя отиде в банята, а аз излязох на балкона. След малко се прибрах в стаята и си пуснах телевизията в стаята.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 2:02 am

Влязох в банята и пуснах душа. Определено ми се отрази добре. Увих една хавлия около себе си, щях да взема дрехи от стаята, но реших да ги телепортирам в банята, вместо да се разхождам пред Майк по хавлия. Телепортирах дънки и потник в банята и се изсуших, облякох ги. Върнах се в стаята и седнах на един стол, загледах се във филма , който Майк гледаше, не че беше интересен.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 2:07 am

Петя се телепортира някъде, загледах се в морето и забелязах, е на пясъка седи Петя, около нея имаше още няколко момчета. Щях да се телепортирам направо на плажа, но имаше много хора, не знам как Петя посмя да го направи, ами ако някой я беше видя.. Излязох от стаята, а после и от хотела.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 10:14 am

Кат дойде при мен. Загледа се във филма, не че беше нещо особено, но..Беше се облякла с дънки и потник. Оставих дистанционното на леглото и излязох на балкона. Беше слънчево и топло. Също така и приятно.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyНед Юли 31, 2011 10:39 am

След като Майк излезе взех дистанционното и превключих няколко канала. Реклами, реклами..ужасно тъп филм. После попаднах на някаква комедия, загледах се във филма, той също беше така тъп като предишния. След малко Майк се върна в стаята, усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 3:15 am

Отидох до Кат и я целунах. Тя мен също..знаех, че нищо няма да помни.
- Кат, аз...те харесвам. - казах и. Тя ме погледна странно. Понякога алкохола има и добри страни. Тя няма да помни нищо от случващото се в момента.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 4:01 am

Погледнах учудено.. На сутринта нямаше да помня нищо от тази вечер, може би точно заради това ми го каза тогава.
- Аз..също те харесвам. - казах и погледнах настрани. Приближих се към него и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 4:07 am

Отидохме в хотела и влязохме в стаята. Затворих вратата, по-точно я блъснах с крак. Легнах на леглото или по-скоро се метнах на него. Хванах Петя за ръката и я дръпнах към себе си, тя падна върху мен и започнах да я целувам. Бях изпил доста, но какво пък.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 4:16 am

Крис беше наистина пиян. Дръпна ме и паднах върху него. Той ме целуна. Аз него също. Опита да свали потника ми, но му беше малко трудно като се има предвид, че изпи доста. Е въпреки това успя да го свали.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 4:25 am

След малко свалих и сутиена й, въпреки, че бях пиян..макар и за малко повече време от обикновено успях. Тя свали тениската и дънките ми, аз нейните също. След малко останах без бельо..тя също. След цяла нощ удоволствия в леглото се събудих чак на сутринта. Някой спомени ми се губеха, помнех само, че бяхме на плажа, после отидохме в някакъв бар. Бях се напил доста, главата ме болеше и бях с ужасен махмурлук. Петя все още спеше.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 4:26 am

Аз също я целунах. Тя седна на леглото...аз седнах до нея. Тя ме погледна и се усмихна. Аз също се усмихнах. Не знам защо, но исках още веднъж да я целуна, и го направих. Тя отговори на целувката ми.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 EmptyПон Авг 01, 2011 4:31 am

Сутринта се събудих. Крис беше буден. Станах и се облякох. Този път облякох къса рокличка. Много ми харесваше Крис също се облече. Измих си зъбите и се оправих. Крис излезе на балкона. Излязох при него.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хотела в който отсядат туристите
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Търся някой, който да убия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: