Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата нa семейство Дейвис Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата нa семейство Дейвис EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата нa семейство Дейвис EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата нa семейство Дейвис EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата нa семейство Дейвис EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата нa семейство Дейвис EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата нa семейство Дейвис 3186694B Къщата нa семейство Дейвис 3429734T Къщата нa семейство Дейвис 2378429t Къщата нa семейство Дейвис Wienrpg Къщата нa семейство Дейвис Ea58ec93058a4818 Къщата нa семейство Дейвис 3469647F Къщата нa семейство Дейвис 3540976g Къщата нa семейство Дейвис Adewc7 Къщата нa семейство Дейвис 3541731b Къщата нa семейство Дейвис 3568923w Къщата нa семейство Дейвис 3793886b

 

 Къщата нa семейство Дейвис

Go down 
+5
Джейкъб Салваторе
Александра Сейм
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Кристиан Дейвис
9 posters
Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyНед Юли 17, 2011 10:48 am



Последната промяна е направена от Кристиан Дейвис на Нед Авг 07, 2011 8:23 am; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:03 am

Стигнахме в къщата на Крис..или по точно вече нашата къща. Седнах в кухнята и тръгнах да сготвя нещо. Крис ме спря и каза, че ще поръчаме пица. В този момент дойде и сестра ми. След около 15 мин. дойде пицата. Седнахме и започнахме да ядем. Къщата ми харесваше. След като се наядохме Крис ни разведе.
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:23 am

Реших да навестя Петя и Крис,тръгнах и видях в малката градинка имаше прекрасни рози в различни цветове,ухаеха прекрасно,запътих се към вратата почуках и зачаках някой да ми отвори,дано да не са заети.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:36 am

Чухме звънеца.
- Аз ще отворя. - казах им и слязох по стълбите. Беше Каролайн.
- Здравей, заповядай. - казах и и се усмихнах. Викнах сестра ми и Крис и почерпихме Кари от пицата. Мисля, че и хареса. Smile
Върнете се в началото Go down
Каролайн Форбс
Admin - Vampire
Admin - Vampire
Каролайн Форбс


Брой мнения : 107
Join date : 17.07.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:41 am

Ядох от чудесната пица,беше със любимите ми подправки и продукти казах "Страхотна пица,е какво ще правим,ако искате да отидам във кафенето или на кино,може на разходка в гората или да отидем на плаж,времето е чудесно и водата е топла." И си взех още едно парче пица.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:42 am

- Може да отидем на плажа.- казах и всички се съгласиха. Емили искаше да поспи и за това си тръгна. Облякохме банските си и тръгнахме към плажовете. Всички бяха страхотни, но избрахме един и отидохме там.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 5:35 am

Прибрахме се в нашата къща. Качих се в спалнята. Крис се качи след мен. Легнах на леглото и пуснах телевизията. Нямаше нищо интересно и за това взех да разглеждам албумите му когато е бил малък. Колко е бил сладък. afro
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 6:09 am

- Не.. мразя тези снимки - засмях се. Те бяха от преди няколко века, бяха черно бели, учудвам се как още ги пазя. В албумите имаше и снимки на сестра ми - Елизабет.
- Кое е това момиче? - помита ме Петя..
- Сестра ми... - отвърнах с тъжна нотка в гласа си. Тя ме погледна сякаш казваше "Какво има?".
- Тя, Елизабет.. беше човек..и не пожела да я превърна след като превърнаха мен.. - въздъхнах. Стараех се да не мисля за това, но тези снимки само ме натъжаваха.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 6:19 am

- Ясно. - казах и като чели се натъжих...Крис каза, че не искам да ме натъжава, но аз бях чувствителна..особено сега. - Добре няма да гледаме снимките. - отвърнах и затворих албума. Отидох до Крис и го целунах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 7:43 am

Погледнах я.
- Искаш ли нещо, ако ти е лошо веднага да ми кажеш. Трябва много да се пазиш все пак си бременна - целунах я по челото. След това взех албума и го сложих върху едно шкафче. Не го бях отварял от много време бих казал дори и години. Петя усети някакви болки в корема за това й помогнах да седне на леглото и й донесох вода.
- По добре ли си? - попитах след малко.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 7:46 am

- Мисля, че да. - казах му и допих водата в чашата. Беше ми станало малко лошо...сигурна съм, че е от бременността. Крис беше много загрижен за мене.
- Хайде да се разходим. - предложих му. Той се съгласи. Облякохме се и излязохме.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:00 pm

Прибрахме се в къщата, заведох я направо в спалнята. Тя легна на леглото.
- Да ти донеса ли нещо? - усмихнах се, тя ми изгледаше по-добре, но въпреки това трябваше да си почива. Не бях много запознат с бременностите, но все пак..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:03 pm

- Не. По - добре съм. - казах му. - Ела до мене...по-щастлива съм като сме двамата. Крис много се зарадва от думите ми и седна до мен. Каза ми, че не иска да се случи нищо лошо с мен..или с децата ни...аз го целунах, той също ме целуна.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:17 pm

Постоях малко при Петя, след малко станах от леглото.
- Аз се връщам след малко. - казах и се телепортирах в магазина за бижута. Купих един красив, годежен пръстен с голям диамант. Телепортирах се в хола, скрих го в една кутия и отидох при Петя. Нямаше да й предложа сега..така. Щях да го направя в ресторант или нещо такова. Усмихнах й се невинно, тя не знаеше какво съм намислил.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 2:20 pm

- Аз малко огладнях. - казах на Крис. Не ми се ядеше нищо домашно, за това решихме да отидем в един луксозен ресторант. Облякохме се и тръгнахме, но преди това той влезе до хола...не знам защо. Е нямаше и значение. Чувствах се страхотно с него.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyВто Юли 19, 2011 11:45 pm

Влязохме в къщата и отидохме в хола,тя седна на дивана, аз седнах до нея и я прегърнах. Започнах да я целувам, бях много щастлив, а явно показвах това. След няколко минути взех дистанционното и превключих няколко от каналите. Както обикновено нямаше нищо интересно и го изключих. Погледнах към Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 12:22 am

- Крис трябва да ходя на преглед. Ела с мен. - казах и станах от дивана. Той също стана. Преоблякох се и тръгнахме. Добре, че болницата не беше далеч. После мислех да накарам Крис да отидем в някой парк или на кино...
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 2:46 am

Прибрахме се в къщата си. Емили настоя да ги вземе за няколко часа в тях. Доктора каза, че могат да ядат и пюрета за това тя отиде и купи. С Крис останахме заедно в къщата ни. Отидохме да оправим детската.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 2:52 am

След като оправихме детската стая отидохме в хола и седнахме на дивана. Бях много щастлив, че вече съм баща. Дори и не подозирах, че някога ще се случи това с мен.. та аз вече имах..семейство. Приближих се до Петя и започнах да я целувам, толкова я обичах.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 2:54 am

- Е сега искам аз да сготвя нещо. - казах на Крис и станах. Отидох в кухнята и започнах да готвя нещо. Бях сигурна, че Крис планираше нещо...докато бях бременна може само да ме прегръща и целува, но сега явно планираше нещо.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 3:04 am

Станах от дивана и тръгнах към кухнята.
- Имаш ли нужда от помощ? - отидох до нея.
- Изглежда вкусно. - "промъкнах" се зад нея и я целунах по бузата. Тя беше облечена с къса, червена рокля, изглеждаше страхотно с нея.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 3:09 am

- Не справям се. - казах и се усмихнах. Може да извадиш нищо за пиене от хладилника. Извади някакъв сок и сипа в чаши. Аз сложих от ястието и седнахме да вечеряме. Рулото "Стефани", което бях сготвила беше наистина вкусно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 3:18 am

- Много е вкусно - казах след като опитах от рулото "Стефани", което тя беше направила. Не бях много гладен, след още няколко хапки вече се наядох. Отидох до кухнята, взех вино и налях в две чаши. Върнах се при Петя, подадох й чашата, а след това отпих от моята.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 3:21 am

След като изпихме виното и изядохме ястието измих съдовете. Бях уморена за това с Крис се качихме в спалнята. Съблякох роклята и тръгнах да обличам сивата ми пижама, но Крис дойде до мен и ме целуна..аз него също.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис EmptyСря Юли 20, 2011 4:06 am

Продължих да я целувам, правейки малки крачки на пред. В един момент тя падна на леглото, а аз се озовах върху нея. Продължих да целувам устните й, а след това вратът.
- Обичам те! - прошепнах тихо и долепих устни до нейните.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата нa семейство Дейвис Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата нa семейство Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 1 от 12Иди на страница : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Иън
» Къщата на Алекс
» Къщата на Алекса
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: