Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Катрин - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Катрин - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Катрин - Page 3 3186694B Къщата на Катрин - Page 3 3429734T Къщата на Катрин - Page 3 2378429t Къщата на Катрин - Page 3 Wienrpg Къщата на Катрин - Page 3 Ea58ec93058a4818 Къщата на Катрин - Page 3 3469647F Къщата на Катрин - Page 3 3540976g Къщата на Катрин - Page 3 Adewc7 Къщата на Катрин - Page 3 3541731b Къщата на Катрин - Page 3 3568923w Къщата на Катрин - Page 3 3793886b

 

 Къщата на Катрин

Go down 
+2
Майк Мейсън
Катрин Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:00 am

Отидох до Кат и я прегърнах. Точно в този момент имаше нужда да знае че има някой който я подкрепя. Знаех как е да загубиш родител и за това я разбирах ужасно добре.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:06 am

Цялата изтръпнах, не можех на помръдна. Ръцете ми трепереха, както и тези на Джен. Не бях особено близка с майка ни, в много моменти в, които съм имала нужда от нея тя не е била до мен, но въпреки това бях съкрушена.
- Джен, добре ли си? - успях да изрека тихо, думите ми едвам се разбираха, дори и устните ми бяха като парализирани.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:09 am

Не казах нищо. Беше толкова невероятна новината за Алисия че.. Беше ми страшно трудно да повярвам. Погледнах към мрачното небе, което показваше че всеки момент ще завали. След малко започна да духа и силен вятър.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:12 am

Приближих се до Джен и хванах ръката й, която трепереше.
- Успокой се. - прошепнах на ухото й. Разбирах какво е да изгубиш близък човек, особено ако е родител е много тежко.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:17 am

Изправих се бавно.
- Да се успокоя? Как да се успокоя след като загубих единствения човек на когото му пука за мен макар и малко? Баща ми е.. Ужасен. Като малка се грижеше за мен, но сега.. Ходи по любовнички, пие.. За това ли да се успокоявам? - започнах да викам на Деймън. Вярно, не ми беше виновен но все някъде трябваше да си го изкарам. С всяка моя дума вятъра се усилваше все повече и повече. След като забелязах го спрях.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:18 am

Усещах, че нещо странно се случва. Изведнъж започна да вали много силен дъжд, явно беше мое дело. Опитах да го спря, но направих така, че слънцето да започне да грее прекалено силно. Нямаше и следа от дъжда. Бързах да направя времето мрачно, но заваля още по-силен дъжд.
- Нещо странно става. - казах тихо гледайки към мрачното небе, от което се сипе силен дъжд. След малко времето беше както одеве - мрачно, но без да вали дъжд.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:23 am

- Сигурно е защото сте разстроени - казах и огледах небето. Един път духаше силно, след това валеше, после грееше слънце.
- Ще е добре да не използвате дарбите си сега.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:28 am

- Не мога да се контролирам - щом изрекох това всичко наоколо беше заледено. Поех дълбоко въздух и опитах да се успокоя. След малко всичко беше както преди.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:31 am

След малко изгря слънце. Мразех слънцето, особено пък в такъв момент. Използвах дарбата си за да направя мрачно времето, но вместо това започна да вали много силно, да духа вятър още по силно и да гърми. Опитах се да го спра но вместо това бурята ставаше все по силна.
- Не.. Не мога да го спра - викнах накрая.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:36 am

- Май ще е по-добре да задържа дарбите ви за малко. - щом казах това те вече нямаха никакви дарби. Успях да спра бурята и всичко беше както преди.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:38 am

Чувствах се безсилна, сякаш част от мен липсваше.
- Ти да не си луд? Защо го направи без да попиташ? Аз откъде да знам че няма да ми ги върнеш никога? - започнах да му викам в лицето.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:42 am

- Ще ги върна, успокой се.. - казах и се отдръпнах леко на зад.
- Обещавам.. - казах и извъртях очи след като тя ме изгледа невярващо.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:45 am

- Не ти вярвам! Защо да го правя? Нямам никакво доказателство, нали така? - продължих да викам. Започна да ми се върти главата.
- Върти ми се главата.. Какво си направил за Бога? - казах тихо и се подпрях на една стена за да не падна.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:53 am

- Ще върна дарбите ви - казах и погледнах ядосаното изражение на сестрата на Джен за миг и се приближих към Джен. Преди да върна дарбите им трябваше да изчакам да се успокоят поне малко.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 5:56 am

- Използвал ли си тази дарба друг път? - казах и хванах главата си която освен че се въртеше ме болеше много. Започнах да викам от болка.
- Спри го! Ужасно е! - викнах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:08 am

- Използвал съм я разбира се! - казах и след малко върнах дарбите им.
- Вече имате дарбите си!
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:11 am

Странно главата продължаваше да ме боли дори и повече от преди.
- Не е от дарбите! Нещо става с нас! - викнах след като видях че Кати е в същото положение. С всяка изминала минута болката ставаше все по силна. Вече се чувствах съвсем изтощена. Дори не можех да мръдна.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:17 am

Хванах Кати на ръце и тръгнах да към къщата й, не можех да я оставя на улицата и щях да направя каквото мога за да спра болката.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:25 am

След като Майк ме заведе в къщата седнах на дивана. Болката се усилваше все повече, нещо ставаше, но едва ли можех да издържа на повече болка. Майк седна до мен, сложих глава на рамото му.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:28 am

- Трябва и аз да се прибера и да се опитам да разбера какво по дяволите става - казах и с триста зора станах. Беше ми много трудно да вървя. Това май беше заради отнемането на дарбите. Направих няколко крачки и се подпрях на една друга стена.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:34 am

- Ела, ще те изпратя до вас - казах и се приближих към нея. Хванах ръката й, за щастие тя не живееше далеч от тук.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:46 am

- Сигурна ли си че си добре? Да ти донеса нещо? Лед, вода? - започнах да разпитвам. Притеснявах се за Кат особено след днешната случка.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:52 am

- Да, вече болката..отмина. - на лицето ми се появи лека усмивка, май наистина се беше притеснил за мен. Натъжаваше ме факта, че майка ми е мъртва, но живота трябва да продължи.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 6:55 am

- Ще погребвате ли майка си или няма? - казах тихо.Навън валеше силен дъжд и беше доста студено.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 EmptyПет Юли 01, 2011 7:01 am

- Не..не знаем къде е тялото - отговорих и се загледах през прозореца. Валеше дъжд, явно беше дело на сестра ми.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата на Катрин - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Катрин
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Иън
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: