Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 3186694B Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 3429734T Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 2378429t Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Wienrpg Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Ea58ec93058a4818 Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 3469647F Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 3540976g Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Adewc7 Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 3541731b Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 3568923w Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 3793886b

 

 Тайната гора в която магическите същества правят магии

Go down 
+2
Ерик Сааде
Джен Линд
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 1:52 am

Реших и аз да се махам от тук, първо мислех да тръгна след Джен, но май трябваше да я оставя на мира, поне за малко. Останах още малко в гората.


Последната промяна е направена от Деймън Салваторе на Пон Юни 27, 2011 2:49 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 2:48 am

Реших да се разходя из гората...видях едно изкоренено дърво..зачудих се какво е станало и продължих.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 2:51 am

В далечината видях едно момиче, не бях убеден, че е обикновен човек, затова реших да се приближа до нея, ако беше човек бих пил от нея. Приближих се твърде много, тя ме видя, отидох до нея.
- Деймън. - казах с лека усмивка.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 2:52 am

- Аз съм Петя - отговорих с усмивка.
- Какво е станало тук? Защо има изкоренено дърво? - попитах любопитно
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 2:54 am

Макар тя да беше вампир, поне така усещах не й казах истината.
- Не знам..бях навътре в гората - казах чудейки се дали тя знае, че съм вампир.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 2:56 am

- Спокойно и аз съм вампир..и усещам, че знаеш какво е станало - казах му аз.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 2:59 am

- Предполагам трябва да ти кажа какво се случи..? - казах въпросително, а тя кимна с глава.
- Бях тук с едно момиче..и тя го изкорени. Звучи смешно нали.. - казах с лек смях в гласа си.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:01 am

- Еха само каква сила е имало това момиче - отговорих с лек смях.
- Та ти от къде си? Мисля, че не съм те виждала преди - казах му аз
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:13 am

- От тук съм, не знам защо не сме се засичали - казах студено.
- И какво прави момиче като теб в гората в 1 часа през ноща? - казах приближавайки се към нея.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:14 am

- Разхождам се. Обичам да съм сама особено ако е на такова място, но обичам и с компания. - отговорих поглеждайки го.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:20 am

Усмихнах се.
- Е, значи няма да преча - пуснах чара си в действие.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:21 am

- Не ни най малко! Даже ми е приятно да си говорим! - отговорих и седнах на тревата...той ме последва..като седна до мен аз се приближих и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:35 am

Тя ме целуна, останах потресен.
- Ти..- измрънках, но нещо ме караше да отвърна на целувката й-направих го, макар да имах чувства към Джен. Май не трябваше да го правя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:36 am

- А забравих да те питам - отдръпнах се аз - имаш ли приятелка? - попитах го.
- Ако е така няма да те притеснявам и ще си тръгна - казах му аз и станах от тревата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:40 am

- В същност не.. - отговорих с тъжна нотка в гласа си. Усмихнах се.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:41 am

Усмихнах се. Погледнах го и отново го целунах.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:47 am

Не можех да го направя, постоянно мислех за Джен, макар да я познавах от скоро.
- Не мога да го направя...аз..имам чувства към едно момиче и.. - казах и станах от тревата, беше ми странно да кажа нещо такова, какво ми ставаше..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:49 am

- Тогава защо не излъга? - попитах го аз.
- Явно не съм приета тук - казах със сълзи и тръгнах навътре в гората.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:53 am

Тръгнах след нея.
- Не исках да го направя. - казах след като я догоних..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:54 am

- Тогава защо ме излъга? - попитах го без да го погледна.
- Но вече няма значение - казах и продължих да вървя
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:57 am

- "Супер"..още някое момиче да ме обвини за нещо? - измърморих и седнах на тревата.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 3:58 am

- Да обвинявам те..защото има защо..хайде ходи при онова момиче! Остави ме. - казах като спрях на 1 метър от него.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 4:00 am

- И какво толкова съм направил? - казах и я погледнах, тя избегна погледа ми.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 4:01 am

- Излъга ме..аз най-мразя лъжите! - казах и го погледнах.
- Няма да ти хареса те лъжат нали? - отговорих и седнах под едно дърво.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 EmptyПон Юни 27, 2011 4:02 am

- Дори и да ме излъжеш веднага ще разбера - погледнах я със задоволство.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тайната гора в която магическите същества правят магии   Тайната гора в която магическите същества правят магии - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Тайната гора в която магическите същества правят магии
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Тук магическите същества могат да записват героите си
» Расите (за магическите създания)
» Непроходимата гора
» Красивата гора
» Мрачната гора

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Извън града :: Горите-
Идете на: