Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 3186694B Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 3429734T Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 2378429t Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Wienrpg Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Ea58ec93058a4818 Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 3469647F Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 3540976g Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Adewc7 Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 3541731b Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 3568923w Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 3793886b

 

 Къща на Петя Смит и Емили Смит

Go down 
+2
Кристиан Дейвис
Петя Дейвис
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 3:55 am

- Аз ще изляза на въздух - казах и целунах Крис. Той отговори на целувката ми...каза, че ще ходи до тях. Облече се и излезе. Аз облякох нещо горно, обух обувките си и излязох навън. Не беше студено въпреки, че беше валяло.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 3:59 am

Петя ме заведе в къщата си. Бях изпил доста алкохол и залитах по пътя. Влязохме в хола, вече не знаех какво правя. Несъзнателно започнах да целувам устните й. Тя също беше доста пияна, но в този момент не можех да мисля за нищо.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 4:04 am

Отговарях на целувките му. След малко се отдръпнах от него и пуснах музика...извадих бутилка водка и започнахме да пием. Бяхме много пияни...не знаех какво правя, нито той...съблякох ризата му..а той събличаше потника ми.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 4:10 am

След като свалих потника й я взех на ръце, беше истинско чудо как успях да го направя. Качих я до стаята й, като няколко пъти щях да падна по стълбите. Оставих я на леглото и легнах върху нея. Започнах да целувам врата й, а след това се върнах на устните й. Опитах се да разкопчая сутиена й, но бях прекалено пиян, за да успея, но въпреки това след малко го свалих и го метнах някъде на зад, като не спирах да я целувам.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 4:16 am

Беше ми смешно как щеше да падне по стълбите за това като залиташе го стисках силно...след като хвърли сутиена ми свалих дънките му...свали колана на панталонките ми и го хвърли някъде..само ако Крис разбереше щеше да ми се разсърди много...но все пак съм пияна..не знам какво правя.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 4:20 am

Бавно започнах да свалям панталоните й. След като го направих ги хвърлих настрани. Продължих да я целувам, ту врата й, ту устните й. След малко свалих и бельото и, не след дълго и аз бях без бельо. Не знаех какво правя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 4:26 am

Бяхме много пияни...бутилката беше до мен..отпих малко след това я дадох на Деймън...и той отпи малко...вече бях смесила различен вид алкохол и ми стана малко лошо...е след малко ми мина. Той ме целуваше, а аз отговарях на целувките му.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 4:43 am

След едно часов секс заспахме почти веднага, бяхме много пияни. Събудих се на сутринта, бях сънен и помислих, че до мен лежи Джен, защото беше с гръб.
- Пак ли.. - казах тихо и станах от леглото. Обух си бельото и се огледах за дънките си. След малко Петя се събуди, ето защо стаята ми изглеждаше различна.
- Мамка му! Какво ме сме правили? - казах и си обух дъните на бързо.
- Няма да казваш на Джен, нали? Нали? - казах нервно и се огледах за ризата. От снощи не помня нищо, освен, че бях в някакъв бар, какво ли правех тук. Главата ме болеше толкова силно, явно бях пил повече от миналата нощ.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:09 am

Не мога Деймън, тя има право да научи. - казах и увих чаршафа около себе си и изведих дрехи от гардероба. Отидох в банята и се облякох. Върнах се в спалнята, Деймън имаше доста ядосано изражение, но Джен имаше право да знае за това и не можех да го скрия от нея, все пак тя е моя създател.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:17 am

- Петя, нека ти кажа нещо.. Джен научава - Крис научава...Това е, ти си помисли дали ще се раздрънкаш. - казах безразлично, но вътрешно горях. Огледах се за ризата..Супер, още една дреха по-малко - помислих си, така и не си намерих вратовръзката, която Джен хвърли незнайно къде..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:20 am

Седнах на леглото натъжена...
- Провери дали ризата ти не е долу. - казах на Деймън.
Слязохме долу...той облече ризата си и излезе...аз се оправих и аз излязох...тръгнах да търся Джен, за да и кажа...какво стана.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:23 am

Тъкмо излязох и на пътя ми се препречи Крис.
- Крис? Тъкмо навреме.. - казах и го погледнах със сериозен поглед.
- Трябва да ти кажа нещо..възнамерявах да не ти казвам, но трябва да знаеш. Снощи аз и Петя.. - преди да довърша изречението той се досети сам и тръгна да ме удря, но аз хванах ръката му и я извих.
- Бяхме много пияни.. и не те съветвам да тръгваш с бои към мен.. - допълних и го пуснах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:26 am

- Къде е тя? - казах ядосано. Не можех да повярвам, че го е направила. Но в крайна сметка тя не ми е гадже, нека прави каквото си иска, но повече няма да се срещам с нея.
- Къде е тя? - повторих още веднъж, тъй като Деймън не отговори.
Върнете се в началото Go down
Деймън Салваторе
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Деймън Салваторе


Брой мнения : 507
Join date : 23.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:32 am

- Отиде да каже на Джен, не смятам да ти казвам къде живее.. - казах и тръгнах на някъде. Може би щях да обясня на Джен за това, едва ли щеше да ме изслуша, но поне трябваше да опитам. Тръгнах към къщата и.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:34 am

Тръгнах към вкъщи...не можех да повярвам какво сме правили...
Видях Крис...кой също ме видя..
- Крис чакай. - викнах а той тръгна напред...Настигнах го и го попитах какво му е...не мислех, че Деймън щеше да му каже какво е станало..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 09, 2011 5:52 am

- Виж какво, защо не отидеш при Деймън и не ме оставиш на спокойствие? - викнах ядосано. Май тя не знаеше, че Деймън ми е казал. Колко смешно нали, отива да каже на Джен, а не мислеше, че Деймън ще ми каже.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyСъб Юли 16, 2011 9:11 am

- А знаеш ли какво? Бяхме пияни...не знаех какво правя ясно? - казах ядосано...
- Все едно нямаше да направиш такова нещо ако не беше пиян....нищо не помня...казах и отидох до вътре да си взема нещо за пиене...Крис дойде при мене.
Върнете се в началото Go down
Емили Смит
Vampire
Vampire
Емили Смит


Брой мнения : 40
Join date : 17.07.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 3:57 am

Реших да потърся сестра си. Разпитах хората в града къде е и намерих улицата и къщата и.
- Петя? - извиках и тя се обърна. беше с някакво момче предполагам гаджето и..не бях много сигурна. Тя се затича към мен и ме прегърна.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 4:21 am

Някакво момиче дойде, а аз все още бях ядосан на Петя.
- Знаеш ли, аз ще си тръгвам. - казах на Петя и тръгнах към вратата. Излязох от къщата и тръгнах на някъде.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 4:28 am

- Еми изчакай ме тук, после ще оправим багажа ти. - казах на сестра ми и изтичах след Крис...
- Крис, Крис чакай - викнах по улицата. Той спря. Аз бях готова да се разплача заради случилото се. Тогава го целунах и го прегърнах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 4:44 am

Обърнах се на другата страна.
- Не смятам да правя "драми" за случилото се, затова нека забравим какво се случи между нас. - казах и се обърнах към Петя, очите й бяха насълзени, но бях много ядосан заради това с Деймън.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 5:25 am

- Ясно не искаш да си с мене. - казах и заплаках. Обърнах се и тръгнах към Еми. Тя дойде и ме прегърна. Бях в ужасно настроение. Крис стоеше и ме гледаше сядаш не му пукаше. Погледнах го още веднъж и се обърнах. Изглеждаше сякаш се колебае дали да си тръгне или да дойде при мен.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 5:43 am

- Мамка му! - изръмжах и тръгнах към Петя. Изтрих сълзите от лицето й и я прегърнах.
- Аз просто..много се ядосах, когато Деймън ми каза онова..и.. - казах като пълен глупак и я притиснах към себе си.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 5:52 am

Не казах нищо просто стоях и гледах. Не мислех, че щеше да го направи.
- Хайде да влизаме. - казах вече леко успокоена. Влязохме в къщата ми. Подредих на Еми багажа и отидохме при Крис. Той дойде и ме прегърна. Аз го целунах.
- Ще приготвя вечерята. - казах и оправих масата. След вечерята отворих една бутилка водка и я изпихме. Отворих и другата и така изпихме 4 бутилки. Вече бяхме наистина пияни.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 EmptyНед Юли 17, 2011 6:09 am

Приближих се до Петя и започнах да я целувам, обвих ръце около нея. Може би не го правех само защото бях много пия, кой знае. Тя отвръщаше на целувките ми, леко ми се виеше свят от всичкия алкохол. Едва ли на сутринта щях да помня нещо от тази вечер.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къща на Петя Смит и Емили Смит   Къща на Петя Смит и Емили Смит - Page 4 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къща на Петя Смит и Емили Смит
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Дневника на Петя Смит
» Телефона на Петя Смит
» Гардеробът на Петя Дейвис/ Смит
» Мрачната къща или така наречената "Къща на ужасите"
» Телефонът на Емили

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: