Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 3186694B Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 3429734T Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 2378429t Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Wienrpg Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Ea58ec93058a4818 Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 3469647F Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 3540976g Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Adewc7 Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 3541731b Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 3568923w Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 3793886b

 

 Къщата нa семейство Дейвис

Go down 
+5
Джейкъб Салваторе
Александра Сейм
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Кристиан Дейвис
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
АвторСъобщение
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyВто Авг 30, 2011 11:13 pm

След като кацнахме на летището се запътих към вкъщи. Отключих вратата и влязох. Оставих куфара до вратата и събух обувките си. Взех куфара и се запътих към спалнята. Подредих дрехите по шкафовете..въпреки, че се затвориха отново трудно. Облякох гащеризон , една от тези тениски (чух че мъжете обичат такива) и тези пантофки. Есента идва..а аз обичам да се обличам с къси панталонки..какво ще правя зимата?? Ще се опитам да издържам дългите анцузи и панталони.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 12:57 am

Петя най сетне си прибра. Бях се вбесил. Как можеше да си събира багажа и да изчезва а след това да се връща и да се държи сякаш нищо не е станало?!
- Къде беше? А, и все още си чакам танца. Не си мисли че ще се отървеш толкова лесно от мен. Обещала си ми 3 желания и искам да ми ги изпълниш! Костюма все още чака да го облечеш - повиших тон. Това че я беше срам от мен и постоянно се дърпаше не ми беше приятно. Та за Бога тя ми е жена! Как може да я е срам от мен?! Качих се до горе, взех костюма и след като слязох отново в хола го подадох на Петя.
- Ето, облечи го - казах и се разположих на дивана.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 1:09 am

Намръщих се. Няма да се откаже докато не свърша. Преоблякох се...по негово желание пред него...толкова доволен не го бях виждала. Коя ли песен да пусна...разгледах дисковете..пуснах някаква. Мъчението започна. Представих си, че си танцувам на мен. Тези дрехи бяха ужасно неудобни. Свалих полата..по неудобна не бях обличала. Доста беше доволен Крис..поне веднъж да се забавлява..пръв и последен път .. свалих и потника..след това погледна към бельото ми..явно и то му пречеше...е скоро то беше на пода. След това и сутиена..
- Доволен ли си? - извиках намръщено и облякох дрехите си.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 2:05 am

- Да, но ще бъда още по-доволен ако направиш още нещо за мен.. - станах от дивана, притиснах я до стената и започнах да я целувам. Бях я притиснал така че да не може да мръдне на никъде. В един момент я вдигнах на ръце и се качих горе в спалнята. Оставих я на леглото като порцеланова кукла и започнах да си разкопчавам ризата. След като го направих я съблякох и я метнах някъде зад мен. След това съблякох и гащеризона на Петя, малко по-късно същото се случи и с тениската й. За секунди се отървах и от станалите "дрехи" като не спирах да я целувам. След около половин час, тя стоеше пред мен гола а аз бях по панталон.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 2:10 am

Не беше често от негова страна.
- Ако ще играем..да играем по правилата. - казах и го бутнах на леглото. Легнах върху него.
- Обичам да играя по правилата, по - добре ги спазвай и ти. - казах и скъсах дънките му. Бях гола...не след дълго и той стана като мене.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 2:21 am

- Щом искаш.. - казах. Без да искам я одрах по врата така че потече кръв по нея.. Е, може би не беше точно без да искам но.. Не издържах и забих зъби във врата й. Пих малко, макар че не беше толкова лесно като се има впредвид колко сладка беше кръвта на Петя. Докато я целувах по някога несъзнателно дърпах косата й но не прекалено силно, тоест не дотолкова че да я заболи много. Едната ми ръка беше на кръста й а другата се "разхождаше" по останалата част от тялото й.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 2:34 am

Грубото му държание ме влудяваше и ме караше да горя все повече. С колкото и мъже да бях спала никой не знаеше по-добре какво харесвам от Крис.
Ритъмът се забързваше, което караше и двама ни да се чувстваме повече от прекрасно.
(Тотално копирано)
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 11:29 pm

Ръката ми продължи да се разхожда и се спря междо краката и.Петя го искаше,а и аз горях за нея.Другата ми ръка се плъзна към гърдите и.Почнах да мачкам едната.
- Ммм .. - измърках аз и продължих да се забавлявам.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyСря Авг 31, 2011 11:40 pm

Изстенах от удоволствие когато ръката му се озов между кркатата ми. - Крис.. - простенах аз.Другата му ръка почна да мачка гърдите ми.Обвих ръце около вратът му и забих нокти в кожата на вратът му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 4:28 am

Ръцете ми се плъзгаха по тялото и,а тя се изви в дъга.Плъзнах се надолу и махнах гащичките и.Целунах я първо по едното бедро,а после по другото.Почнах да обхождам интимните и части с език,но не за дълго.Изправих се.Извадих малкото си приятелче и с мощен тласък проникнах в нея.Засилвах с всеки тласък на тялото си и накрая свърших в Петя.Отпуснах се върху нея,но така,че да не и тежа.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:00 am

- Крис.. - изстенха името му.Кой би предположил,че този човек може да прави такива неща с езика си.Крис рязко проникна в мен и почна да се движи отначало бавно,но после засили темпото.Забих ноктите си дълбоко в кожата му.Той ми доставяше хем удоволствие,но и болка.Оргазмите ме заливаха един след друг.След като свърши в мен и ме изпълни цялата се опусна.И двамата дишахме учестено.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:14 am

Станах от леглото и отидох в банята. Взех един душ и увих хавлията около себе си, от кръста надолу. Върнах се в спалнята, Петя все още лежеше в леглото. Извадих дрехи от гардероба и ги облякох, погледнах към Петя.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:18 am

Станах и отидох в банята да взема душ. Погледнах през ключалката..Крис още беше в спалнята. Въпреки, че бях гола излязох от банята и го избутах в банята. Закрих ключалката да не гледа и облякох роклята на полицайка. Дръпнах ог от банята и го бутнах на един стол. Завързах ръцете му с белезниците, а на корема му завързах един колан.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:29 am

С едно леко помръдване на китката белезниците паднаха, успях да се измъкна от колана, станах от стола.
- Оценявам усилията ти, но това не е достатъчно. - подсмихнах се и тръгнах към нея.
- Хубава рокличка, какво ще кажеш да я свалиш? - сложих ръка на кръста й.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:33 am

- Имах и друг вариант - върбинка. - казах му. И как можа точно за кръста да ме хване..бързо се отдръпнах..взех палката и го ударих леко..е не много, но да не го заболи толкова много.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 5:38 am

Тя ме удари с палката, ще си плати за това.
- Няма да се разберем така. - казах и я бутнах на стола, като взех палката от ръцете й, хвърлих я на леглото. Взех белезниците и я завързах с тях.
- Малко ще ти е трудно да се измъкнеш като човек. - усмихнах се доволно.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 6:08 am

- Колко не честно играеш! - казах и погледнах затъпяващо. Знам, че няма да ме остави така...иначе знае че ще му се разсърдя..на шегичка разбира се.
- Няма ли да ме освободиш? - казах съвсем спокойно.
- Е естествено че ще сваля роклята..няма да съм все с нея, но горко ти после. - казах и се усмихнах доволно.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyЧет Сеп 01, 2011 11:39 pm

Засмях се.
- Нямах това в предвид. - седнах на леглото. Какво ли имаше в предвид под "горко ти после". Тя беше човек, аз вампир..нямаше шанс срещу мен, май ми харесваше повече като човек.
- Та какво смяташ да ми направиш? Е, не че ще се успееш, но.. - усмихнах се подло.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyПет Сеп 02, 2011 1:34 am

- Нека да помисля...върбинка. - казах след малко. Усмихнах се подло. Явно сега няма да ме освободи след тези думи..е какво пък все някак ще се измъкна. Поне аз се надявах така...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:52 am

- Върбинка? Добре, обаче как ще я вземеш, вързана си? - подсмихнах се. Погледнах часовника си и се сетих, че днес откриваха новата дискотека, нямаше много време до откриването. Махнах белезниците, с които бях вързал Петя.
- Ще отидем ли на партито в новата дискотека? - казах сякаш нищо не беше станало.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyПет Сеп 02, 2011 3:55 am

- Не! - казах с висок тон. Преоблякох се и оправих косата си. Не ми се излиза пък ни най малко на откриване и то на дискотека..мразя шумните места. Предпочитам някой бар, в който няма толкова хора. Погледнах към Крис..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyПет Сеп 02, 2011 4:04 am

Тя не искаше да отидем.
- Добре тогава отивам сам.. какво предпочиташ? - доволна усмивка се появи на лицето ми. Като се има в предвид колко ревнива е Петя едва ли щеше да ме остави да отида сам в дискотека..
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyПет Сеп 02, 2011 4:10 am

- Нямам време какво да облека... - казах му. Ако не отида аз знам, че няма да отиде без мен...май. Е ако направи глупост там..през носа ще му го изкарам.
- Ти отивай знаеш, че избирам дрехи дъъълго. - казах му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 EmptyПет Сеп 02, 2011 4:37 am

Петя каза да тръгвам защото много време и отнемало да избере дрехи.Въздъхнах и се облегнах на стената.
- Не тръгвам без теб,а и черната поличка и черното потниче са идеални. - пошегувах се и се ухилих.Тя се намуси и проължи да разгелжда дрехите в гардероба.Облече се и двамата тръгнахме към дискотеката.Надявах се да не сме закъсняли много.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 12 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата нa семейство Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 12 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Иън
» Къщата на Алекс
» Къщата на Алекса
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: