Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Хотела в който отсядат туристите - Page 3 3186694B Хотела в който отсядат туристите - Page 3 3429734T Хотела в който отсядат туристите - Page 3 2378429t Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Wienrpg Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Ea58ec93058a4818 Хотела в който отсядат туристите - Page 3 3469647F Хотела в който отсядат туристите - Page 3 3540976g Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Adewc7 Хотела в който отсядат туристите - Page 3 3541731b Хотела в който отсядат туристите - Page 3 3568923w Хотела в който отсядат туристите - Page 3 3793886b

 

 Хотела в който отсядат туристите

Go down 
+10
Иън Фелтън
Емили Смит
Стивън Милър
Катрин Дейвис
Майк Мейсън
Джейкъб Салваторе
Александра Сейм
Симон Питърсан
Деймън Салваторе
Джен Линд
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПон Авг 01, 2011 5:14 am

Петя излезе на терасата, огледах я. Беше облякла една черна, къса рокля, с която изглеждаше ужасно секси. Усмихнах се.
- Добро утро. - казах и я погледнах. Е, не беше точно утро, беше 11 часа, бяхме спали до късно..
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПон Авг 01, 2011 9:44 am

Продължих да го целувам, целувките ставаха все по..страстни. В един момент се отдръпнах. Не исках да направя нещо, за което на следващия ден ще се питам защо. Въпреки, че го харесвах..на следващия ден нямаше да помня съвсем нищо от тази вечер, бях пияна, но все още можех да мисля..за щастие. Станах от леглото и излязох на балкона.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 1:34 am

- Добро утро. - казах на Крис и се усмихнах. На вън беше както винаги горещо..но какво да се очаква все пак е лято. Нахалните момичета отново бяха на плажа...милите момчета също. Крис ги изгледа ядосано, но отмести погледа си от тях.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 1:38 am

Кат стана от леглото и отиде на балкона. Явно трябва да минем само с целувки...с нещо повече.
- Хм...Кат искаш ли да отидем после на плажа? - попитах я. Времето е чудесно за плаж и за разходки.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 2:25 am

Майк ми предложи да отидем на плажа, беше малко късно, но не беше тъмно.
- Добре. - погледнах го и се усмихнах. Излязохме от стаята, а после и от самия хотел. Тръгнахме към плажа. Времето беше много приятно за разходки, особено по плажа.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 3:02 am

Погледнах към морето. В стаята беше толкова скучно и..горещо.
- Искаш ли да отидем на плажа? - казах след няколко минути и погледнах към Петя. Отново преместих поглед върху морето, на плажа нямаше много хора, което ми харесваше.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 3:55 am

С Аврил слезнахме от самолета къдеот бяхме пили дсота водка и сигорно подлудили стюардесата,но бяхме напълно трезви.Стигнахме хотела в който щяхме да отдеснем.
- Искаш ли да си вземем една стая с две легна? - попитах я.Не ми се искаше да съм сама в стая тъйкато щеше да ми е скучно,но не мислех,че и много ще се задържим в хотела тъйкато аз мислех да се преоблека и да отида в някой бар и естествено тя щеше да дойде с мен...ако иска.После можеше да отидем на плажа...и какво ли още не.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 4:43 am

Мъртво пияни стигнахме до хотела.Лиса искаше да сме в една стая аз разбира са съгласих,защото ако бяхме в отделни стаи щеше да ни е скучно погледнах я и й казах:
- Стига да са остана ли стаи! - започнах да се хиля алкохола ме бе хванал силно.Влязохме в хотела и попитахме за стая с две легла.Момичето на рецепцията каза,че е останала само една.Ние с Лиса веднага я взехме и тръгнахме да я видим и да си оправим багажа.Щом се качихме веднага ахнахме при вида на стаята.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 7:09 am

Аврил май се беше напила,но аз бях свикнала и носен на алкохол.Е както и да е.Двете се качихме в стаята ни.Беше си хубавка.Остаивх багажа си.
- Пу първа в банята! -казах и изхвърчах в банята.Свалих дрхеите си и ги оставих пред вратата и си взех душ.Излезнах с овита около тялото кътпа и набързо се подсоших.Усмихнах се на Аврил,а после си взех нов идрехи и отидо хв другата стая да ги облека.
- Хъм..може и да те е хванал алкохола,но аз мисля да отида в един бар наблизо... - посочих с пръст зад себе си което беше смешно защото бара въобще не беше в тази посока,а комоли зад мен.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyВто Авг 02, 2011 11:50 am

Лиса влезе да си вземе душ.След като се върна отиде в другата стая да се облече.После се върна и ми каза за бара,но аз отказах.Усмихнах се й и казах:
- Искаш ли да отидем на плажа?Времето е направо страхотно. - казах и отидох до куфара.Отворих го и си взех един от банските ми.Отидох да се преоблека и като се върнах направо все едно стените ахкаха.Всъщност това беше телевизора - беше пуснат.Започнах да се хиля.Лиса почна след мен.
- Е?Отиваме ли на плажа или не? - подканих я.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 1:10 am

Леко се ядосах тъйкато тя явно не ме слушаше.
- Ти ако искаш отиди,но аз отивам в един бар наблизо! - прирпомних и думите си.Застанах пред огледалото и се огледах .Приличах на някоя ученичка.Засмях се и взех други дрехи и отидох в дргата стая да се преоблека .Не ми се ходеше на плажа,а и не бях от хората които много обичат слънцето.
- Съжалявам мила!Ще се видим после.Ако размилиш дискотеката е близо до плажа...ще бъда там... - прегърнах Аврил и изхвърчах бързо от стаята ни като се запътих към дискотеката.Бях с черни обувки на токчета тип сандали чийто шум отекваше под краката ми.
Върнете се в началото Go down
Аврил Лавинг
Vampire
Vampire
Аврил Лавинг


Брой мнения : 131
Join date : 31.05.2011
Age : 32

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyСря Авг 03, 2011 1:17 am

- Не исках да те обидя,но просто обичам да се къпя! - започнах да мрънкам явно досаждах все повече и повече.
- Аз ще съм на плажа.Може довечера да дойда в дискотеката. - сопнах се и тръгнах след нея.Затворих вратата на стаята и се качих в асансьора.Излязох от хотела и се запътих към плажа!
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 3:50 am

Върнах се в хотела. Крис остана на плажа. Изкъпах се на бързо и се преоблякох. Пуснах телевизията и се загледах във някакъв филм. След като свърши отидох до магазина и си купих кола. Качих се в стаята и отидох на балкона. Загледах се в морето.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 4:28 am

След като Петя си тръгна от плажа и аз го направих. Върнах се в хотела, предположих, че тя също е там. Качих се до стаята, отключих вратата и не се изненадах от това, което видях. Някакво момче целуваше Петя, останах пред вратата, чудейки се кога ще разберат, че съм там.
- Е, аз ще ви оставя, повикайте ме когато свършите. - изръмжах след малко и затворих вратата, тръгнах ядосан надолу по стълбите.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 4:32 am

Блъснах "милото" момче и излязох от стаята. Настигнах Крис и на бързо го извиках.
- Не е това, което си мислиш. Той влезе..и нищо не можах да направя. - казах тъжно. Погледах към Крис. Той явно не искаше да ме погледне повече.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 4:55 am

- Да, никога не е това, което си мисля. - изръмжах и продължих да вървя по стълбите, а Петя след мен. След няколко минути се озовах извън хотела, исках да остана сам, след това което видях..а Петя също отвърна на целувките на "милото" момче, както тя го нарича, но първо се телепортирах в стаята. Онзи от плажа все още беше там, направо го захапах за врата и изпих и последната капка кръв в тялото му. Захвърлих го на пода и се телепортирах някъде, като преди това избързах останалата кръв по лицето си.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 4:58 am

Телепортирах се в стаята и видях момчето. Явно Крис беше изпил кръвта му, но не ме интересуваше. Събрах багажа си и взех билета за вкъщи. Излязох от хотела. Пред него беше Крис. Той ме погледна, аз него също, но на бързо. Тръгнах към летището.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 5:05 am

Петя тръгна към летището, разбрах по това, че беше взела багажа си. Не, нямаше да я последвам или поне така предполагах. Трябваше да се отърва от тялото на онзи, телепортирах се в стаята.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПет Авг 05, 2011 5:49 am

Слязох от самолета и тръгнах към хотела. Бях си забавила телефона в стаята. Отидох пред хотела и се качих в стаята. Крис беше там.
- Просто забравих телефона си. - казах безразлично и взех телефона.
- И ако искаш ми вярвай, че той започна..няма да споря ни - най малко с теб. - казах и излязох от стаята. Тръгнах към летището.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyСъб Авг 06, 2011 1:02 pm

Първо не мислех да тръгвам след Петя, но.. усетих, че тя казва истината, не можех да си го обясня, просто..я обичах твърде много, за да я загубя. Предположих, че се е прибрала вкъщи. Не изчаках никакъв самолет, а направо се телепортирах в къщата, без да вземам багажа си.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 5:31 am

С Иън стигнахме хотела.Аврил каза,че ще отиде на плажа и затова аз просто поех към нашата стая.Иън ме следваше.Щом влезнахме вътре нямаше никой.Значи щяхме да сме сами.Заключих вратата и го избутах на леглото.Легнах върхо него и почнах да го събличам.Свалих блузата и панталонките си,а после свалих неговите панталони и блуза.Махнах бързо боксерките му и сутиена си.И също така бикините си.Той се ухили.Поех члена му в устата си и го третирах като близалак известно време.После той ме хвана и ме извъртя под себе си.Проникна в мен с мощен тласък.През цялото време викат и стенех от удоволствие и болка.Той свърши в мен,а аз свърших с него.Оргазмите ме заливаха един след друг.Накрая той се отпусна до мен на леглото.Лежахме задъхани.

П.п:Зареди тебе не описвам и ти контролирам героя! хД
Върнете се в началото Go down
Иън Фелтън
Wizard
Wizard
Иън Фелтън


Брой мнения : 39
Join date : 29.07.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyПон Авг 15, 2011 6:52 am

След като мина малко време станах от леглото и се облякох. Усмихнах се и излязох от стаята на Лиса, тръгнах към своята. Трябваше да се връщам вкъщи.. в Стрейндж. Взех си багажа и тръгнах към летището.
Върнете се в началото Go down
Лиса Евънс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Лиса Евънс


Брой мнения : 216
Join date : 27.05.2011

Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 EmptyСря Авг 17, 2011 10:04 am

След дълъг душ излезнах от банята.Аврил още не се беше върнала.Зачудих се къде е.Малко се притесних.После открих бележка,че се е върнала в Стрейндж."Мамка му!" - изугах умствено.Облякох си дълги дънки и тениска.Обух си кецове и наблъсках нещата си в куфара и излезнах от стаята като се отправих към летището.Първо върнах ключът на рецепцията и "Стрейндж таун връщам се!" .Непълнолетния идиотски вампир се връща наборда.И този път няма да съм кой знае колко мила.Бях мила твръде дълго...вече не ми се искаше да съм доброто момиченце...мамка му искаше ми се да изям някой.Качих се в едно такси.Бързо стигнах летището.Взех си билет за следващия полет който беше след един час.Един час пълна скука.То не беше ходене до магазините наоколо.То не беше седене,то не беше разговори.Намерих си един куп нови дружки които щяха да патуват до Стрейндж.Иии след дълги разговори,чаши кафе и малко бисквитки както и много смях се качихме на самолета.Бяхме на добри места един до друг или зад друг както и срещо и това правише разговорите ни удобни.Времето минаваше бързо докато един от съпътницитеми разказваше смешни истори.Ако не беше толкова кратък полета нямаше да оцелея най-вероятно.Бях се смяла доста.Добре,че бях вампир.Казахме си по довиждане щом слезнахме от самолета.Е или поне с тези с които бяхме в различни посоки.А някои от тях си взехме едно общо такси.По пътя отново се смяхме.
- Аз съм до тук! - казах.Таксито спря и аз излезнах пред голямата къща където живеех с още един куп народ.От вън изглеждаше средно голяма,но отвътре....можеше да побере целия китайски народ.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Хотела в който отсядат туристите   Хотела в който отсядат туристите - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Хотела в който отсядат туристите
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Търся някой, който да убия

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Остров "Тropical Paradise"-
Идете на: