Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Катрин - Page 5 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Катрин - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Катрин - Page 5 3186694B Къщата на Катрин - Page 5 3429734T Къщата на Катрин - Page 5 2378429t Къщата на Катрин - Page 5 Wienrpg Къщата на Катрин - Page 5 Ea58ec93058a4818 Къщата на Катрин - Page 5 3469647F Къщата на Катрин - Page 5 3540976g Къщата на Катрин - Page 5 Adewc7 Къщата на Катрин - Page 5 3541731b Къщата на Катрин - Page 5 3568923w Къщата на Катрин - Page 5 3793886b

 

 Къщата на Катрин

Go down 
+2
Майк Мейсън
Катрин Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Алисия Стоун
Demon
Demon
Алисия Стоун


Брой мнения : 20
Join date : 16.06.2011

Къщата на Катрин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 5 EmptyСря Авг 24, 2011 3:57 am

Най-нахално влезнах в къщата на Катрин - една от дъщерите си.По-късно щях да се "явя" и на Джен.Тя стоеше в хола,а аз се облегнах на стената.Това момиче не можеше ли да осъзнае,че има нещо нередно тук?Че демон стои зад гърбът и и може да я убие ако поиска?Отделих се от стената и направих няколко крачки към нея като се постарах шумът от токчетата ми да отекне наоколо.Ръжете ми бяха скръстени пред гърдите.
- Здравей. - поздравих я студено.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 5 EmptyСря Авг 24, 2011 4:29 am

Влязох в къщата си и оставих куфарите до дивана в хола. Усещах нещо странно, огледах се наоколо и когато се чу едно студено "здравей" едва не подскочих. Обърнах се, майка ми? Как..тя, нали беше..
- Мамо? - казах със също така студено, както и тя. Усещах нещо странно покрай нея, не беше вампир, нито човек.
- Но как..ние..мислехме, че си мъртва? - казах гледайки невярващо. Не скочих да я прегръщам, както повечето момичета биха направили на мое място.
Върнете се в началото Go down
Алисия Стоун
Demon
Demon
Алисия Стоун


Брой мнения : 20
Join date : 16.06.2011

Къщата на Катрин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 5 EmptyСъб Авг 27, 2011 3:27 am

Направих още няколко крачки към нея и повдигнах вежда.
- Да,да...както виждаш съм тук.От плът и кръв... - прокарах пръст по дивана.Кат се държеше доста студено.Зимата беше по-топло от колкото е сефа държанието и.Въздъхнах и поклтих раздразнено глава.
- Дръж се по-мило момиченце! - скастрих я.Направих още няколко крачки към нея и изчезнах какво се бях появила.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 5 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:14 am

Майк беше предложил да отидем на партито за откриването на новата дискотека в града. Прибрах се в къщи и отидох в стаята си. Отворих гардероба, имах страшно много дрехи и не знаех какво да облека. Накрая се спрях на едни дънки и туника обух едни обувки. Сложих съвсем малко грим и отидох в хола, седнах на дивана, чакайки Майк да дойде. В един момент се сетих, че не съм направила нищо с косата си, реших да я накъдря. Качих се отново горе и започнах да я къдря.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 5 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:21 am

Облякох едни дънки и една тениска и тръгнах към къщата на Кат за да я взема. Понеже не ми се ходеше пеш дойдох с мотора си, надявах се Кат да няма нищо против. Спрях мотора пред къщата и тръгнах да чукам на вратата когато видях че е леко притворена. Влязох вътре но не намерих Кат. Качих се на горния етаж и я видях в банята да си къдри косата.
- Изглеждаш добре - казах. Е, обувките й не бяха много за дискотека но аз бях последният човек който да й казва какво да носи. Не разбирах от такива неща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Катрин - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Катрин
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Иън
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: