Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Катрин - Page 4 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Катрин - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Катрин - Page 4 3186694B Къщата на Катрин - Page 4 3429734T Къщата на Катрин - Page 4 2378429t Къщата на Катрин - Page 4 Wienrpg Къщата на Катрин - Page 4 Ea58ec93058a4818 Къщата на Катрин - Page 4 3469647F Къщата на Катрин - Page 4 3540976g Къщата на Катрин - Page 4 Adewc7 Къщата на Катрин - Page 4 3541731b Къщата на Катрин - Page 4 3568923w Къщата на Катрин - Page 4 3793886b

 

 Къщата на Катрин

Go down 
+2
Майк Мейсън
Катрин Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 01, 2011 7:09 am

- Наистина съжалявам за майка ти - казах загрижено. Погледнах Кат, беше толкова красива и макар да имаше двойничка характерите им бяха доста различни..
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 01, 2011 7:19 am

- В същност аз не бях много близка с нея, не я бях вижда от почти година, дори и не ми се обаждаше. Реши да ме потърси когато искаше да ме "запознае" с Джен, макар че ние вече се познавахме.. - въздъхнах.
- Още ли ми се сърдиш, че се престорих за Джен..а тя за мен? - казах с невинно изражение.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 1:30 am

- Не след всичко което стана не бих могъл да ти се сърдя за това. Все пак загуби майка си, не е малко - казах спокойно. Взех дистанционното и пуснах телевизора. Нямаше нищо кой знае какво, но накрая след дълго прещракване се спрях на някакъв филм. Май беше на ужасите но изобщо не беше страшен. Е, за хората може би беше но не и за нас вампирите ние не се плашехме лесно за щастие. Облегна се по добре на дивана и загледах "филма на ужасите".
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 1:34 am

Стигнах до къщата на сестра й и позвънях на звънеца.
- Хайде, отвори, отвори. - измърморих тихо и нервно.
- Сестра ти..ухапа я върколак! Само ти можеш да й помогнеш! - казах задъхано след като тя ми отвори вратата.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 1:39 am

- Къде е тя? - казах колебаейки се. Предполагам щях да й помогна, но едва ли тя искаше точно моята помощ, беше абсурдно, но колкото и да не исках тя беше моя сестра..за жалост. След малко и Майк дойде до вратата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 1:53 am

- На плажа. - отговорих.
- Ще й помогнеш, нали? - казах нервно.
- Нали? - повторих още веднъж, тя ме изгледа колебливо.
- Само ти можеш да й помогнеш! - допълних, как ли изглеждах от страни в този момент..
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 1:58 am

- Ще й помогна, успокой се малко! - казах ядосано.
- Идваш ли? - обърнах се към Майк. Май се разтревожих за Джен, но като се замисля реакцията ми беше малко пресилена. Да, сестра ни е, между нас има толкова общи черти, но не я понасях, а сега трябваше да я спасявам.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 2:07 am

- Да, ще дойда - казах и застанах до Кати. Бях сигурен че тя ще помогне на Джен, Кати беше добър човек. Мисля че започвах да я харесвам но това едва ли бе подходящия момент да й го кажа. Все пак трябваше да спаси сестра си.. Зачаках момчето да ни заведе там където беше Джен.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 5:01 am

Най накрая пристигнахме до къщата на Кати. Влезнахме вътре и седнахме отново на дивана.
- Добре ли си? - я попитах загрижено и я погледнах. Все още изглеждаше много уморена.
- Ако искаш да ти дам да пиеш от кръвта ми.. - казах отново.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 5:33 am

- Добре съм..- отговорих кратко.
- Не е нужно..ще се оправя - казах след като той ми предложи от кръвта си.
- Каква ирония нали..майка ми умря, сестра ми беше да път да умре, а и едно благодаря не ми каза..и всичко това в един ден.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПон Юли 04, 2011 5:47 am

Не казах нищо. Загледах се в пода и по точно в килима. Беше оранжев и беше украсен с различни цветя, пеперуди, дървета и трева. Не беше много голям по скоро среден и беше много хубав. Определено Кати имаше вкус не знам защо сестра й беше казала обратното. После се загледах в лампата която беше доста голяма и беше украсена с различни камъчета.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 12:30 am

- И какво, ще стоим тук и ще скучаем? - казах и станах от дивана. От най-горния рафт на един шкаф взех кутия с дискове.
- Ти избери някой филм, аз ще донеса пуканки - казах и му подадох кутията, отидох в кухнята.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 1:02 am

Избрах някакъв филм, не забелязах как се казваше просто го оставих на масата. След това загледах Кати, тя донесе пуканките и също ги остави на масата. Пуснах филма и се загледах в него.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 1:32 am

След като излязох заваля...ядосах се..звъннах в близката къща и отвори Кати, която се запознахме на гробищата..
- Кати може ли вляза докато преми дъжда? - попитах мило и и се усмихнах. Всъщност се бяхме виждали само веднъж, но ми изглеждаше приятна.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 2:09 am

- Петя.. - усмихнах се.
- Влизай, с Майк гледаме филм, може да се присъединиш. - казах и след като тя влезе затворих вратата. Отидохме в хола.
- Може да стане малко горещо. - казах и започнах да я суша, цялата беше мокра. След като го направих седнах до Майк, Петя седна до мен.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 2:17 am

При нас дойде момичето от плажа и седна до Кати а Кати седна до мен. Взех от масата пуканките и започнах да ям. В стаята стана доста топло и задушно за това станах от дивана и отворих прозореца. Дъждът беше спрял и навън беше доста хладно. Оставих прозореца отворен, седнах отново на дивана, взех пуканките и се загледах отново във филма.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 2:20 am

- Дъжда е спрял. - казах и погледнах през прозореца...
- Аз тръгвам. - казах на Кати и тръгнах към вратата... - Благодаря, че ме пусна да вляза - казах и се усмихнах...
Излязох и тръгнах към вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 2:42 am

След като момичето си тръгна се приближих още повече до Кат и я целунах след това отново се загледах във филма който изобщо не беше интересен, просто го гледах за да не срещам погледа и. Вече бях сигурен че я харесвам но тя едва ли чувстваше същото или поне не го беше показала по никакъв начин до сега.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 2:50 am

Учудих се, че ме целуна. Не знам защо, но изпитах желание аз също да го целуна, е може би, защото го харесвах.. Дръпнах го към себе си, той все гледаше на друго място, но не и към мен. Целунах го и погледнах настрани, след това към него. Той не спираше да ме гледа странно, сякаш пред себе си видя извънземен.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 5:03 am

Поне сега знаех че има чувства към мен. Загледах се отново в скучния филм докато не свърши. След това пуснах друг - комедия. Беше доста забавен и интересен.
- Хубав филм, нали? - казах по някое време.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyПет Юли 08, 2011 5:26 am

- Да.. - отговорих и се загледах във филма. Наистина беше по-добре от предишния. Изведнъж завали силен дъжд..може би беше дело на сестра ми или пак това променливо време..Задуха силен вятър, отидох до прозореца и го затворих. Този вятър сякаш ме пронизваше. Седнах отново на дивана и се загледах в телевизора.След малко Бони ми прати СМС, в, който ми каза да отида в ресторант "Food" заради рождения ден на Деймън. Показах СМС-са на Майк.
- Ще отидем ли? - казах след малко.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyСря Юли 13, 2011 2:10 am

- Да хайде - хванах я за ръка и излязохме от къщата. По пътя му взехме подарък. Деймън макар да не ми беше приятел ми беше познат а и не беше лошо момче. Ресторантът не беше близо до къщата на Кат и се наложи да вървим много но най накрая стигнахме.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyСъб Юли 16, 2011 11:05 pm

Прибрах се вкъщи. Качих се направо в спалнята и легнах на леглото. Бях уморена и заспах почти веднага. На сутринта гадната аларма ме събуди, а слънцето освети очите ми. Точно както "обичам" - помислих си и станах от леглото. Минах през банята, взех един душ, измих си зъбите и се облякох. Слязох в хола и включих телевизора, както обикновено нямаше нищо интересно. Изключих го и отидох в кухнята. Направих си едно силно кафе и се сетих, че Петя и Крис днес се женят. Беше 8:15, а те се женеха в 10:00. Бързо изпих кафето и се качих в стаята си. Облякох се и оправих грима си, накрая изглеждах така. Слязох в хола, седнах на дивана и чаках да дойде време да изляза от вкъщи.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyСря Юли 27, 2011 3:36 am

Бях взел 2 билета за един остров и исках да направя изненада на Кат. Тръгнах към къщата й и почуках на вратата. След като тя отвори й подадох единия билет и я погледнах.
- Имам билети за един острво и се чудех.. Дали искаш да отидем заедно - глупава усмивка се появи на лицето ми.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 EmptyСря Юли 27, 2011 3:53 am

Усмихнах се и го погледнах.
- Добре.. - казах кратко и погледнах кога е полета, беше след два часа.
- Влизай. - усмихнах се и затворих вратата след като той влезе. Оставих билета на масата и се качих в стаята си. Взех един средно голям куфар и сложих някой дрехи в него. Не бях от момичетата, които когато заминаваха някъде помъкваха целия си гардероб със себе си. Върнах се при Майк, тръгнахме към летището. Не очаквах, че той ще иска да отиде точно с..мен.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Катрин - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Катрин
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Иън
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: