Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 3186694B Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 3429734T Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 2378429t Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Wienrpg Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Ea58ec93058a4818 Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 3469647F Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 3540976g Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Adewc7 Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 3541731b Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 3568923w Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 3793886b

 

 Тайната гора в която магическите същества правят магии

Go down 
+2
Ерик Сааде
Джен Линд
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyПон Юни 27, 2011 4:03 am

- Да, но аз нямам такова намерение! - отговорих доволно.
- Ако не искаше да става така защо не каза още първия пък когато те попитах? - попитах го.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyПон Юни 27, 2011 4:08 am

Беше ми писнало от всякакви въпроси, затова просто станах от тревата и тръгнах на някъде, може би щях да се прибера вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyВто Юни 28, 2011 12:28 am

Видях, че си тръгва...не казах нищо..просто се обърнах и продължих навътре в гората.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyПон Авг 29, 2011 1:16 pm

След като си тръгнах от къщата на Джен тръгнах към неопределена посока, а после се насочих към една гора. От много време не бях ходила в тази гора, преди често идвах в нея, за да се откъсна от света или просто да направя някоя друга магия. Разходих се из гората и седнах под едно дърво. Беше толкова спокойно и тихо, нямаше никого и да си призная това ми харесваше. Според повечето хора или така да се изразя..вампири си беше странно самотата да ми харесва, а всъщност ние сме вампири, за нас самотата е присъща. Чух шум и отново се огледах наоколо, но не видях нищо..
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyПон Авг 29, 2011 1:24 pm

По пътя към дома из тази пуста гора,както си видях чух шум,веднага тихо се движих до едно дърво там имаше човек,усетих го.Веднага се промъкнах и изскочих: Кой си ти?! . Като се вгледах и казах: Джен?Това ти ли си ? след това седнах до нея.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyПон Авг 29, 2011 1:32 pm

Огледах русокоската, седнала до мен. Помисли ме за Джен, което ме дразнеше. Всички ме бъркаха с нея, добре де еднакви сме, но се държахме съвсем различно, стила ни беше различен. Я чакай..та аз бях с нейните дрехи, съвсем бях забравила за това.
- Не съм Джен. - казах студено, а тя ме изгледа странно.
- Катрин Дейвис, сестра и двойничка на Джен, приятно ми е. - казах безразлично, като не отправих и поглед към нея.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyПон Авг 29, 2011 1:43 pm

Катрин... ? Изгледах я учудено.Катрин Дейвис..... Кат не ме ли помниш,Кари,от 3 клас,бяхме във едно училище,най-добри приятелки?Трябва да си спомняш.Би трябвало да си ме спомня.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyПон Авг 29, 2011 1:51 pm

Били сме в едно училище? Загледах се по-добре в нея, опитвайки да си спомня нещо. От тогава минаха векове, а и бяхме само 3-ти клас, външният ни вид се е променил малко или много. Ами да, сетих се.. Кари? Каролайн? Каролайн Форбс? Определено не приличаше на себе си по онова време, и е нормално, бяхме деца. Стоях и я гледах като ударена, тя беше вампир?
- Каролайн Форбс, нали? - казах колебливо, тя кимна.
- Да, сега като се замисля помня нещо, но определено си се променила много от тогава. - казах.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 EmptyСря Авг 31, 2011 1:05 am

Е да,все пак времената се променят,ти как си?Имаш ли си приятел?Толкова много имаме да наваксваме,ако искаш да отидем сега на кафе. Smile След това станах взех чантата си и я дръпнах,след това тръгнахме.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната гора в която магическите същества правят магии
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Тук магическите същества могат да записват героите си
» Расите (за магическите създания)
» Непроходимата гора
» Красивата гора
» Мрачната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: