Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 3186694B Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 3429734T Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 2378429t Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Wienrpg Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Ea58ec93058a4818 Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 3469647F Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 3540976g Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Adewc7 Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 3541731b Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 3568923w Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 3793886b

 

 Къща на Петя Смит и Емили Смит

Go down 
+2
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 4:02 am

- Съжалявам - казах и я погледнах невидно, а тя мен строго.След малко тя свали потника си и го метна нанякъде, май не смяташе да се облича, още по-добре. Е дори и да се облече..все пак ще е нещо късо..та тя сама каза, че е топло...


Последната промяна е направена от Кристиан Дейвис на Пон Юли 04, 2011 4:39 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 4:04 am

- Нищо няма проблем. - казах и намигнах.
- След минута се връщам...само да облека друг потник. - казах и се качих нагоре. Само колко забавно...хавлията ми падна пред него, а сега и потника...не може ли да стане по-добре...мислех си..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 4:12 am

Тя се качи на горе, за да се облече за жалост...е какво пък може да облече нещо късичко - мислех си.
- Аз ще те изчакам тук. - извиках...въпреки, че каза, че може да отида с нея...чудех се и се качих до стаята и...тя избираше дрехи...приближих се и и подадох един къс потник който беше над корема...
- С него ще изглеждаш страхотно. - казах и тя го облече...слязохме на долу.


Последната промяна е направена от Кристиан Дейвис на Пон Юли 04, 2011 4:40 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 4:15 am

- Сега моля те внимавай - казах и се засмях.
- Хайде да започваме с тортата...казах и започнах да бъркам крема..той стоеше и ме гледаше...казах му да ми подаде блатовете...така започнах да мажа тортата с крема...изглеждаше много вкусна.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 5:41 am

Извадих от един от шкафовете една чаша и си налях вода. След малко изпуснах чашата на пода, тя се счупи и стъклата се разхвърчаха из цялата кухня. Какво ли ми ставаше, първо залях Петя с шоколад, а сега това. Наведох се и започнах да събирам стъклата от пода.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 5:44 am

- Остави аз ще ги събера. - казах и започнах да ги събирам...без да искам се порязах на едно стъкло и ми потече кръв...когато видях кръвта си огладнях...
- Нямам търпение да стане готова тортата. - казах и погледнах Крис. Той стоеше и ме гледаше...явно гледаше как ми стои потника...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 5:52 am

Стоях и я гледах...или по точно потника и...беше много секси с него. Като видях че се поряза станах от стола на който седях и и подадох лепенка...
- Аз също нямам търпение да я опитам...след толкова "поражения" си мисля че трябва да е вкусна - казах и започнах да събирам стъклата.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 5:57 am

Като събрахме стъклата извадих тортата от хладилника...беше се стегнала и щеше да е по-вкусна...отрязах едно парче на Крис и едно на мене...докато ядох едно парченце падна в потничето ми...
- Ъъъх само това оставаше...- отговорих ядосано...взех си салфетка и се почистих, но без да искам дръпнах потника си (беше с копчета)..той се откопча и почти не падна...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 6:06 am

Засмях се като я видях как изпусна в потника си парче торта, но тя ме изгледа странно, това прекъсна смеха ми. Всъщност всичко това май си струваше, наистина тортата беше много вкусна.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 6:15 am

Ужас...пълен..какво ли не стана днес...оцапания ми потник, чашата пък и това...какво ли още ме очаква днес не знам...е но пък беше много забавно..
- Смешно ли ти е а Крис? - попитах го и нахлупих чинията с тортата му върху лицето му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 6:25 am

- Нищо не съм казал - потвърдих с лек смях и опитах да избърша тортата от лицето си.
- М..вкусно нали? - засмях се. Взех една салфетка и започнах да бърша лицето си.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 6:33 am

Исках да се поразходя някъде, но заваля дъжд. Точно тогава минавах покрай една голяма къща. Дъжда се усили, дали пък нямаше да ми позволят да остана за малко вътре. Позвънях на вратата и изчаках някой да ми отвори.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 6:36 am

Отворих вратата беше Деймън.
- Ей, здравей. - казах му мило и се усмихнах. - Ела при нас с Крис. - поканих го..
Влязохме и те се запознаха..отрязах торта на Деймън и чак тогава разбрах, че....не съм си закопчала потника...е бях, но само 1 копче...беше доста неловко...отидох в банята и започнах да си закопчавам потника...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 6:57 am

Отидох до стаята й, за да видя какво има. Там я нямаше, нахлух в банята, видях, че си закопчаваше потника. Усмихнах се и излязох от банята, затворих вратата, и я зачаках.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyПон Юли 04, 2011 7:01 am

Отворих вратата и дръпнах Крис...
- Е какво има, че нахлуваш така? - попитах го и го погледнах с вдигната вежда.. - А ако бях без потник?? - попитах го и продължих да се закопчавам.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 12:30 am

- Мислех че ти се е случило нещо защото се забави - погледнах я засрамено. - Аз ще.. Отида отново в кухнята.. - казах колебливо и тръгнах към кухнята. Последните часове бях прекарал страхотно. Мисля че започвах да харесвам това момиче..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 12:34 am

- Аз идвам след малко. - извиках след него.
Оправих се и тръгнах. Тапетите по коридора бях зелени..мокета беше бял..много ми харесваше така.
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 12:43 am

След като си тръгнах от кафенето заваля. Не ми се искаше да се мокря пак за това почуках на вратата на някаква си къща. Зачаках някой да ми отвори. Къщата беше доста голяма но не беше нищо особено..
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 12:45 am

На вратата се позвъня, отидох да отворя. Кого да видя, приятелката на Петя, мисля, че се казваше Джен.
- Влизай. - казах и затворих вратата след нея.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 12:51 am

- Оо..Джен? И после казваш, че аз те следя. - засмях се, тя ме изгледа злобно. Явно и тя беше дошла заради дъжда, дрехите й бяха мокри, косата й също, липсваше само грима да се разтече.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 12:58 am

След като оправих потника си се качих в спалнята... Крис ми обеща да ми помогне за гардероба...можех сама да го преместя, но исках и той малко да се помъчи... - помислих си...е може би още ще го чакам...
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 12:59 am

- Колко смешно - казах иронично и отидох в банята. Взех сешоара и започнах да си суша косата. След като свърших слязох долу. Видях че има торта, взех я и я сипах върху главата на Деймън. Усмихнах се доволно и зачаках да видя какво ще направи. Страшно обичах да го дразня, не знам защо.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 1:02 am

Засмях се и взех парчето торта от чинията си, хвърлих го по нея, то се спря на лицето й. Избухнах в смях.
- Вкусно е нали? - казах и взех салфетки, за да се изчистя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 1:04 am

Слязох защото чух да се говори силно...и какво да видя Джен и Деймън се замерят с торта...взех останалото от тортата и го хвърлих и по двата...
- Ей какво правите...жертвах си хубавото потниче заради тази торта..- казах и се засмях силно...беше много забавно.


Последната промяна е направена от Петя Смит на Вто Юли 05, 2011 2:52 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джен Линд
Admin - Demon
Admin - Demon
Джен Линд


Брой мнения : 970
Join date : 25.05.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 EmptyВто Юли 05, 2011 1:05 am

- Глупак! - викнах и отново се качих в банята да се измия. След това слязох в кухнята, отворих хладилника и извадих от там сок. Разлях го върху дрехите на Деймън.
- Едва ли може да се изчисти - казах иронично и седнах на стола.
Върнете се в началото Go down
https://strange.forumgreek.com
Sponsored content





Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къща на Петя Смит и Емили Смит
Върнете се в началото 
Страница 2 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Дневника на Петя Смит
» Телефона на Петя Смит
» Гардеробът на Петя Дейвис/ Смит
» Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"
» Телефонът на Емили

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: