Strangers-RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strangers-RPG

Добре дошли в Strangers-RPG
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Екип
Времето
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Potoche-150x150
Слънцето отново ще изгрее но няма да е толкова топло колкото беше лятото. Като цяло времето тази седмица ще е приятно, ще подухва лек, приятен ветрец. В Неделя ще се заоблачи и в горите ще има кратки превалявания от дъжд.
Часовник
Музика

Latest topics
» Парка с моста
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСря Авг 27, 2014 10:44 am by Оливия

» Къщата на Оливия
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 1:20 pm by Кевин

» Парк "Рath"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:37 am by Кевин

» Дискотека "Night Live"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyЧет Авг 21, 2014 9:25 am by Оливия

» Бар "Strange"
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 2:59 am by Джен Линд

» Къщата на Деймън и Лиса
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyНед Сеп 11, 2011 1:49 am by Виктория Нелсън

» Мрачното езеро
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСря Сеп 07, 2011 12:36 am by Петя Дейвис

» Водопада в гората
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:53 am by Джен Линд

» Къщата на Джен Линд
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyВто Сеп 06, 2011 5:07 am by Джен Линд

Нашите приятели
Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 3186694B Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 3429734T Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 2378429t Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Wienrpg Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Ea58ec93058a4818 Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 3469647F Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 3540976g Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Adewc7 Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 3541731b Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 3568923w Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 3793886b

 

 Къщата нa семейство Дейвис

Go down 
+5
Джейкъб Салваторе
Александра Сейм
Каролайн Форбс
Петя Дейвис
Кристиан Дейвис
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
АвторСъобщение
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 9:26 am

Прибрахме се в къщата и се качихме в спалнята. Петя легна на леглото, а аз седнах до нея.
- Аз..не исках да го правя - казах, но вътрешно си повтарях "Млъкни!Млъкни!" приближих се до нея и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 9:33 am

Крис ме целуна. Аз него също. След малко заспах. Бях уморена от случката. Спах сигурно 1-2 часа. Като се събудих се преоблякох и слязох долу. Крис поливаше тревата и цветята.
- Отивам да взема децата. - казах на Крис и тръгнах.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 9:39 am

Усмихнах й се преди тя да тръгне към къщата на сестра си. Тя живееше близо, Петя се върна след около 10 минути. Държеше Дженичка и Деймънчо в ръцете си, взех първо Дженичка, а след това Деймънчо, гушнах ги, а след това целунах Петя.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 12:13 pm

Прибрахме се в къщи. Петя отведе децата в детската стая, а аз седнах на дивана в хола и я изчаках. Междувременно включих телевизора, нямаше нищо интересно, както обикновено.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyПет Юли 22, 2011 12:17 pm

Сложих децата да спят и слязох долу. Влязох в кухнята и приготвих нещо за ядене. След това го изнесох на вън.
- Днес ще вечеряме отвън. - казах и се усмихнах. Изнесох храната и чаши. Седнахме да ядем. Беше вкусно.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 3:12 am

Денят на сватбата. Бяхме много развълнувани. Крис се преоблече. Аз облякох роклята си и тръгнахме. Дженичка и Деймънчо бяха с Джен и Деймън. Иска да видя как изглеждаха децата в дрешките, които им купих.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 10:47 am

Влязохме в къщата. Бяхме дали децата на Емили. Започнах да целувам Петя, а след това се качихме в спалнята. Продължавах да я целувам. Смешното беше, че не бяхме изчистили дрехите си от тортата, от която никой не опита.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:03 am

- Не не...излизай от тука..искам да се преоблека на спокойствие - казах на Крис и се засмях леко. Той излезе. Бързо съблякох булчинската рокля и облякох новото си бельо и оправих косата си. Извиках Крис...
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:07 am

Преди тя да ме повика изчистих костюма си с дарба, която бях копирал от една от приятелките на Петя. След малко тя ме повика в стаята. Огледах я, беше толкова..секси. Отидох до нея и започнах да я целувам. Тя започна да сваля сакото ми.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:21 am

Свалих сакото му. Той се опита да свали бельото ми, но дръпнах ръката му. Съблякох панталоните му, след това и ризата. Продължавах да го целувам. Отново се опита да свали бельото ми..аз отново дръпнах ръката му.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 11:50 am

След малко успях да сваля бельото й, хвърлих го някъде на пода, а тя направи същото с моето. Не спирах да целувам устните й, а след това започнах да целувам врата й. Върнах се на устните.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:12 pm

След цяла нощ удоволсвтие в леглото се събудих на сутринта. Крис още спеше и не исках да го будя. Влязох в банята, изкъпах се и се облякох. Отидох да взема децата от Емили. Когато се върнах Крис се беше събудил, седеше на дивана в хола.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:19 pm

- Добро утро - казах щом Петя влезе, изгледа ме странно. Погледнах часовника си. Беше 11 часа.
- Е не съвсем.. - отидох до нея и я целунах. Взех Дженичка от ръцете й.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 12:30 pm

- Явно за теб е добро утро, а. - казах и го целунах. Вече бяхме семейство. Толкова го обичах.
- Хайде да отидем до някое кафе, какво ще кажеш? - попитах го. Той кимна. Преоблякохме се и тръгнахме към кафенетата.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:35 pm

Прибрахме се. Сложих децата да спят. Бавно тръгнах към банята. Влязох и заключих. Огледах лицето си. От сълзите спиралата беше се разтекла по лицето ми. Измих лицето си. Седнах на плочките и започнах да плача.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:38 pm

Влязох в къщата и се качих на горния етаж. От банята се чу плач.. страхотно, представях си какви неща й е наговорила Александра. Тръгнах да отварям вратата, но беше заключена. Телепортирах се вътре. Петя седеше на плочките и плачеше. Клекнах до нея.
- Какво има? - изтрих сълзите от очите й и я погледнах.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:43 pm

- Нищо какво да има..защо не ходиш при Александра. Разбрах, че сте си изкарали страхотно пред няколко нощи. - казах през сълзи. Бутнах ръката му, която беше до лицето ми. - Не искам да се оправдаваш. - казах и се преместих по - далеч от него.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:48 pm

- Какво е казала? - казах учудено. Знаех, че Александра е кучка, но чак такова нещо не очакват от нея.
- Но..това не е истина. - бързах да кажа, а тя ме изгледа сякаш си мислеше "да, винаги отричате" и наистина си го помисли.
- Наистина..аз..не бих ти причинил нещо подобно. - приближих се към нея.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:52 pm

- И значи тя ме лъже така ли? - казах и се отдръпнах, но вече бях до стената и нямаше на къде да мърдам. Свих колената си и се загледах в плочките. Крис стоеше и ме гледаше. Аз не исках да го поглеждам. Той обърна лицето ми към неговото.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 1:55 pm

- Тя се опитва да съсипе живота ми от както скъсахме. А сега е в града и още не се е предала.. - въздъхнах. Не можех да повярвам, че Петя й е повярвала. Приближих се към нея и я целунах.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 2:09 pm

Не отговорих на целувката му. - И защо се разделихте? - попитах с любопитство. Може би не трябваше да питам, но ми беше интересно. Станах от плочките. Крис също. Огледах се в огледалото. Тя беше по-красива от мен.
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 2:15 pm

- Не ми се говори за това.. - казах а тя ме изгледа сякаш казваше "кажи!"..
- Добре, щом настояваш..Един ден просто видях нещо, което не трябваше да виждам..- казах и се обърнах на другата страна. Не обичах да говоря за това. Тя мина пред мен и ме изгледа с любопитство.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 2:19 pm

- Какво искаш да кажеш с това? - погледнах го. Той сякаш не искаше да говори за това, но аз настоявах. - Кажи ми.- казах му. След това отключих вратата и седнах на спалнята. Крис ме последва. Хвана ръката ми..
Върнете се в началото Go down
Кристиан Дейвис
Vampire
Vampire
Кристиан Дейвис


Брой мнения : 324
Join date : 28.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 2:30 pm

- Един ден..отидох в къщата й без да предупредя. Вратата беше отворена, качих се в спалнята й..и..тя беше там с най-добрия ми приятел. Сещаш се.. - изръмжах.
- Лошото беше, че не е било само веднъж. Аз исках да се разделим..тя не искаше. Дори и отрече за това, което бях видял със собствените си очи. Да, знам..звучи като някой сериал. - въздъхнах се и загледах през прозореца. Всички тези спомени минаха през мен сякаш гледах някакъв филм. Това не ме натъжаваше..вече, но мразех да говоря за това, самия аз не знаех защо. Малкото хора, които знаеха за това казваха "горкичкия", а мразех това.
Върнете се в началото Go down
Петя Дейвис
Ordinary people
Ordinary people
Петя Дейвис


Брой мнения : 451
Join date : 22.06.2011

Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 EmptyСъб Юли 23, 2011 2:41 pm

Не знаех какво да кажа. Станах от леглото и го целунах. - Не мисли за това. - казах му и го прегърнах. - Вече сме заедно забрави я. - казах му. Той също ме прегърна. Легнах на леглото, той легна до мене.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къщата нa семейство Дейвис   Къщата нa семейство Дейвис - Page 3 Empty

Върнете се в началото Go down
 
Къщата нa семейство Дейвис
Върнете се в началото 
Страница 3 от 12Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Къщата на Стивън
» Къщата на Иън
» Къщата на Алекс
» Къщата на Алекса
» Къщата на Ерик

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Strangers-RPG :: Къщите :: Къщите на магическите същества-
Идете на: