Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 3186694B Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 3429734T Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 2378429t Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Wienrpg Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Ea58ec93058a4818 Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 3469647F Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 3540976g Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Adewc7 Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 3541731b Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 3568923w Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 3793886b

 

 Тайната гора в която магическите същества правят магии

Go down 
+2
Ерик Сааде
Джен Линд
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:18 am

След като той стигна до мястото на което бях, преди да ме види се телепортирах зад него.
- Погледни зад теб - казах и преди да се обърне се телепортирах на едно дърво където не можеше да ме види или поне така се надявах. Тази игра беше толкова забавна...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:23 am

- Не си се скрила толкова добре.. - казах след като я видях. А тя се телепортира на друго място.
- Ще си играем, а.. - казах развъртайки се наоколо.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:25 am

- О, разбира се че ще играем. И ако ме намериш ще направя каквото поискаш но ако не успееш ще стане обратното. Е, какво мислиш? - викнах от едно дърво зад него и преди той да се обърне се телепортирах зад един храст.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:37 am

Джен беше зад един храст, видях я и се промъкнах зад нея, така, че да не ме забележи. Сложих ръка на рамото й, след като се обърна към мен й се усмихнах подло. Но не се сещах за нищо, което да поискам..или пък през ума ми се въртяха мисли.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:39 am

- Добър си... Много рядко ме побеждават в тази игра и понеже аз държа на думата си.. Какво искаш? - казах. Нямах си и ни най малка представа какво ще поиска а и за жалост не можех да чета мисли...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:49 am

- Една нощ с теб..? - казах и тя се намръщи.
- Шегичка - засмях се.
- Всъщност не знам какво искам.. - казах и седнах на земята, до нея.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 8:51 am

- Деймън знам много добре че не се шегуваш. И все пак държа на думата си. Ако искаш това добре, само кажи къде и кога - казах спокойно.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:00 am

- Не съм чак толкова нагъл, макар и да не ти се вярва. - заявих.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:13 am

- Не ме интересува какъв си. Кажи проклетото желание и готово. Не е толкова тръдно - викнах. Вече започнах да се ядосвам, мразех хората да увъртат.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:17 am

- Хубаво! - викнах.
- Където и когато кажеш. - добавих с нормален тон.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:20 am

- Няма да решавам аз. Твое е желанието ти казваш а аз изпълнявам, просто е. - казах уверено. Огледах се наоколо за щастие нямаше никой защото ако ни чуеше някой сигурно щеше да ни помисли за луди.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:24 am

Изсмях се.
- Сега..тук? - казах и повдигнах едната си вежда. Нямах си и на представа какво щеше да отговори.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПет Юни 24, 2011 9:26 am

Наистина се учудих от отговора. Никога не бях правила секс в гората.
- Добре - казах леко колебливо. Приближих се до него и започнах да го целувам страстно. Все някой трябваше да направи първата стъпка нали?
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:05 am

Отговарях на целувките й, макар леко да се колебаех красиво момиче ми се предлагаше на тепсия, трябваше да съм глупак, за да пропусна този шанс.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:11 am

Боже тези дървета днес... Оказа се че отново бях притисната до друго дърво. Постепенно свалих ризата му и я захвърлих някъде не знам точно къде без обаче да спирам да го целувам.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:18 am

Започнах бавно да свалям нощницата й. След като го направих я метнах на зад, не знам точно къде падна.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:21 am

Само да не ми беше хвърлил нощницата някъде по дърветата защото щеше да е много трудно да я намеря. Е, тъй като бях само по бельо свалих и панталоните му.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:27 am

Сложих ръце върху кръста й, бавно ги изкачвах на горе, разкопчах сутиена й и го метнах нанякъде, трудно щеше да го намери.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:33 am

След минута вече бельото му "изхвърча" на някъде. Нещо ми подсказваше че и той трудно щеше да го намери, сигурно беше в някой храст. Устните ми започнаха да слизат надолу докато не стигнаха до врата му. Захапах го леко така че да не го заболи... Много. Пих малко кръв защото по някога ако започнех трудно спирах да пия но все пак чувствах че му хареса.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:42 am

След малко и тя остана без бельо, не го хвърлих никъде, не можеше да се прибере вкъщи чисто гола.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 9:47 am

Бях леко притеснена защото после трябваше да си търся дрехите из цялата гора, а в никакъв случай нямаше да се прибирам полугола в къщи. Проклетото дърво ме дразнеше така че го хванах и го хвърлих далеч от нас. Сега беше по добре.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 10:04 am

След двучасов секс започнахме да си търсим дрехите. Видях гащите си в един храст, взех ги и ги обух, докато Джен още си търсеше сутиена, гледката беше забавна.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyСъб Юни 25, 2011 10:06 am

- Стига си ме зяпал и не трябваше да ми хвърляш дрехите на другия край на гората - викнах раздразнено. Накрая намерих сутиена и го облякох. След още няколко минути търсене намерих и останалите дрехи. Облякох ги бързо и се огледах. Имаше страшно силно слънце което много ме дразнеше. След по малко от минута времето стана мрачно все едно всеки момент ще вали, така определено ми харесваше повече. Усмихнах се някак си доволно като видях Деймън да търси ризата си и да не може да я намери...
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 1:45 am

- Ти моите също.. - казах след като обух дънките си, оглеждайки се за ризата. Видях я на едно дърво. На лицето ми се появи доволна усмивка. Дървото беше високо и не можех да я взема, но за това пък я телепортирах пред мен - на земята. Взех я и я облякох.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 EmptyПон Юни 27, 2011 1:50 am

Изгледах го странно.
- Както и да е аз се махам от тук. - казах и тръгнах към къщата си в гората.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната гора в която магическите същества правят магии
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Тук магическите същества могат да записват героите си
» Расите (за магическите създания)
» Непроходимата гора
» Красивата гора
» Мрачната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: