Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 3186694B Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 3429734T Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 2378429t Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Wienrpg Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Ea58ec93058a4818 Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 3469647F Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 3540976g Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Adewc7 Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 3541731b Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 3568923w Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 3793886b

 

 Къща на Петя Смит и Емили Смит

Go down 
+2
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 6:17 am

Отговарях на целувките му. Бяхме в кухнята. Отидохме в хола...след това ме гушна на ръце и ме качи в спалнята. Еми вече спеше. Бях в страхотно настроение. Държах бутилката с уиски в ръце и пиех от нея. Имах още 2-3 бутилки така, че можехме да пием..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:01 am

Взех бутилката от ръцете й и я оставих някъде. Продължавах да я целувам. Бутнах я леко на леглото и след миг се озовах върху нея. Бавно започнах да свалям потника й, след като го направих го хвърлих някъде, като не спирах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:09 am

Исках да посетя съседите,понеже си нямам приятели и реших да позвъня на звънеца,беше ми скучно и нямаше с кой да общувам мисля,че поне това момиче,ще бъде по добро от Джен.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:16 am

Чух звънеца да звъни...кой ли щеше да е. Облякох се и слязох да проверя. Беше някакво момиче.
- Здравей. - казах мило и се усмихнах. - Мога ли да ти помогна. - казах и я погледнах. Мисля, че не я бях виждала преди.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:22 am

Отвори ми някакво момиче,то ми каза здравей,изглеждаше много мило,видях на пода някакви дрехи и й казах "Здравейте,дано да не ви прекъсвам нещо,аз съм нова във града и ако искате да се запознаем,понеже сте ми съседка." Smile
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:24 am

- Не нищо не прекъсвате. - казах мило...изглеждаше ми симпатична. Просто сестра ми днес се прибра и дрехите и са по пода.
- Ела заповядай. - казах и я поканих да влезе. Събрах дрехите и и сипах сок. Крис ме извика а аз му казах да ме изчака горе.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:30 am

Влязох,това момиче беше толкова мило със мен,че и дадох сладките които Джен не хареса. "Заповядайте тези сладки,дано да бъдем добри приятелки,сигурно познавате Джен Линд,тя не ги хареса и направо се вбеси,дано на вас ви харесат защото сте много мила,ако искате по-късно ако нямате работа да отидам в някое кафене Smile " и се усмихнах на дружелюбното момиче.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:31 am

Чух звънеца. Слязох и видях сестра ми и някакво момиче в хола.
- Здравей. Аз съм Емили..сестра съм на Петя. - казах мило на момичето. Тя също се усмихна. Изглеждаше ми симпатична и мила.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:35 am

От горе слезе едно момиче,тя каза,че е сестра на Петя,тези две момичета са по-мили от Джен,какъв късмет имам аз отвърнах "Здравей,аз съм новодошла в града и търся приятели Smile Заповядай вземи си сладки." и се усмихнах на доброто момиче.Колко мили хора има в това градче. Smile Освен Джен.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:35 am

- Благодаря за сладките. - казах на момичето. Крис слезе.
- Крис, защо не ме изчака горе? - попитах го. Отиде в кухнята да си вземе нещо за ядене.
- Разкажи нещо за себе си. - казах на гостенката ми.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:40 am

Момичетата са просто чудесни." Ами какво да ви разкажа с Деймън отидохме в къщата на админите,но Джен ни изгони,аз и предложих сладките просто от доброта,а тя се развика и направо полудя,не я разбирам."
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:44 am

Като чух името "Деймън" леко ми стана гадно....все пак исках да забравя случилото се между нас.
- Така ли. Значи Деймън живее при Джен. - казах и се зачудих. Тогава Крис излезе от кухнята и чу думите ми.
- Е мен това не ме интересува така че...- казах и намигнах на Крис.
- Та ти от къде си? - попитах мило момичето.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 7:55 am

"Аз съм от Мистик Фолс,но се преместих тук Smile Искате ли ти,аз и Емили да излезем на кафе по женски Smile Ще бъде страхотно. Smile" казах на милите момичета
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 8:06 am

- Хм...може - казах колебливо. Погледнах Крис а той ми кимна.
- Добре става. - казах и се качих да се преоблека. След малко слязох. Бях облякла новите ми черни дънки и една бяла тениска с надпис. Излязохме трите и тръгнахме на някъде.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 8:42 am

Бях си забравила телефона и се върнах във къщата на Петя.Казах й "Петя мисля си да отидем във кафенето "Pure Red",малко е празно,но нищо. Хайде да вървим. Smile"

Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 9:33 am

Със сестра ми се прибрахме. Крис стоеше на дивана и четеше нещо.
- Брей, Крис учудвам се, че четеш нещо. - казах и се засмях. Еми и Крис също се засмяха. - Аз отивам да се преоблека. - казах и оставих чантата си на масата. Еми дойде с мен.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 10:00 am

- Мислех си..искаш ли да излезем някъде, някой бар например? - казах след като Петя слезе в хола. Станах от дивана и я погледнах. Бяхме пили, но не можеше да се каже, че сме пияни - напротив.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyНед Юли 17, 2011 10:07 am

- Добре хайде. - казах и се облякох. Излязохме от къщата и тръгнахме към баровете. Изненадващо Крис ме хвана за ръката. Аз не знаех как се чувствам...може би адски щастлива заради ръцете.
- Крис какво правиш. - казах и го погледнах. В този момент той ме дръпна към него и ме целуна. Отговорих на целувките му..след това отидохме в някакъв бар.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyПон Юли 18, 2011 2:51 am

Понеже ми е скучно реших да отида до приятелката си,почуках на вратата два пъти и търпеливо зачаках да ми отворят,дано си е вкъщи,защото няма с кого да се забавлявам.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyПон Юли 18, 2011 5:06 am

Прибрах се. Крис беше с мен. Отвори вратата и аз влязох. Еми беше в хола и ни видя. Попита ни къде бяхме..ние се спогледахме с Крис.
- Еми ние с Крис..ще си имаме... - казах и тя се досети..дойде и ме прегърна. Беше много радостна.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyПон Юли 18, 2011 5:08 am

- Петя..ти си бременна? - казах развълнувано..тя кимна. Бях много щастлива. Тогава Петя каза, че са близнаци...тогава бях по щастлива. Прегърнах я...седнахме в хола и донесох нещо за пиене.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyПон Юли 18, 2011 5:18 am

След като с Крис бяхме двойка той настоя да отида да живея в тях. Е беше в съседната къща...Аз се качих и си подредих багажа. Крис ми помогна понеже знае, че не трябва да вдигам тежко. - Е Еми ще идваш на гости, както и ние казах и я прегърнах. - После може да излезем някъде ако искаш. - казах, тя кимна. Тръгнахме към къщата на Крис.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyСря Юли 20, 2011 3:42 am

Дойдох с малките ми племенничета. Бяха много сладки. Нахраних ги с пюре. След това те заспаха. Аз стоях и ги гледах. Реших и аз да хапна нещо на бързо. Взех си от хладилника някакъв сандвич и го изядох. Сипах си кола и отидох при бебетата.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyСря Юли 20, 2011 4:52 am

Позвънях на звънеца. Емили отвори и ни покани вътре. Взехме бебетата и тръгнахме на разходка. Дженичка беше облечена с розова рокличка и имаше розова панделка на главичката си, а Деймъчно беше със синьо гащеризонче.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 EmptyЧет Юли 21, 2011 3:56 am

Взех Дженичка и Деймънчо. Сложих ги на дивана в хола и седнах до тях. След това ги изкъпах и ги сложих да спят. Взех един душ и пуснах телевизията в хола. Чух звънеца. Трябваше да е Петя. Отидох и отворих. Поканих я вътре.
- Ела. - казах и се усмихнах. Отидохме в хола при бебетата, след това отидохме в кухнята, за да не ги събудим. Взех две чаши и сипах сок. Започнахме да си говорим.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 5 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къща на Петя Смит и Емили Смит
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Дневника на Петя Смит
» Телефона на Петя Смит
» Гардеробът на Петя Дейвис/ Смит
» Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"
» Телефонът на Емили

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: