Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 3186694B Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 3429734T Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 2378429t Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Wienrpg Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Ea58ec93058a4818 Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 3469647F Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 3540976g Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Adewc7 Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 3541731b Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 3568923w Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 3793886b

 

 Къщата нa семейство Дейвис

Go down 
+5
Джейкъб Салваторе
Александра Сейм
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Кристиан Дейвис
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 4:11 am

- И аз! - казах и го целувах. Не можах да си облека пижамата, но това повече ми харесваше. Той се опита някак да свали сутиена ми, и най-накрая успя. Съблякох ризата му. След това и дънките. Чудя се какво ли правят Емили и децата...е в добри ръце са и съм спокойна.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 4:41 am

След малко тя остана без бельо, аз също. Продължих да я целувам. След няколко часово удоволствие двамата почти веднага заспахме. Събудих се на сутринта, Петя все още спеше. Взех душ, облякох се и приготвих закуска на Петя. Взех един поднос, налях една чаша портокалов сок и препекох филийки, намазах ги със сладко, Петя обичаше да закусва това. Сложих и една роза на подноса..е, малко глупаво, но.. Събудих я с целувка и й занесох закуската в леглото.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 5:49 am

Върнахме се от парка и отидохме в детската стая. Сложихме Дженичка и Деймънчо в леглата им и останахме за малко да им се порадваме. Усмивката на лицето ми личеше от далеч, никога не бях предполагал, че някога ще се радвам, ако имам деца.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:21 pm

Бях много уморена от целия ден. Завиждах на бебетата. Само спят по цял ден. Отидох в спалнята и се преоблякох. Легнах и се завих. Крис ме последва. Легна до мен и изгаси нощните лампи. Те бяха бели и се свързваха с тапетите.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:26 pm

- Лека нощ. - казах и я целунах. И двамата заспахме веднага, бяхме уморени от целия ден. През нощта бебетата започнаха да плачат, по-дразнещо нещо не бях чувал. Петя се събуди и стана от леглото. Хванах ръката й.
- Аз ще се погрижа. - казах и станах от леглото, тръгнах към детската стая. Взех ги и двамата на ръце, Дженичка в едната ръка, а Деймънчо в другата. Нахраних ги от бибероните и те се успокоиха. Сложих ги по креватчетата и се върнах в спалнята. Легнах отново и заспах. Събудих се чак на сутринта, Петя вече беше станала.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:34 pm

Станах рано. Облякох се и отидох в градината. Полях цветята и тревата. Окосих тревата...макар и трудно. Направих кафе и закуска. Крис стана и носеше Дженичка и Деймънчо. Дженичка я беше облякла с розови панталонки и синя тениска, а Деймънчо с червена тесниска и черни панталонки. Като ги видях отидох и ги взех. Опънах количката и ги сложих вътре. Нахраних ги и си изпихме кафето с Крис.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 12:52 pm

След като изпихме кафетата си Петя реши да отиде с Емили за роклята си за сватбата. След като тя излезе аз останах да се грижа за малките. Нищо особено, изведох ги в градината и ги наблюдавах, те спяха.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 1:07 pm

След 2 часа се върнах. Крис се зачуди къде е роклята. - В сестра ми. - казах му след като прочетох мислите му. Дженичка и Деймънчо се събудиха. Нахраних ги и им смених памперсите. Пуснах ги да си играят на тревата а с Крис ги гледахме отстрани.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 1:17 pm

Петя отиде да се преоблече и тръгна към къщата на Емили, искаше да остави Деймънчо и Дженичка при нея. След като се върна облече банският си и влезе в басейна. Гледах я отстрани.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 1:20 pm

Влязох в басейна и викнах на Крис да дойде, но каза, че ще влезе после. Излязох и легнах на шезлонга. Имаше силно слънце и за това исках да се изпека на всякъде. Свалих горния бански и легнах на шезлонга.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 1:28 pm

Влязох в къщата, облякох банският си и излязох в градината. Скочих в басейна и дръпнах Петя вътре.
- Не мога да плувам! - използвах внушение в думите си, тя знаеше, че мога. Гмурнах се под водата и се престорих, че се давя. Просто безобидна шегичка..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyСря Юли 20, 2011 1:31 pm

Крис ме дръпна в басейна.
- Крис. - извиках и доплувах до него. - Добре ли си? - попитах, целунах го и го прегърнах. Басейна беше много голям, на места и по - дълбок.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 3:19 am

- Да нищо ми няма просто се пошегувах, исках да видя какво ще направиш - казах и се усмихнах. Май се ядоса но какво пък аз знаех че ме обича. Мисля че се разсърди защото излезе от басейна. Излязох след нея и я целунах.
- Не ми се сърдиш нали? Това беше просто невинна шега - загледах я право в очите.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 3:23 am

- Знам ли. - казах и влязох вътре. Направих си фреш от някакви плодове. Направих и на Крис. Излязох и седнах на шезлонга. Сложих си слънчевите очила и изпих малко от фреша. Исках да видя изражението на Крис след като не отговорих дали му се сърдя. Е аз разбира се не му се сърдех, но щеше да е забавно как ми се извинява.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 3:30 am

Познавах много добре Петя и знаех че щом ми направи фреш значи не ми се сърди, може би щеше да й е забавно да гледа как постоянно й се извинявам. Седнах на шезлонга до нея като през цялото време я гледах и се опитвах да прикрия усмивката си. Не беше минало много време откакто оставихме децата при Емили а на мен вече ми липсваха.
- Какво ще кажеш да вземем Дженичка и Деймънчо? Вече ми липсват - казах на Петя като не отлепях поглед от нея. Отпих от фреша си.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 3:49 am

- Може. - казах и станах от шезлонга. Отидох в спалнята и си облякох едни дънки и лилав потник. Обух си маратонки и тръгнах към сестра ми. Видях от горе, че Крис стоеше на шезлонга. Не мислех да му говоря, заради шегичката. Исках да видя ккаво ще направи. Не, че му бях сърдита, но ми беше интересно как ще ми се извини.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 4:03 am

Реших да направя нещо за Петя. Тъй като беше вечер щях да й направя романтична вечеря. Приготвих спагети, Чийзкейк и торта. След това сложих най хубавата покривка на масата, запалих свещи, сложих на масата бутилка вино. След това отидох в слалнята и направих върху леглото сърце от листа на червени рози. В средата сложих една бележка в която пишеше "Извинявай" на английски. Облякох си официални дрехи и зачаках Петя да се върне.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 4:16 am

Децата спяха толкова сладко и не исках да ги будя. Тръгнах към вкъщи. Видях, че Крис го няма. Влязох в хола...Крис го нямаше. Отидох до кухнята и го видях до масата. Беше направил спагети, чийзкейк и торта. Зарадвах се. Отидох и го целунах.
- Хихи не очаквах това от теб... - казах и седнах на единия стол. Сипахме си вино и започнахме да ядем.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 4:41 am

- Най хубавото предстои повярвай ми - казах. След като си изядохме спагетите започнахме да ядем
чийзкейка и след това тортата. Петя изглеждаше радостна. След като свършихме с вечерята накарах Петя да си затвори очите и да не ги отваря докато не й кажа. Хванах я за ръка и я поведох към спалнята като през цялото време тя ме държеше здраво за да не падне. След като влязохме се усмихнах.
- Вече можеш да си отвориш очите - казах и тя ги отвори.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 4:44 am

Крис ме заведе горе. На леглото имаше сърце от листа от рози...колко романтично. А най-хубавото беше, че има бележка на която пише "Извинявай". Е не мислех, че ще направи чак това заради една шегичка, но...беше хубаво. Целунах го и го прегърнах силно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 4:47 am

Зарадвах се че й хареса. Всъщност знаех че ми е простила но просто исках да я изненадам, да направя нещо за нея за това я пратих да вземе децата но фактът че ми липсваха не беше шега. Сега обаче след всичко случило се исках да остана малко насаме с Петя. Целунах я и след това взех розата която бях оставил до бележката и й я подадох.
- Надявам се да ти хареса вечерята - усмихнах се и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyЧет Юли 21, 2011 11:00 am

- Да много ми хареса...и се пошегувах, че ти се сърдя исках да видя какво ще направиш. - казах и се засмях леко. - Трябва после да взема децата. Може да отидем някъде, а може и да сме си вкъщи. - казах и взех красивата роза.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 8:18 am

Влязох в къщата и седнах на дивана в хола. Бях пиян, а не исках Петя да разбира, че съм бил в бара, а още по-малко за това с Джен. Е, късно..след малко я видях да слиза по стълбите, гледах да не личи много, че съм пил. А за това с Джен...не мислех да й казвам.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 8:24 am

Видя Крис. Седеше на дивана в хола. Без да искам прочетох мислите му.
- Моля? Какво си направил? - извиках и излязох навън. Разплаках се. Какво му ставаше. Дори и пиян не мислех, че ще го направи някога.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 EmptyПет Юли 22, 2011 8:31 am

- Аз.. - не успях да довърша изречението си, тя излезе и тръшна вратата след себе си, не че можех да обясня. На следващия ден се женех, а сега правех само глупости. Познавах Петя и знаех, че ще направи някоя лекомислена лудост, скочих от дивана и тръгнах след нея.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата нa семейство Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 2 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Иън
» Къщата на Алекс
» Къщата на Алекса
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: