Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата на Катрин - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата на Катрин - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата на Катрин - Page 2 3186694B Къщата на Катрин - Page 2 3429734T Къщата на Катрин - Page 2 2378429t Къщата на Катрин - Page 2 Wienrpg Къщата на Катрин - Page 2 Ea58ec93058a4818 Къщата на Катрин - Page 2 3469647F Къщата на Катрин - Page 2 3540976g Къщата на Катрин - Page 2 Adewc7 Къщата на Катрин - Page 2 3541731b Къщата на Катрин - Page 2 3568923w Къщата на Катрин - Page 2 3793886b

 

 Къщата на Катрин

Go down 
+2
Майк Мейсън
Катрин Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 7:55 am

- А, на онази глупавата ли? Мисля че ми беше казала един път за нея - огледах къщата. Усетих че тук има и други вампири но това беше невъзможно. Нещо май ставаше с мен..
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:00 am

- Моля? - казах гневно преди да се усетя.
- Ъм..аз исках да кажа.. забрави - казах, за да оправя нещата.
Чух шум, явно имаше някой вътре, вероятно Майк.
- Трябва да се махаме от тук! - казах и тръгнах към вратата.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:02 am

- Защо? не разбирам.. - казах объркано. Чу се шум от кухнята, значи не бях се объркал.
- Какво беше това?
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:04 am

- Явно сестра ми си е вкъщи. - казах нервно.
- Да се махаме! - казах и го хванах за ръката.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:05 am

- Не искам да се запозная с нея - тръгнах към кухнята. Там беше едно момче и.. Джен?! Невъзможно! Не помръднах от мястото си.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:13 am

Джен и Майк? Господи! Сигурна бях, че Майк много ще ми се ядоса, отидох до вратата на кухнята без да казвам нищо.
- Ти? - промърморих на Джен.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:14 am

- Кат? Какво става тук? - гледах ту едната Катерина ту другата. Какво ставаше тук?
- Някой ще ми обясни ли? - викнах ядосано.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:15 am

- О сестричке как си? - казах иронично. Приближих се до момчето.
- Джен, приятно ми е - усмихнах се злобно.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:20 am

- Джен, ще ми обясниш ли какво става? - казах не по-малко ядосано от другото момче.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:23 am

- Всъщност е.. Дълга история - надявах се да не ме кара да разказвам но съдейки по погледа му..
- Добре де след като ти отиде за да си вземеш телефона този тук - посочих момчето - ме помисли за смахнатата ми сестра и реших че ще е забавно да се направя на нея.. Другата част Кати да я разкаже аз не знам какво е станало - казах безразлично.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:31 am

Майк ме погледна въпросително.
- Когато се върнах от магазина този.. не му знам името - посочих момчето.
- ме помисли за глупавата ми "сестра", на там сам ще се сетиш. - изгледах Джен злобно.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:34 am

- Ние с Деймън се махаме от тук - хванах го и тръгнахме към външната врата но преди да излезем се спрях и казах на Кати:
- Мила моя сестричке пропуснах да ти кажа че имаш ужасен вкус. Това изобщо къща ли е? А и освен това трябва да си напазаруваш - излязохме с Деймън пред къщата. Изглеждаше много ядосан.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 8:41 am

- Какво беше това? Накара ме да изглеждам като глупак пред сестра ти! Очаквам някакво обяснение! - викнах след като сестрата на Катерина и момчето се махнаха от къщата.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyСря Юни 29, 2011 9:00 am

- Да, пред милата ми сестричка. - казах с ирония.
- Знам, че не трябваше да го правя, но знаеш ли какво е да имаш сестра, която да не си виждал никога през живота си, сестра, която да мразиш повече от всичко, сестра, която се е опитала дори и да те убие? - разкрещях се и тръшнах вратата след себе си. Отидох в хола и седнах на дивана.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 1:20 am

- Не ми изглежда толкова лоша но щом казваш.. - седнах до нея на дивана. Все още бях много ядосан.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 4:18 am

- Да, тя е същинско ангелче. - казах иронично. Погледнах го, изглеждаше много ядосан.
- Знам, че си ядосан, но..аз не исках да го направя, тоест..исках да ядосам Джен.. - казах и погледнах настрани, не исках да срещам погледа му.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 5:59 am

- Не разбирам защо толкова се мразите? - казах учудено. Беше абсурдно. При други обстоятелства можеше да са освен сестри и приятелки но.. Женски работи.
Върнете се в началото Go down
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 6:18 am

- Защото сме като две капки вода, самия ти не успя да ни различиш - казах и го погледнах.
- Ти би ли искал свое копие да се развърта наоколо? - леко извъртях очи.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 6:31 am

- Някакво оправдание? - казах ядосано на Джен след като излязохме от къщата на сестра й.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 6:47 am

Застинах за момент. Не знаех какво да кажа докато не реших да направя нещо което правех когато исках да накарам някой мъж да ми прости. Целунах го.
- Още ли се сърдиш?
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 6:53 am

- Не.. - казах студено и се огледах наоколо.
- Да се махаме. - казах и изчаках да ме повлече на някъде.
Върнете се в началото Go down
Майк Мейсън
Vampire
Vampire
Майк Мейсън


Брой мнения : 84
Join date : 20.06.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 6:55 am

- Мисля че не.. - казах колебливо.
- Но все пак сте сестри, не може да не се обичате дори малко - бях убеден че дълбоко в себе си се обичат иначе какви сестри са?
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 6:58 am

- Добре де какво искаш да направя за да ми простиш? Просто не можах да се сдържа а и мислех че ще разбере че не съм Кати но уви.. - казах.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Катрин Дейвис
Vampire
Vampire
Катрин Дейвис


Брой мнения : 179
Join date : 31.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 7:06 am

- Съмнявам се - отговорих студено. Телефона звънна, вдигнах го, беше баща ми. Учудих се, че се е сетил, че има дъщеря.
- Ало? - казах като вдигнах телефона.
- Катерина, майка ти е починала. - каза той, аз се стъписах, не казах нищо и изпуснах телефона. Макар да не бях близка с майка си очите ми се насълзиха. Изтичах на вън, за да кажа на Джен, надявах се тя и приятелят и още да бяха пред къщата.
- Джен! Майка ни..Починала е! - казах на Джен с насълзени очи.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 EmptyЧет Юни 30, 2011 7:11 am

- Моля?Шегуваш се.. Нали? - не можеше Алисия да е умряла това беше невъзможно. Но усещах че Кат казва истината. Призля ми, не усещах краката си и преди да го разбера бях паднала на колене на земята. Каквото и да беше направила все пак ми беше майка и я обичах а сега.. Мъртва?! Ръцете ми започнаха да треперят и колкото и да исках не можех да стана. Дори не можех да заплача, чувствах се безсилна. След няколко минути и моите очи се насълзиха.
- Не може да е мъртва! Когато я видях за последен път.. Ние.. Скарахме се. Но не очаквах че тя ще умре - казах тихо накрая. Сега не чувствах нито краката нито ръцете си, сякаш бях парализирана.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Къщата на Катрин - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата на Катрин   Къщата на Катрин - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата на Катрин
Върнете се в началото 
Страница 2 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Симон
» Къщата на Лиса
» Къщата на Иън
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: